Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 10:19    #701
Asystent mi zwariowal w Metz,nie wiem czy to bug czy o co chodzi ale gosc ma ocene potencjalu na 15,umiejetnosci na 13 a np Ongendzie dal umiejetnosci na 1 gwiazdke pomimo,ze to moj drugi najlepszy snajper,po transferze Sissako dał mu 4 potencjału,po miesiącu zmienił na 5 a w zime ma juz 4,5,nigdy się z takimi dynamicznymi i absurdalnymi zmianami nie spotkałem,Fuchs czy Fomba to samo,raz daje im 4 gwiazdki a raz 5

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 10:59    #702
Jak Ongendzie asystent daje jedną gwiazdkę to znaczy że atrybut "choroba psychiczna" ,"urojenie" i "partactwo" z pewnością ma na 20 -ale tego nie sprawdzisz bo to atrybuty ukryte ;)

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 11:56    #703
Co tam Legia. to co wyprawia Legia U-18 w młodzieżowej Lidze Europy to jest to. Zwycięstwo i remis z Barceloną, Zwycięstwo i remis z Dynamem Kijów, Dwa razy do tyłu z Arsenalem. Pierwszy mecz z Ajaxem w Amsterdamie i 5:1 dla Legii. Czyli Legia U-18 jest już w ósemce. W tej drużynie muszą być potencjalne gwiazdy. Ci juniorzy grywają u mnie od czasu do czasu w pierwszym zespole i powiem ,że im idzie całkiem, całkiem

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 12:57    #704
Bez przesady,zobacz sobie na juniorów Legii jak grali z Realem i Borussią,też nie odstawali

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 17:35    #705
Asystenci, Dyrektorzy to partacze. Ja jak dałem mojemu Dyrektorowi wolną rękę do zatrudniania członków sztabu to była rzeź, do Lazio zatrudniał ludzi z średnią ocen potrzebnych do danej funkcji 10 :) Trochę szkoda bo ja chętnie zatrudnianie sztabu (pomijając asystenta, dyrektora, koordynatora juniorów i szefa scoutingu) oddałbym w jego ręce.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2017 17:50    #706
Legi-Napoli 0:2 czyli bajka się skończyła. Ale w grze u mnie juniorzy leją rywala. 5:1 z Ajaxem to pogrom i to w Holandii

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.01.2017 o godz. 17:58

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
18.01.2017 20:38    #707
Ale mnie wkurwia opór sztabu szkoleniowego.Nie ma bata,nie przetlumaczysz im,wiedzą lepiej.Troche bida była w Metz na początku gry a musiałem pouzupełniać braki więc zatrudniłem 3 szrotowatych trenerów na przeczekanie,na rok.Chcę aby nauczyli Fombe i Sissoko odgrywać z klepki,podawać w pole karne itp,aby jeszcze lepiej funkcjonowali w moim ustawieniu,ale taki siusiak jeden z drugim ciągle mi się stawiają.Wiecznie mają swoje pomysły,"nie wydaję mi się aby to wykonał,lepiej byłoby gdyby poprawił grę gorszą nogą" i tak co chwile.Przecież to co mówi menadżer to powinno być święte,już widzę jak np Simeone jest tak olewany przez wszystkowiedzący sztab i ciągle jego zdanie jest podważane,looool

 Illuminati Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2016
Skąd: Babilon
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2017 18:55    #708
Valencia CF - strasznie słabe statystyki i potencjał wielu piłkarzy.
Cancelo już nie potrafi bronić?
Reszta mniejsze CA/PA, ja rozumiem , że obecnie grają słabiej ale to nie znaczy że ci sami piłkarze są nagle słabi. Ci co przeszli do Barcelony (Andre Gomes i Alcacer) grają tam totalny piach a ich CA i PA się utrzymało.
Może słabsze wyniki to jednak efekt wielu kontuzji, osłabień zespołu, głupich transferów, złej taktyki i marnego trenera? Ale nie, zdaniem researcherów zawodnicy nagle są słabi.
Kolejne pytanie dotyczące Pogoni Szczecin, umowa z miastem podpisana, a nowy stadion w grze nieobecny. Co jest? (nie sprawdzałem nieoficjalnego patcha od Was , bo interesuje mnie oficjalna gra).
Pozdrawiam

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2017 22:28    #709
W połowie sezonu, zbyt dobrze mi to idzie chyba jednak, boje się regresu, ale cieszę się https://zapod(...)png.html Remis z PSG! Remis z Bastia po straconym golu z 40metrów w 93minucie... no i tylko Nicea mnie pokonała jak na razie. Fajnie milo dobrze idzie ale w takich sytuacjach zawsze boję się że się wszystko zepsuje i nawet awansu do pucharów nie będzie a ja się w tedy tak zdemotywuję że porzuce sejva. Ale trzymajcie kciuki, Panie Waldku, zrobimy to.
Jakieś MSN'y czy inne BBC to się schować mogą, to jest dopiero trójka napastników, i asysty ładnie, no tak jakby dominujemy https://zapod(...)png.html
Oczywiście zawsze w takich sytuacjach już się zlatują bogate chamy i rzucają ofertami ale na szczęście miałem możliwość zmienienia oczekiwać na koniec sezonu co się wiązało z większym budżetem na wynagrodzenia co też pozwoliło mi na podwyżki dla paru zawodników. Nikt mi w zimie nie odejdzie!
A takiego szaleńca mi skauci znalezli w Kolumbii, na raporcie było że potencjał na 4,5gwiazdki, po przyjsciu do klubu pół mniej ale i tak wygląda bardzo dobrze, za 600tyś zwłaszcza https://zapod(...)png.html pewnie mi jakiś napastnik będzie usilnie chciał odejść po sezonie więc już jestem na to przygotowany :)

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2017 08:37    #710
Jak już tak idzie to nic nie powinno się zepsuć, chociaż z tym FM17 nic nie wiadomo... Czasami jak zaskoczy to nie bardzo wiadomo dlaczego. Ale Nantes taki wynik, jestem pod wrażeniem. Mi się kiedyś udało West Ham wygrać w jednym sezonie Premier League i Ligę Mistrzów z niezłym choć nie rewelacyjnym składem ale Nantes? Szacun :)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.