Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 johny96 Partyzant

Postów: 176
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 19:47    #881
Ale, pierdzielicie. Ani jednej sytuacji nie miałem, żeby wynik był taki jak powyższe. Czysty przypadek. Wręcz przeciwnie u mnie częste wyniki 1-0 2-1.
Do reszty malkontentów, jak Wam szkoda czasu, to nie grajcie. Odpalcie Fifkę, czy poruchajcie baby.
FM 2014 8/10

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 20:14    #882
No i nie gramy. Czekamy na lepsze. W jednym się zgadzam. Lepiej poruchać babę niż grać w FM 14.1.3 co jest równoznaczne z tym, ze rucha cię Miles Jacobson a reszta ekipy SI siedzi i klaszcze.
Enjoy!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.11.2013 o godz. 20:14

Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 14:39    #883
Ja pier...le juz mi rece opadaja jak gram w ta gre. Gram z Realem przygotowania do meczu wybieram def. stałe fragmenty gry bo ostatnio pare takich bramek mi rywale wbili. I co sie dzieje w meczu? mija 15 min. meczu a Real mi wje..ł 2 bramki oczywiście jakich? po stałym fragmencie gry... noż kuźwa o co tu chodzi??? wybieram podania w pole karna itp. żeby wyeliminować strzały z dystansu i co? na 21 strzałów połowa z dystansu! ja pier...le! a "najlepszy" gracz u mnie kto? oczywiście napastnik Messi tylko jeden strzał przez cały mecz oczywiście niecelny i nota 5.3 !!! ręce opadają.... takiej zjebanej wersjii tej gry to jeszcze nie widziałem a ponoć miała być najlepsza.... chyba że chodziło o jak najlepsze wkurw....nie graczy !!! no ja jestem i to na maxa więc im się udało.... BRAWO Miles i reszta !!!

 lukempire Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 20:37    #884
Akurat argument, że gra jest zjebana bo kiedy kazałem im uwazać na rożne i to nic nie dało jest bardzo słaby. Myślisz, że kiedy w norlmalnym meczu trener każe zawodnikom pokryc, dajmy na to Ronaldo to to zawsze jest skuteczne? NIE! To samo twoje noty dla Messiego. Nigdy mnie to nie spotkało. Tzn. spotkało ale tylko przez pierwsze pare meczy do czasu gdy zmieniłem sobie ustawienie. Gram Atletico Madryt i u mnie MEssi ma 15 asyst i 17 goli. Mój Diego Costa ma w 20 meczach 15 bramek. Twoje " błędy" to niestety wyglądaja na nie umiejetne wykorzystanie zawodników

 Ainairos Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 21:10    #885
Ja właśnie kończę pierwszy sezon w angielskiej Conference North i co mogę powiedzieć to, że:

1. Hokejowych wyników brak. Były one faktycznie w polskiej Ekstraklasie gdy grałem jeszcze w BETĘ Legią Warszawa. W Anglii wyniki są na normalnym poziomie.
2. Błędy w silniku meczowym przypominają te z FM 2012, więc i tu narzekać nie mogę. Poza jedną rzeczą. Co któreś dośrodkowanie nawet z 30 metrów ląduje na poprzeczce. Rzadko z tego coś wpada, ale sytuacje groźne powstają.
3. Bramki padają zarówno po prostopadłych podaniach jak i po dośrodkowaniach. Zależy jaka taktyka.
4. Miałem dziwny bug podczas prośby do zarządu o klub patronacki. Mianowicie mogłem sobie sam odpowiedzieć jako zarząd. Dziwne. Raz tylko się to zdarzyło póki co.
5. Piłkarze żądają przy przedłużaniu kontraktu dwa razy większych kwot niż płaciłem im do tej pory. Trzeba kombinować mocno z klauzulami, co też chyba nie jest normalne.
6. Nie czaję dlaczego nie mogę zaoferować kontraktu piłkarzowi z innej ekipy któremu kontrakt kończy się za 6 miesięcy. Czy w Conference są inne przepisy, czy dlatego że klub półzawodowy? To muszę rozkminić.

