Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 Croocers Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 15:00    #711
W FM możliwe jest, żeby w polskiej ekstraklasie zarabiać więcej kasy? Np jeśli liga wznosi się z rankingu i jej reputacja rośnie. Druga sprawa, czy możliwe jest żeby więcej klubów kwalifikowało się do pucharów europejskich po awansie lingi w rankingach?

 fiolek192 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2014
Skąd: Gdakowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 15:04    #712
Witam. Ma ktos stworzony serwer do gry sieciowej , mam ochote po grac przez siec z kilkoma graczami. Fajna okazja na sprawdzenie sie :P
Prosze o jakies info :) Pozdrawiam

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2016 15:10    #713
Jeżeli chodzi o klauzule przy ofercie transferowej, a nie kontrakcie, to ja zazwyczaj daję od razu w gotówce wszytko, czasem jak jest dużo to w ratach, a żadnych klauzul nie zamieszczam. Jeżeli klub przy negocjacjach zamieszcza jakieś, to je jak najmocniej minimalizuję, tak żeby spotkać się maksymalnie w pół drogi między ofertami. Dodatkowo nigdy nie zgadzam się na "procent / procent zysku z następnego transferu" - co najwyżej za liczbę goli i występów.

Croocers - jeżeli chodzi o kasę, to jakoś nie dotarłem do momentu, kiedy nagle transmisje, czy za sam udział w Ekstraklasie dostaje się większe czy mniejsze pieniądze. Natomiast zmiany w rankingach mają wpływ na ilość miejsc w rozgrywkach - tu masz to w formie tabelki jak to wygląda mniej więcej:
https://pl.wi(...)011/2012

fiolek192 - zły temat. Tutaj sprawdź - http://www.cmrev(...)#p226858

 Masyw Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 11:22    #714
[quote="kell1987"]nic nie rozumiem z tego co napisałeś[/quote]

Gdy idę na urlop i to zaznaczam żeby był taki skład i taktyka ponieważ kilku młodych chcę wystawić a gdy powrócę z urlopu to grali nie ci zawodnicy którzy potrzeba

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 12:01    #715
ok już rozumiem, ale tam jest opcja wystawiaj ten skład jeśli to jest możliwe, być może byly jakieś kontuzje, kartki lub słaba kondycja i asystent zdecydował się zmienić. Ci zawodnicy co byli ustawieni w jednastce w ogóle nie grali, czy grali po prostu mniej niż oczekiwałeś?

 Masyw Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 15:35    #716
[quote="kell1987"]ok już rozumiem, ale tam jest opcja wystawiaj ten skład jeśli to jest możliwe, być może byly jakieś kontuzje, kartki lub słaba kondycja i asystent zdecydował się zmienić. Ci zawodnicy co byli ustawieni w jednastce w ogóle nie grali, czy grali po prostu mniej niż oczekiwałeś?[/quote]

Zaznaczyłem tą opcję i nic w ogóle ich na ławie nie ma są zdrowi i mają dobrą kondycję więc dlatego się dziwię że nie grają tylko ci najlepsi

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 15:45    #717
to faktycznie dziwne, i osobiście nie spotkałem się z takim błędem. Być może z tego powodu, że raczej nie chodze na urlop, ale nie o tym. Skoro nikt inny nie piszę w tym temacie to podejrzewam, że inni różwinież nie spotkali się z takim błędem. Jedyne co mogę Ci w takim razie poradzić, to żebyś napisał na http://commu(...)gs-Forum i podzielił się z nimi tym przypadkiem, bo może to być bug.

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 16:35    #718
[quote="Croocers"]W FM możliwe jest, żeby w polskiej ekstraklasie zarabiać więcej kasy? Np jeśli liga wznosi się z rankingu i jej reputacja rośnie. Druga sprawa, czy możliwe jest żeby więcej klubów kwalifikowało się do pucharów europejskich po awansie lingi w rankingach?[/quote]

Zawsze po zakończeniu sezonu masz informację o zmianach w rankingu klubowym. I miejsce ma znaczenie co do ilości drużyn oraz od jakiego etapu będą zaczynać dane rozgrywki.

Dla ligi polskiej magiczne jest miejsce 15.ponieważ można wystawić 5 drużyn w europejskich pucharach, z czego dwie w kwalifikacjach do LM..

,

polecam obserwować ranking lig

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 19.01.2016 o godz. 16:42

 taczek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2011
Skąd: Pułtusk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 19:06    #719
[quote="deco87"][quote="Croocers"]W FM możliwe jest, żeby w polskiej ekstraklasie zarabiać więcej kasy? Np jeśli liga wznosi się z rankingu i jej reputacja rośnie. Druga sprawa, czy możliwe jest żeby więcej klubów kwalifikowało się do pucharów europejskich po awansie lingi w rankingach?[/quote]

Zawsze po zakończeniu sezonu masz informację o zmianach w rankingu klubowym. I miejsce ma znaczenie co do ilości drużyn oraz od jakiego etapu będą zaczynać dane rozgrywki.

Dla ligi polskiej magiczne jest miejsce 15.ponieważ można wystawić 5 drużyn w europejskich pucharach, z czego dwie w kwalifikacjach do LM..

,

polecam obserwować ranking lig

[/quote]

Co do większej kasy to wątpie jedynie w Anglii sporo kasy natomiast w Hiszpanii czy Niemczech to nie za duże więc i u nas pewnie nie podrośnie mimo że liga może stawać się mocniejsza

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2016 23:17    #720
Jak na polskie warunki kasę możesz zebrać jedynie na występach w Lidze Mistrzów. Za sam awans otrzymuje ok 12 mln euro. Za remis 500 tyś, ale za zwycięstwo 1,5 mln euro. Prawa telewizyjne w LM wyszły mi w tym sezonie 2,87 mln euro, natomiast w polskiej 3,35.

A ranking może pomóc. Bo im wyżej tym nie musisz się męczyć w eliminacjach i masz większe szanse przytulić gwarantowane pieniądze. Mam nadzieje, że w mojej karierze pomogę awansować polskiej lidze na 12 miejsce w rankingu - miejsce gwarantujące fazę grupową Ligi Mistrzów

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.