Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 puzonyyx Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 19:23    #611
Nie macie przypadkiem uczucia, że mecz w trybie 3d chodzi jakoś dziwnie? U mnie, na dobrym sprzęcie, lekko ścina i czasem dziwnie mignie. Ogólnie feeling niezbyt przyjemny.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 21:28    #612
[quote="Crusaders Warszawa"][quote="myfunnygame"]idz pan fchuj z takim fixem, podania do bramkarza jak kończyły tak nadal kończą się na rzucie rożnym dla przeciwników.
CHWDSI.[/quote]

Ani razu w 2015 nie spotkałem się z czymś takim. Jak moje miśki z Basingstoke podają do bramkarza ten spokojnie przejmuje piłkę.[/quote]

no skumaj to:
http://imgur(...),lvX3zB0

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.11.2014 o godz. 21:28

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 21:33    #613
[quote="myfunnygame"][quote="Crusaders Warszawa"][quote="myfunnygame"]idz pan fchuj z takim fixem, podania do bramkarza jak kończyły tak nadal kończą się na rzucie rożnym dla przeciwników.
CHWDSI.[/quote]

Ani razu w 2015 nie spotkałem się z czymś takim. Jak moje miśki z Basingstoke podają do bramkarza ten spokojnie przejmuje piłkę.[/quote]

no skumaj to:
http://imgur(...),lvX3zB0[/quote]

O.o ja czegoś takiego też nie mam (skrót - rozszerzony) . Oglądasz cały mecz?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 22:15    #614
jasne że tak :)
nawet całe mecze oglądam, miałem to wcześniej mam i teraz.

 norbikk Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2008
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 22:15    #615
Ok zakupiłem grę. Odpaliłem.
Moje pierwsze spostrzeżenia dotyczące interfejsu, Czcionka mogła by być lepsza. Chciałem sobie skórkę zmienić ale się nie da.

Potwierdzam strzały z dystansu. Pierwszy mecz i Vrldojak sieknął taką bramę że szok. Pierwsza bramka jaka padła to z dośrodkowania i samobój, aczkolwiek nie powiem środkiem też idzie sporo ataków. Jest to w miare ogarnięte chyba.
To co mnie trochę wkurza ale nie wiem czy to gra czy komp, ale wolno mi chodzi ten FM , nie zapisuje się może 8 min jak tu niektórzy pisali, ale mimo wszystko daje wiele do życzenia to samo z ładowaniem gry no i jak ustawienia zapisuje.

Wolno chodzi i nie wiem. Macie może jakąś rade jakby go można przyspieszyć? Nie mam zasyfionego kompa to powinno jakoś chodzić no ale ...
Tej skórki zmienić nie mogę , mam wgrane tak gdzie powinno być a nie działa..

 Fley79 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Mostki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 22:40    #616
Witam
Może nie jestem tak wkręconym graczem jak niektórzy uczestnicy forum ale po ostatnim hotfixie muszę swój wylać żal odnośnie być może drobnostki ale zawsze. Generalnie gram w FM od kilku edycji dla przyjemności. Ostatnio w trybie Classic bo na tyle pozwala mi czas. Nie narzekam na silnik, brak realizmu w tym czy w tamtym. Ale teraz się zirytowałem drobiazgiem. I to w pierwszej minucie po odpaleniu z hotfixem. Otóż co mnie tak zdenerwowało? Wchodzę w skrzynkę i myślałem że coś się stało z monitorem bo nie widzę połowy wiadomości. Okazało się że czcionka wiadomości przeczytanych jest jasnożółta i jej na tej skórce w trybie Clasic nie widać. Ok to jeszcze jakoś przełknę, ale ta sama czcionka wskazująca kondycję zawodników w ekranie wyboru składu to już jest lekka przesada.
I stad moje pytanie: czy można jakoś zmienić to wyjątkowe "ulepszenie"? A jeśli tak to w jaki sposób?

 adik141 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Skąd: Bycina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2014 23:58    #617
Po rozegraniu kilku meczów na hotfixie zauważyłem kilka elementów:
-dośrodkowania już nie są takie zabójcze, akcje są rozgrywane również środkiem boiska
-strzały z dystansu, padają takie bramki że szok, Nikitovic z Łęcznej zapiął mi w same okno z 35 metrów od poprzeczki
-w sytuacji sam na sam nie ma mowy żeby napastnik strzelił a co dopiero minął bramkarza, ale z 16 metrów nie ma problemu, większość wchodzi
-podczas wychodzenia zawodnika z piłką w sytuacji sam na sam mam wrażenie jakby biegł w budyniu, nie ważne jak szybcy są obrońcy, w większości przypadków doganiają napastnika
Mimo wszystko gra stała się już przynajmniej w jakimś stopniu grywalna

 norbikk Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2008
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2014 00:06    #618
Panowie, weźcie mi jakoś coś doradźcie ale kurde mam wgraną skina tam gdzie powinien być w documents/SI/FM2015/skins a mimo wszystko w ogóle mi skórki nie widzi ;/ Czy wie ktoś w czym błąd?

 Crusaders... Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2014 00:31    #619
[quote="myfunnygame"][quote="Crusaders Warszawa"][quote="myfunnygame"]idz pan fchuj z takim fixem, podania do bramkarza jak kończyły tak nadal kończą się na rzucie rożnym dla przeciwników.
CHWDSI.[/quote]

Ani razu w 2015 nie spotkałem się z czymś takim. Jak moje miśki z Basingstoke podają do bramkarza ten spokojnie przejmuje piłkę.[/quote]

no skumaj to:
http://imgur(...),lvX3zB0[/quote]

A u mnie wszystko gra jeśli o to chodzi. Swoją drogą ciekawe dlaczego u Ciebie tak się dzieje.

 norbikk Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2008
Skąd: Olkusz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2014 00:37    #620
A Wy też napotkaliście się na crush dumpsy zaraz na początku rozgrywki?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.