Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 11:53    #661
Mila odmiana w Sampdorii,zgadzają się na kazdy trening ulubionego zagrania,zadnych smutków,we Francji co chwile mają jakies ale,nawet gdy chcem aby mój główny rozgrywający nauczył się podan w uliczkę,

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 12:54    #662
[quote="Slayer666"]To nie ma nic do rzeczy,na jednym sejwie Onengue przez 6 lat grał wszystko od deski do deski a na innym jak go kupiłem do Auxerre to co pare miesięcy wypada na 4-5 tygodni,az go chyba sprzedam bo to nie ma sensu[/quote]

chciałem go sprawdzić w bazie danych - nie ma takiego piłkarza. Wygenerowany gnom?

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 13:07    #663
Chyba chodziło mu o Ongende.Hervin Ongenda-taki jest w PSG-bardzo perspektywiczny napastnik

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 13:38    #664
Thx Zwolay. Znalazłem - facet ma podatność 7, więc zrozumiałe, że w jednej rozgrywce ma kontuzje częściej a w innej rzadziej. Praktycznie ma połowicznie to ustawione, więc narzekanie na ten aspekt tylko biorąc pod uwagę aktualna rozgrywkę a nie patrząc na edytor, to trochę kiepsko wygląda.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 14:21    #665
[quote="romantico"][quote="Slayer666"]To nie ma nic do rzeczy,na jednym sejwie Onengue przez 6 lat grał wszystko od deski do deski a na innym jak go kupiłem do Auxerre to co pare miesięcy wypada na 4-5 tygodni,az go chyba sprzedam bo to nie ma sensu[/quote]

chciałem go sprawdzić w bazie danych - nie ma takiego piłkarza. Wygenerowany gnom?[/quote]

Jerome Onguene

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 16:49    #666
https://zapod(...)png.html

No w szoku jestem strasznie. Chyba jak do tej pory mój najbardziej udany mecz w FM17. Jak mi z PSG tak samo pójdzie to się chyba jakimś geniuszem taktycznym ogłoszę.
Póki co idzie dobrze, 4mecze w lidze - 4wygrane. Panie Waldku, zrobimy to.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 18:57    #667
[quote="TakiKuba"]https://zapodaj.net/5451fdebbe31f.png.html

No w szoku jestem strasznie. Chyba jak do tej pory mój najbardziej udany mecz w FM17. Jak mi z PSG tak samo pójdzie to się chyba jakimś geniuszem taktycznym ogłoszę.
Póki co idzie dobrze, 4mecze w lidze - 4wygrane. Panie Waldku, zrobimy to.[/quote]

Props za dawanie minut dla Youana,wielki talent,jak grałem Nantes to go rzuciłem na głęboką wodę w pierwszym sezonie i sie masakrycznie rozwinął

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 21:53    #668
Ano bardzo licze na Youana, ma potencjał, co prawda na 4gwiazdki, nie mam nikogo na 5gwiazdek w Nantes ale paru młodzieńców obracam w pierwszym składzie, Youan, Tsague, De Araujo, Kneche, Mendy, Thevenin.
Jedyne co mnie potwornie wkurza w tej karierze to to że miałem dużo zawodników których chciałem się pozbyc bo byli nie potrzebni i zabierali duże pensje jak na taki klub i swoją role w nim... i nie sprzedałem nikogo, nawet jak za darmo proponowałem 10zawodników byle by sie ich pozbyć i odciążyć budżet tygodniowy na pensje, to nikt nikogo nic.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2017 23:22    #669
[quote="TakiKuba"
Jedyne co mnie potwornie wkurza w tej karierze to to że miałem dużo zawodników których chciałem się pozbyc bo byli nie potrzebni i zabierali duże pensje jak na taki klub i swoją role w nim... i nie sprzedałem nikogo, nawet jak za darmo proponowałem 10zawodników byle by sie ich pozbyć i odciążyć budżet tygodniowy na pensje, to nikt nikogo nic.[/quote]
daj im zagrać po kilka razy w pierwszym składzie i znajdzie się kupiec, a jak nie to ktoś ich wypożyczy, a po wypożeczeniu i regularnej grze znajdzie się kupiec. Jak w życiu - nie kupisz gościa, który w ogóle nie grał, bo nie wiesz co kupujesz prawda? ;)

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.01.2017 08:16    #670
Jest ciężko w tej wersji sprzedawać zawodników, mnie też to czasami wkurza, ale tak jak piszę machaj88 w życiu też tak się zdarza. Chociaż za darmoszkę to powinien chętny się jakiś znaleźć, ewentualnie zawodnik mógłby odrzucić kontrakt.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.