Strona

Ekstraklasa

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2012 18:40    #51
Wczoraj Wisła pokonała Podbeskidzie, rozegrała dobry mecz jednak już zapewne do europejskich pucharów nie awasnuje. W lecie ma dojść do dużej rewolucji w ekipie Michała Probierza. Jak dla mnie wzmocnienie drużyny Brożkami i Głowackim będzie fajnym pomysłem. O ile powrót do zespołu Głowackiego jest niemal pewny to powrót Brożków wydaje się mniej realny. Co sądzicie o tej rewolucji? Jako że jestem kibicem Wisełki chciałbym poznać wasze poglądy. ;)
.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2012 18:47    #52
[quote="Sh0cKeR"]Wczoraj Wisła pokonała Podbeskidzie, rozegrała dobry mecz jednak już zapewne do europejskich pucharów nie awasnuje. W lecie ma dojść do dużej rewolucji w ekipie Michała Probierza. Jak dla mnie wzmocnienie drużyny Brożkami i Głowackim będzie fajnym pomysłem. O ile powrót do zespołu Głowackiego jest niemal pewny to powrót Brożków wydaje się mniej realny. Co sądzicie o tej rewolucji? Jako że jestem kibicem Wisełki chciałbym poznać wasze poglądy. ;)[/quote]

Jeżeli Głowacki będzie grać jak u mnie w Lechu, to będziecie mieli sielanke ;). A mówiąc poważnie: Głowacki może być dobrą podporą defensywy, lecz nie jestem pewien co do formy Brożków, którzy nie grają w swoim klubie. Ale ciekawa jest sytuacja Lecha :). Wydaje mnie się, że awans do LE jest niemal pewny, lecz ciekawi mnie ich pozycja końcowa. Biorąc pod uwagę, że mecze mają proste (Polonie u siebie, Podbeskidzie i na wyjazd do Widzewa). Wiele będzie zależeć od formy Ruchu, który również mecze ma proste. Wybaczcie, ale w Śląsk nie wierzę, bo remisują, a jest 87' ;). Haha, a co jest śmieszne ? Bramkę strzelił Kuba Wilk zawodnik właśnie Kolejorza. Jeśli teraz Śląsk zremisuje Lech będzie miał 2 pkt. straty, a Śląsk w ostatniej kolejce ma wyjazd do Wisełki tak więc będą mogli się pożegnać z Europejskimi Pucharami moim zdaniem. Może nie jestem obiektywny, ale wierzę w srebro Lecha. :)

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2012 18:58    #53
[quote="Pyskaty"][quote="Sh0cKeR"]Wczoraj Wisła pokonała Podbeskidzie, rozegrała dobry mecz jednak już zapewne do europejskich pucharów nie awasnuje. W lecie ma dojść do dużej rewolucji w ekipie Michała Probierza. Jak dla mnie wzmocnienie drużyny Brożkami i Głowackim będzie fajnym pomysłem. O ile powrót do zespołu Głowackiego jest niemal pewny to powrót Brożków wydaje się mniej realny. Co sądzicie o tej rewolucji? Jako że jestem kibicem Wisełki chciałbym poznać wasze poglądy. ;)[/quote]

Jeżeli Głowacki będzie grać jak u mnie w Lechu, to będziecie mieli sielanke ;). A mówiąc poważnie: Głowacki może być dobrą podporą defensywy, lecz nie jestem pewien co do formy Brożków, którzy nie grają w swoim klubie. Ale ciekawa jest sytuacja Lecha :). Wydaje mnie się, że awans do LE jest niemal pewny, lecz ciekawi mnie ich pozycja końcowa. Biorąc pod uwagę, że mecze mają proste (Polonie u siebie, Podbeskidzie i na wyjazd do Widzewa). Wiele będzie zależeć od formy Ruchu, który również mecze ma proste. Wybaczcie, ale w Śląsk nie wierzę, bo remisują, a jest 87' ;). Haha, a co jest śmieszne ? Bramkę strzelił Kuba Wilk zawodnik właśnie Kolejorza. Jeśli teraz Śląsk zremisuje Lech będzie miał 2 pkt. straty, a Śląsk w ostatniej kolejce ma wyjazd do Wisełki tak więc będą mogli się pożegnać z Europejskimi Pucharami moim zdaniem. Może nie jestem obiektywny, ale wierzę w srebro Lecha. :)[/quote]

