Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 norbikk Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2008
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:05    #601
Jak mam uaktualnienie w pliku .fmf to wklejam go do editor data tak? Z tym że nie moge go wybrać w grze podczas edytowania bazy danych nie mam tego do wyboru. Wcześniej się z tym nie spotkałem więc nie wiem trzeba to w inny sposób uruchamiać?

 Kowal. Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:15    #602
[quote="robal15"][quote="Kowal."]"Logika FMA"

A, idąc Twoim tokiem rozumowania - skoro gość z klasy A to potrafi, to w Hiszpanii co drugi strzał z dystansu powinien się kończyć golem.[/quote]

Owszem jeżeli postawisz bramkarza na poziomie A Klasy w Hiszpanii to owszem też bedzie wpadał co drugi strzał ;)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:32    #603
[quote="Kowal."][quote="robal15"][quote="Kowal."]"Logika FMA"

A, idąc Twoim tokiem rozumowania - skoro gość z klasy A to potrafi, to w Hiszpanii co drugi strzał z dystansu powinien się kończyć golem.[/quote]

Owszem jeżeli postawisz bramkarza na poziomie A Klasy w Hiszpanii to owszem też bedzie wpadał co drugi strzał ;)[/quote]

Nie, nie, to tak nie działa:)

Gość z klasy A trafi w światło bramki 5 na 20 razy, dobry grajek częściej. Dodatkowo przy strzale musi być siła i precyzja, więc to nie jest takie łatwe. Przy tych warunkach celność jeszcze bardziej spada.

Masz przykład. Trzy gole "stadiony świata"
https://www.youtu(...)mfKKyUCw

Rey strzelił jak Alexis w środę.
Royle huknął z pierwszej piłki jak Stoch - znasz go? Jeśli nie to obczai sobie jego bramki - szczęka opada.

Obie bramki wymagały zajebistego skilla, a tu jakieś no name w 6. lidze tak napieprzają w każdym meczu. Natomiast w RL taki gol zdarzy się raz na pół roku oraz wymaga zajebistego skilla - żaden Polak nie trafia takich bramek, no chyba że mu zejdzie:p W przypadku gola Royle'a, to Polak zawsze trafia w powietrze...

// Edytowano 15 razy, ostatni raz 28.11.2014 o godz. 18:36

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:40    #604
[quote="robal15"][quote="Kowal."][quote="robal15"][quote="Kowal."]"Logika FMA"

A, idąc Twoim tokiem rozumowania - skoro gość z klasy A to potrafi, to w Hiszpanii co drugi strzał z dystansu powinien się kończyć golem.[/quote]

Owszem jeżeli postawisz bramkarza na poziomie A Klasy w Hiszpanii to owszem też bedzie wpadał co drugi strzał ;)[/quote]

Nie, nie, to tak nie działa:)

Gość z klasy A trafi w światło bramki 5 na 20 razy, dobry grajek częściej. Dodatkowo przy strzale musi być siła i precyzja, więc to nie jest takie łatwe. Przy tych warunkach celność jeszcze bardziej spada.

Masz przykład. Trzy gole "stadiony świata"
https://www.youtu(...)mfKKyUCw

Rey strzelił jak Alexis w środę.
Royle huknął z pierwszej piłki jak Stoch - znasz go? Jeśli nie to obczai sobie jego bramki - szczęka opada.

Obie bramki wymagały zajebistego skilla, a tu jakieś no name w 6. lidze tak napieprzają w każdym meczu. Natomiast w RL taki gol zdarzy się raz na pół roku oraz wymaga zajebistego skilla - żaden Polak nie trafia takich bramek, no chyba że mu zejdzie:p W przypadku gola Royle'a, to Polak zawsze trafia w powietrze...[/quote]

a ja się nie zgodzę, bo ja sam mam dwie takie meczowe bramki strzelone jak ten Twoj Royle i to w B klasie. I uprzedzam pytanie, raz tak chciałem, a raz zamknąłem oczy i wpadło.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:43    #605
To stary, gratki:P Jesteś w Fmie?

:>
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Kowal. Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:51    #606
Dokładnie tak jak mówi kell1987, nie wszystko odnosi się do liczby, czasem się zdarza że zawodnik strzeli kompletnie na wiwat (powiedzmy w B Klasie) i wpada, mimo że na co dzień tak nie strzelasz.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:52    #607
[quote="robal15"]To stary, gratki:P Jesteś w Fmie?

:>[/quote]

na 100% nie :D

 Kowal. Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:53    #608
Nie moge zeedytowac posta :/

https://www.youtu(...)tATRUGBY 3:38 i to Coco Jambo :D da się? da.

 Konradbis Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:54    #609
Troche pograłem i moja opinia taka:
na plus:
piłkarze grają płynniej
nie ma tylu goli z rożnych i dośrodkowań
gra zapisuje sie szybciej
no i obrona troche lepiej gra
na minus:
bramkarze grają karygodnie tylko w jednym meczu zauważyłem trzy sytuacje po mojej jak i po przeciwnika stronie a mianowicie mój obrońca podaje piłke na 5 metr bramkarz zamiast wybić cofa się przed przeciwnikiem który jest na skraju pola karnego
inna sytuacja kiedy mój zawodnik strzelił w słupek piłka trafia pod nogi bramkarza a ten nie reaguje tylko czeka co obrona zrobi , w moim polu karnym miałem podobną sytuacje kiedy po strzale przeciwnika z za pola karnego bramkarz obronił ale piłka odbiła sie od słupka i zatrzymała sie przy nim i on nie reagował przez co straciłem bramke
-mnóstwo comebackow jak i po mojej stronie tak i po stronie przeciwnika
-nadal wysokie wyniki
NIe ma co się dziwić że wiele osób oczekuje czegoś więcej od tej gry w dobie kiedy wielkie firmy wydają setki milionów na to by ich gry były realistyczne to SI nie robi kompletnie nic albo za mało, wygląda to tak jakby szefostwo SI spotkało się i ugadało że nie ma co pakować dużych pieniędzy w gre tylko trochę coś pozmieniać bo i tak Ci co uwielbiają FM-a to go kupią bo nie mają żadnej innej opcji
Ktoś kto lubi wygrywać mecze bez względu na sposób i styl to będzie zadowolony mi osobiście nadal się nie podoba

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 18:56    #610
[quote="Kowal."]Dokładnie tak jak mówi kell1987, nie wszystko odnosi się do liczby, czasem się zdarza że zawodnik strzeli kompletnie na wiwat (powiedzmy w B Klasie) i wpada, mimo że na co dzień tak nie strzelasz.[/quote]

Tylko że mi zdarza się to, co mecz. I o to tutaj się rozchodzi - częstotliwość tych goli. 3 gole w jednym meczu, i tak mam na okrągło:)

[quote="Konradbis"]Ktoś kto lubi wygrywać mecze bez względu na sposób i styl to będzie zadowolony mi osobiście nadal się nie podoba[/quote]

True, true. Ba, niektórzy nawet oceniają fma pod względem zwycięstw. Gdy wygrywają, to jest zajebisty, gdy przegrywają - chujowy.

xD

// Edytowano 12 razy, ostatni raz 28.11.2014 o godz. 19:10

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.