Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 matt13serek Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2005
Skąd: Proszowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2017 07:46    #741
Witam. Mam pytanie troche chyba po za tematem. Jak zrobić 'zdjęcie' w fm i go zrzucić na kompa?

 wislak87 Partyzant

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2016
Skąd: kiedyś Kraków, teraz Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2017 15:09    #742
alt+f9 - zapisze się w moje dokumenty/sports interactive/itp/itd/screenshots
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2017 21:33    #743
Irytują mnie oferty za moich zawodników. Wyróżniają się, dobre mecze w lidze mistrzów. I oferty które po uwzględnieniu jakiś dziwnych rat i klauzul ledwo przekraczają wartość zawodnika (a i to nie zawsze)...

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2017 21:36    #744
[quote="Illuminati"]Kolejne pytanie dotyczące Pogoni Szczecin, umowa z miastem podpisana, a nowy stadion w grze nieobecny. Co jest? (nie sprawdzałem nieoficjalnego patcha od Was , bo interesuje mnie oficjalna gra).[/quote]
Czekam na więcej informacji, umowa to jedno, ale muszę mieć sporo danych żeby dodać stadion, zwłaszcza że ma być budowany bez przerwy w użytkowaniu obiektu. Na ten moment musiałbym wylosować sobie jakieś dane dot. kolejności budowy poszczególnych trybun, ich pojemności, dat dla poszczególnych etapów itp. Doświadczenie uczy że jeszcze sporo może się zmienić po wstępnych pracach.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2017 21:37    #745
[quote="Viique"]@Illuminati
Piotr Żemło był w Fifie 15 lewym pomocnikiem, mimo że jest nominalnym prawym obrońcą, a Sebastian Ziajka prawym pomocnikiem, mimo że to lewy obrońca. Niech choćby te dwa 'małe' błędy świadczą o fachowości bazy danych gry EA ;)[/quote]
A, tam Ziajka grał wszędzie: prawa pomoc, lewa pomoc, lewa obrona i epizod w ataku ;)

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2017 21:42    #746
[quote="Foxyr"]Wiecie co... jak naprawdę nie mam nic do silnika meczowego, do dziwnych wyników, nawet zdzierżę jak mi zarząd piłkarzy sprzedaje za grosze (znaczy... dla mnie to grosze, dla nich bogactwa!). Ale jest rzecz, która mnie poważnie irytuje w tym FMie. Polskie, zimowe okno transferowe. W sumie może nie tylko Polskie. Trwa ono przez cały luty (w FMie). Z tego względu przez cały luty mogę wypożyczać piłkarzy DO klubu. I fajnie, więc co mi nie pasuje? Ano termin zgłaszania piłkarzy do pucharów europejskich przypada w tym samym dniu, w którym zaczyna się to okienko! A jak wiemy wypożyczać zawodników można wyłącznie w trakcie trwania okienka transferowego. W efekcie nie mogę w zimowym okienku wypożyczyć sobie żadnego zawodnika z myślą o tym, by grał dla mojej drużyny w LM czy LE. Gdyby to wyglądało jak w FMie to Necid nigdy nie grał by z Ajaxem i może Legia by awansowała (:p). Kurde mam już w Szczecinie 2023 rok i irytuje mnie to odkąd pierwszy raz awansowałem do LE, czyli od ładnych paru wirtualnych lat. Naprawdę nie rozumiem czemu nie da się np. wydłużyć Polskiego okienka (Polskie kluby przecież i tak przeprowadzają transfery już w styczniu), albo zrobić tak, by można było składać oferty wypożyczeń tak jak oferty transferów poza okienkiem. Oczywiście wtedy tak jak transfery były by one finalizowane od razu w pierwszym dniu najbliższego okienka transferowego...[/quote]
Trochę się zgubiłem, daty (data otwarcia okienka i data rejestracji składu) są w porządku, problemem jest to że o ile transfery można negocjować przed otwarciem okienka, to wypożyczenia nie (i zawodnicy dołączają do drużyny jak już zarejestrowałeś skład)?

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2017 00:01    #747
O ile z transferami definitywnymi nie mam problemów, bo zawodnicy przychodzą do klubu dokładnie w pierwszej sekundzie zimowego okienka, a rejestracja do LM/LE jest kilka/kilkanaście godzin później. W efekcie zaczynam poważnie rozglądać się po rynku już w grudniu (mniej więcej kiedy piłkarze rozjeżdżają się na urlopy) i 31 stycznia zwykle mam dopięte wszystkie transfery robione z myślą o Europie. Jednak tak jak wspomniałeś nie można negocjować wypożyczeń przed startem okna transferowego (przy okazji wszystkich najciekawszych zawodników wystawionych na listę do wypożyczenia "podbierają" mi kluby z krajów gdzie okienko zaczyna się wcześniej) więc jeśli kogoś zimą wypożyczam przychodzi on do klubu i może grać w ekstraklasie, ale nie może być zarejestrowany do europejskich pucharów. I dlatego podałem przykład Necida, który jest wypożyczony do Legi. W FMie takie wypożyczenie by nie przeszło, bo Necid przyszedł by do klubu po terminie zgłaszania piłkarzy do LE, więc czeski snajper nie zagrał by z Ajaxem. Dlatego imo. wypożyczenia powinny być możliwe do negocjacji niezależnie od okienek transferowych tak jak transfery definitywne. Nie zaburzało by to w żaden sposób realizmu, a na pewno ułatwiło budowanie, czy też łatanie składów w Polsce (nie wiem jakie jeszcze ligi tak późno otwierają okienka).

 ostatni... Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2017
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2017 19:37    #748
Witam. Przygodę z managerem zacząłem od CM, a skończyłem nad FM 2010. Najlepiej grało mi się w FM 2007, jeszcze rok temu odświeżyłem sobie ten tytuł i rozegrałem 20 sezonów. Jednak czas leci i chciałem coś nowszego. Chciałem zapytać czy warto kupić FM 2017? Zależy mi na dobrym silniku meczowym (gram tylko w 2D) i prostocie gry. Wszystkie wypowiedzi pod tym tematem przeczytałem jednak chciałem, żeby kilka osób podsumowało tą grę. Z góry dzięki za pomoc.

 Masyw Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2017 15:05    #749
Czy w nowym patchu są uaktualnione transfery Lotto Ekstraklasy typu Kostewycz, Necid itd ?

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2017 16:25    #750
[quote="Masyw"]Czy w nowym patchu są uaktualnione transfery Lotto Ekstraklasy typu Kostewycz, Necid itd ?[/quote]
Tak, oczywiście.
Musisz zacząć nową grę i wybrać bazę 17.3 gdy wyskoczy okienko z takim pytaniem.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.