Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 Roman092 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 15:45    #901
PRosze mi odpowiedziec na jedno pytanie co mam zrobic jak wgralem facepaka na ekstraklase wgralem tak jak pisali mojde dokumenty sports interactive/football manager.Właczylem gre i nic niema zeby uaktualnic czy cos w tym styluco zle zrobilem rposze wytlumaczyc prosze

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 16:01    #902
[quote="spit"]

Crash występuje w terminach 24-31 grudzień 2017. Nie mogę wejść w nowy rok...[/quote]
Ja miałem tak w BETA wersji, i też nic nie mogłem zrobić i nawet w tym samym okresie co ty... dziwne, na szczescie w pełnej wersji tego nie miałem

 janas123 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 16:44    #903
roman wejdz ustawienia->wylacz buforowanie->wlacz odswiez skorke i OK na dole

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 20:48    #904
U mnie crashe w becie występowały. Na wersji 14.1.3. chyba ani razu crash mi się na szczęście (odpukać) nie przydarzył. A tak z innej beczki, też zdarza wam się, że bramkarze łapią piłkę poza polem karnym? U mnie w jednym sezonie bramkarz wyłapał za to dwie zółte i jedną czerwoną... Przesada.

 key Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 21:22    #905
Hmm...zdziwiła mnie jedna sytuacja. Kończę sezon, nie udaje mi się wykonać założeń i posada wisi na włosku. "Na szczęście " dochodzi w klubie do zmiany prezesa, nowy sezon , nowe założenia, posada wraca na stabilną. Pierwszy zaplanowany sparing z dużo silniejszym przeciwnikiem, przewidywana przegrana i...zwolnienie z posady ?!? O co kaman?

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 23:22    #906
http://scr.hu/0chg/uftqs
http://scr.hu/0chg/kp37a

A wy nadal narzekacie na slaba defensywe? :D
7 meczy, dwa gole stracone, 3 podstawowych obroncow i najlepszy DP kontuzjowanych (Shaw, Clyne, Lovren, Fernando).
Ustawiamy nekanie rywali, indywidualne krycie skrzydlowych przeciwnika i cieszymy sie z w miare normalnej rozgrywki. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.11.2013 o godz. 23:25

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013 01:18    #907
Kolega ostrzegał mnie, żeby uważał z tą grą. Nie posłuchałem, postanowiłem spróbować. Zostawił mnie sam na sam z komputerem i wyszedł. Początkowo byłem zadowolony. Nawet mi się podobało. Do czasu pierwszych meczy. Ten silnik to jakieś dno. Bramkarze wychodzący z piłką poza pole karne, napastnicy stojący sam na sam z bramką i czekający na odbiór, ciągle gubione krycie, asekurowanie rywala przez całe boisko, aż w końcu wpadnie w pole karne i strzeli gola... Jakieś cudowne mecze miernych bramkarzy, albo żenujące spotkania tych przewyższający tamtych o poziom... Cóż, mam wrażenie jakby wynik był wygenerowany wraz z początkiem meczu. Zawodnicy zachowują się po prostu w taki sposób, żeby dany gol padł/nie padł. Żenada. Nie wiem czemu gram prawie przez cały mecz w 10, a strzelam trzy gole i ogólnie w ogóle nie widzę braku tego zawodnika. Nie wiem czemu w następnym spotkaniu junior w bramce rywala broni 15 strzałów (sic!), piłki, których nie sięgnąłby nawet Buffon z najlepszych lat, a mój, jeden z najlepszych w lidze dwa razy wpuszcza piłkę skierowaną prosto w niego. Nie wiem czemu ten silnik jest tak abstrakcyjny, nierealne i nie mający nic wspólnego z piłką. Chyba ktoś za dużo zarobił i uznał, że nie warto się starać. Cóż, osobiście, w każdego kolejnego FM-a od paru edycji gra mi się coraz gorzej. Szkoda, że tak piękna seria gaśnie. Nie wiem czemu nie mogą dopieścić, przez ten cholerny rok między wydaniami, silnika. Znów, nie rozumiem. Jak wielu rzeczy, które się dzieją w świecie tej gry. Niestety, po raz pierwszy od dawna nie kupię najnowszego dziecka SI Games. Czekałem na nie sporo, chociaż z niepokojem. Jak pokazał czas, był on zasadny, a szkoda. Te parę spotkań rozegranych u kolegi wystarczyło. Gdy skończyłem, odinstalował grę. Szkoda mi go, bo zmarnował pieniądze. Może wróci na święta, gdy wydają już trochę łatek i doprowadzą grę do używalności (jeśli w ogóle to zrobią). Ja ze smutkiem będę musiał spędzić najbliższy rok bez moej ulubionej serii. Bo nie dam zarobić osobom, które chciały wykorzystać moją pasję, żeby wcisnąć mi produkt w wersji beta jako pełną i oficjalną wersję. Piszę to z żalem i smutkiem, ale cóż zrobić...

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013 11:15    #908
Kto jest odpowiedzialny za wyszukiwanie talentów do szkólki juniorów? Jakie powinien mieć atrybuty by ściągał jak najlepszych?
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 Przemek12 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2013
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013 14:35    #909
Witam. Ja mam inny troche problem a mianowicie gra napastnikow. Gram Barca no i Messi jak i Neymar nic nie graja. Sa takie mecze ze jeden lub drugi ma note 5.2 albo 4.8. Ustawialem ofensywna taktyke a takze trening gra w ataku, zmienialem im czasem pozycje zeby sprawdzic czy na innej beda dobrze grali i nic to nie dalo. Z obrona nie mam problemow, bramkarz gra w miare choc nota 6.5 w 19 meczach troche nie powala. Czekam z niecierpliwoscia na latke bo tak nie da sie grac.

 dziobson Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013 14:45    #910
[quote="Przemek12"]Witam. Ja mam inny troche problem a mianowicie gra napastnikow. Gram Barca no i Messi jak i Neymar nic nie graja. Sa takie mecze ze jeden lub drugi ma note 5.2 albo 4.8. Ustawialem ofensywna taktyke a takze trening gra w ataku, zmienialem im czasem pozycje zeby sprawdzic czy na innej beda dobrze grali i nic to nie dalo. Z obrona nie mam problemow, bramkarz gra w miare choc nota 6.5 w 19 meczach troche nie powala. Czekam z niecierpliwoscia na latke bo tak nie da sie grac.[/quote]

Jaką grasz taktyką i jakie przypisałeś im role ?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.