Ogólnie gra mi się bardzo dobrze. 8/10

 polac Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2007
Skąd: Miechow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 21:48    #886
Jedynym elementem który w FM 2014 mnie naprawdę denerwuje to horrendalne żądania zawodników przy przedłużaniu kontraktów. Mam zawodnika ze statusem rotacja,zarabia 4,4 tys Euro tygodniowo. Chcę przedłużyć z nim kontrakt o dwa lata z tym samym statusem ale on zażądał 12 tys euro tygodniowo :O i nic nie chciał zejść. A mam jeszcze do podpisania 11 zawodników a tu budżet wynagrodzeń już się kurczy i zaczyna mi wychodzić na minus.
Gdzie mogę znaleźć informacje o pozycji którą już mam zapewnioną w lidze bez względu na wyniki w pozostałych meczach. ? W wcześniejszych wersjach ta informacja była na ekranie głównym a teraz tego jakoś znaleźć nie mogę.

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 21:58    #887
[quote="lukempire"]Akurat argument, że gra jest zjebana bo kiedy kazałem im uwazać na rożne i to nic nie dało jest bardzo słaby. Myślisz, że kiedy w norlmalnym meczu trener każe zawodnikom pokryc, dajmy na to Ronaldo to to zawsze jest skuteczne? NIE! To samo twoje noty dla Messiego. Nigdy mnie to nie spotkało. Tzn. spotkało ale tylko przez pierwsze pare meczy do czasu gdy zmieniłem sobie ustawienie. Gram Atletico Madryt i u mnie MEssi ma 15 asyst i 17 goli. Mój Diego Costa ma w 20 meczach 15 bramek. Twoje " błędy" to niestety wyglądaja na nie umiejetne wykorzystanie zawodników[/quote]
Ta a u mnie Bramkarz walnął 15 bramek a rezerwowy 20 bla bla bla. Gram w ta gre od 12 lat i ślepy nie jestem że jest nieprzygotowana, zresztą która ostatnio była na początku, dopiero pod koniec roku jak powypuszczali kilka łatek to już sie dało normalnie grać, no ale ta to jest bez kitu chora! Taką drużyną to wystarczy walnąć styl ofensywny i płynny ustawić formacje i wio, bo co im każe nie robić to olewka, no sczytem jest żeby nie walili z dystansu a oni na 30 strzałów połowa dystans. Sam na sam to cud żeby strzelili, w kilku meczach to nawet miałem po 5 słupków czy poprzeczek w jednym meczu. 7 meczów z rzędu wygrałem tylko 1-0 i mi nie pier...ol o taktyce że ich nie wykorzystuje skoro przewaga drużyny ponad 60% przy piłce a strzałow ponad 30 na mecz a ledwo gola wbiją a skuteczność jak w okręgówce, oczywiście trening przed meczem gra w ataku i co z tego sie pytam? OK na 3 kolejki przed koncem sezonu mam 8 punktów przewagi nad Realem i z nimi będe grał w finale LM, ale jakim stylem to osiągnełem to masakra. Najlepsi piłkarze w zespole to 32 letni Xavi i 35 letni Puyol, a Messi i Neymar to jakaś pomyłka ....

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 22:12    #888
[quote="Ainairos"]Ja właśnie kończę pierwszy sezon w angielskiej Conference North i co mogę powiedzieć to, że:


6. Nie czaję dlaczego nie mogę zaoferować kontraktu piłkarzowi z innej ekipy któremu kontrakt kończy się za 6 miesięcy. Czy w Conference są inne przepisy, czy dlatego że klub półzawodowy? To muszę rozkminić.

Ogólnie gra mi się bardzo dobrze. 8/10[/quote]

Tak jest w ligach angielskich. Nie mozna zaoferowac takiemu piłkarzowi kontraktu wczesniej.No chyba że nie prowadzisz klubu z wysp to można.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 01:07    #889
Mialem crashdumpa! :D
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 02:06    #890
Co jest do cholery... teraz co chwile się FM wysypuje
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.