Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 16:11    #871
[quote="kell1987"]moja rada, to przez cały rok obserwuj zawodników bez kontraktu. W październiuku i listopadzie powinni pokazać się jacyś ciekawi zawodnicy, którzy nie dostali zatrudnienia w lepszych zespołach. Ja pozyskałem już takich trzech np. obrońcę ogranego w League One i Two (3 i 4 liga) do mojej 8 ligi ;) i ten akurat za kontrakt 20 zl miesięcznie :D[/quote]

Owszem obserwuje przez cały rok, tak robiłem również w poprzednich częściach, niestety z reguły coś im nie odpowiada, i zwyczajnie nie chcą podjąć negocjacji.

Nie mogę nigdzie znaleźć opcji znanej z 14 czyli propozycji zwolnienia agenta, pomoże ktoś?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.12.2014 o godz. 16:18

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 18:08    #872
@myfunnygame, mnie automatycznie wymienili murawę, w trakcie trwania sezonu - nie domagałem się tego.
@youngroscoe, metoda kell1987 najlepiej się sprawdza. Mnie się udało byłych zawodników Premier League podpisać w listopadzie do 5. ligi za 300 ojro na tydzień :D

Czy Wasz scout może też mieć tylko jedno zadanie? W poprzednich edycjach zawsze ustawiałem scoutowi, żeby przeszukiwał jakąś ligę oraz region. Teraz tego nie robi. Szuka tylko ludzi w lidze..
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Konradbis Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2014 21:51    #873
Też tak mam i też tak jak Ty ustawiałem scoutow ale w tej edycji tylko mi lige przeszukują

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
08.12.2014 00:47    #874
Polska liga, Pogoń Szczecin , Hubert Matynia.
Gość razem z Adamem Frączczakiem, i Sebastianem Rudolem, najdalej rzucają z autu w Ekstraklasie i są w czołówce na ŚWIECIE, obliczali to podczas któregoś meczu dziennikarze. Tymczasem w grze Matynia ma długie wyrzuty 5. CR7 dalej od niego rzuca auty hahahaha. Masakra. Brawo researcerzy. Zrobiłem drugie podejście do 15 i znów miazga.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2014 01:39    #875
[quote="Konradbis"]Też tak mam i też tak jak Ty ustawiałem scoutow ale w tej edycji tylko mi lige przeszukują[/quote]

Znalazłem odpowiedź.
http://commu(...)Reviewed

Jest to trochę nielogiczne, ale ok. Dopiero po połowie sezonu zwróciłem na to uwagę...

Mogliby wreszcie poprawić noty dla bramkarza. Bramkarz dostaje notę powyżej 7.0, jedynie za wysokie zwycięstwo drużyny, nigdy za zasługi.

w0w, mój napastnik wykonał aż 13 rajdów :D
http://gyazo(...)c8bd464f

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.12.2014 o godz. 01:49

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2014 04:10    #876
kozacko tylko czemu jest napisane Dystans -.-

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 08.12.2014 o godz. 04:14

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2014 09:02    #877
Ja zawsze na jeden region daję jednego scouta, miałem ich w fm14 chyba ponad 16 i jeździli w danym regionie po różnych krajach.
Na noty jak zawsze to nie ma co patrzeć w sensie oceny zawodnika, odbiory piłki, obrony strzałów i parady nie są prawie wcale punktowane, liczą się zdobyte bramki i asysty. 5 goli to dostaniesz notę 10, tak zawsze było i denerwujące jest to, że według not, które są źle wydawane wybierany jest najlepszy gracz na świecie fifa/uefa. Mogliby to poprawić, by w sezonie mistrzowskim większe znaczenie miały występy na dużych imprezach i osiągnięcia.

Kilka ładnych akcji:

rzut wolny pośredni:
https://www.youtu(...)TGC0qy-Y

ciekawe wypuszczenie skrzydłowego przez napastnika, po wcześniejszym przetrzymaniu piłki:
https://www.youtu(...)oMRkpZwk

zagranie piętą:
https://www.youtu(...)duGliyms

 magic10rm Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2008
Skąd: Busko Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2014 16:40    #878
ja nie wiem jak Wy możecie grać na tym 3D. Jest katastrofalny, wgl nie przypomina to piłki nożnej. BYła kiedyś taka gierka, przetłumaczona kulawo na polski jako: Piłkarskie Mistrzostwa Świata. chyba niemiecka...bardzo podobny poziom grafiki i realizmu.
W trybie 2D wiekszosci sie domyslamy, a czego oczy nie widzą...
Byłbym całkowicie za tym, żeby SI odpuściło tryb 3D a skupiło się na kuleczkach i realniejszym odwzorowaniu zachowań kopaczy.

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2014 18:21    #879
[quote="magic10rm"]ja nie wiem jak Wy możecie grać na tym 3D. Jest katastrofalny, wgl nie przypomina to piłki nożnej. BYła kiedyś taka gierka, przetłumaczona kulawo na polski jako: Piłkarskie Mistrzostwa Świata. chyba niemiecka...bardzo podobny poziom grafiki i realizmu.
W trybie 2D wiekszosci sie domyslamy, a czego oczy nie widzą...
Byłbym całkowicie za tym, żeby SI odpuściło tryb 3D a skupiło się na kuleczkach i realniejszym odwzorowaniu zachowań kopaczy.[/quote]

Ty sie dobrze czujesz??? Skupić sie na kulkach, żeby poprawić realizm??? Podciągnij spodnie, wyłącz RedTube'a i wracaj do rzeczywistości, bo żeś odleciał :)

Jak niby kulki bilardowe mogą dawac jakikolwiek realizm!? Umówmy się - to było fajne jak CM/FM był w pieluchach. Jak Ty chcesz odwzorować zwyczajny wślizg, odbiór piłki, drybling, wyskok do górnej piłki na kulkach??? ja rozumiem, że obecny tryb 3D to FIFA 2001, ale 3D to docelowo ma byc pełny symulator realnej piłki nożnej.

 magic10rm Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2008
Skąd: Busko Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2014 18:30    #880
co mają red tube i spodnie zwiazanego z realizmem? kto tu odleciał?
otóż kulki są UMOWNE. symulują ruch piłkarza po boisku. bez wchodzenia w szczegóły animacji. nie wiem czy oglądałeś kiedys mecz, ale ruchy zawodników to bardzo złożona sprawa. pomyśl sb ile trzeba przygotować zestawów animacji i kolizji żeby oddać charakterystykę wślizgu wykonanego przez agresywnego aczkolwiek słabego technicznie obrońcę. Kiedy widzisz małą ikonkę, tekst: nieudany wślizg, faul - jesteś skłonny w to uwierzyć. ale jeśli widzisz obrońce sunącego na kolanach przez 14 metrów obróconego w kierunku przeciwnym niż piłka to śmiać się chce. nie musisz sie ze mną zgadzać i leję na to. po prostu lubię realizm sytuacyjny, nie graficzny. tekst z redtube, ponawiam, żenujący równie bardzo co silnik 3d.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.