1 m - Ruch / Legia. 2 m - Lech 3m- Ruch / Legia, powiadasz? ;) Nie zapominaj że jeżeli Śląsk zajmie 4 miejsce w lidze to i tak będzie w europejskich pucharach. Finał Pucharu Polski to Ruch vs Legia. Wg Twoich poglądów 1 vs 3 miejsce w lidze. Śląsk niezależnie od wyniku byłby w eliminacjach do ligi europejskiej. Chociaż 4 miejsce w lidze mogą zająć także Polonia albo Korona. Chociaż szczerze wątpie czy Korona dałaby sobie radę, ma za słabą kadrę. Polonia wygląda odrobinę lepiej, ale myślę że na koniec sezonu zajmą miejsce nie gwarantujące udział w europejsckich pucharach.
.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2012 19:33    #54
Ojj racja :P. Zapomniałem o Pucharze Polski mój błąd :).
Podzielam twoje poglądy i również myślę, że Korona nie osiągnie niczego spektakularnego, bo tak jak mówisz zgrana, ale jednak za słaba kadra. No jeżeli miałbym teraz wytypować to:
1. Legia
2. Ruch/Lech (niestety dla mnie ze wskazaniem na Ruch)
3. Lech/Ruch (sory, ale w Śląsk niezbyt wierzę, chociaż różnie może być, ze względu, iż Wisła - Śląsk jest to mecz przyjaźni).
Co do Ruchu to jednak mają tą Cracovię na wyjeździe ( tak wie, złudna nadzieja, ale wierzę, że mogą im tam sprawić niespodziankę, lecz to jest chyba niepoprawny optymizm).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.04.2012 o godz. 19:35

 Sh0cKeR Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 12:56    #55
Praktycznie Śląsk wczorajszym remisem przekreślił swoje szanse na mistrzostwo. Brak im lidera, w czołówce niemal każdy zespół takiego zawodnika ma. Legia - Ljuboja. Lech - Rudnev. Ruch - Piech. Jednak uważam że Śląsk będzie brał udział w eliminacjach do LE. W strefie spadkowej ciągle Cracovia i ŁKS, ale jeśli dziś ŁKS pokona Koronę (Jak dla mnie szanse na wygraną mają zerowe, ŁKS może ugrać punkt, ale na pewno nie zdobędzie kompletu, ja odnoszę takie wrażenie) to zrówna się punktami z Lechią więc szanse na pozostanie w lidze będzie miał o wiele większe niż w przypadku porażki. Ja osobiście chciałbym aby Lechia pozostała w T-Mobile Ekstraklasie. Zespół z takim stadionem w 1. lidze? Jak dla mnie jest to nie do pomyślenia. Legia mistrzem. Cracovia i ŁKS do spadku. Takie są moje typy. ;)
.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2012 19:12    #56
Kolejna kolejka za nami, to już 28 i dalej nikt nie chce mistrzostwa. Powoli to przypomina kabaret. Jeszcze nie dawno wydawało się że Legia spokojnie zdobędzie mistrzostwo , tymczasem ostatnie mecze nie napawają optymizmem. W tamtym sezonie mówiło się że Wisła to najsłabszy mistrz od kilku lat. Co powiedzieć o drużynie co zdobędzie mistrza w tym sezonie? A Franz na Euro powinien na poważnie rozważyć powołanie Frankowskiego jako dublera. Jutro derby Krakowa, Wisła która ten sezon ma stracony, na osłodę może spuścić z ligi lokalnego rywala.

Rozkład jazdy 5 drużyn z czołówki, z których 3 na pewno zagrają w pucharach, a być może nawet 4.

Legia: Lechia(w), Korona(d)

Śląsk: Jagiellonia(d), Wisła(w)

Ruch: Cracovia(w), Lechia(d)

Lech: Podbeskidzie(d), Widzew( w)

Korona: Widzew(d), Legia(w)

Być może o mistrzostwie zadecyduje mecz Legia- Korona.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.04.2012 o godz. 19:14

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2012 21:28    #57
Nie będę komentować meczu Legii z Jagiellonią, nie chcę być wulgarny. Powiem jedno, Skorża wypierd****!
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2012 21:48    #58
No, no koledzy. Nie chcę nic mówić, ale Lechu ma 2 punkty straty do lidera :).

 orginal98 Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2011
Skąd: Halinów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2012 21:53    #59
Lech najwyżej co może ugrac to 2 miejsce. Legia zdobędzie podwójną koronę!!

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2012 21:55    #60
[quote="orginal98"]Lech najwyżej co może ugrac to 2 miejsce. Legia zdobędzie podwójną koronę!![/quote]

Z takimi kopaczami, sztabem trenerskim, oraz zarządem to Puchar Polski to maksimum naszych możliwości. Wstyd na całej linii.
Mieć 5 puntów przewagi, na ostatnie 5 kolejek. Mając 3 mecze u siebie z najcięższymi rywalami i to zjebać. Roku 97' powtórkę czuje niestety w powietrzu.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution