Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2015 21:33    #91
Ja tam nie licząc małych błędów językowych, które irytują, ale bądźmy szczerzy - nie wpływają na rozgrywkę, nie narzekam na nowe dzieło SI. Bardzo mi się podobają zmiany, póki co graficzne (w większości) i w panelach oraz zakładkach. Jeszcze przetestuję silnik, bo nie miałem okazji, ale wątpię, żebym zmienił tak drastycznie swoją dobrą opinię. Crasha żadnego nie miałem.

Romantico chyba chodziło o to: http://www.cmrev(...)gia.html , ale to dotyczyło FM 15. A co to za błąd ALT +TAB?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2015 22:03    #92
Co do terminarza - jakoś liga angielska, francuska czy hiszpańska nie ma z tym problemów, mimo tego, że ilość spotkań jest porównywalna
a dodatkowo liga angielska gra bez przerwy zimowej. A tu od kilku lat jest problem z polską.
Dziwne, że przy kompie i7, gtx960, 8 gb ramu + bieżąca aktualizacja sterów powoduje crashe. Laptop kupiony niespełna miesiąc temu.
Jeżeli w czasie testów u testerów SI większość crashy nie ujawnia się, to jestem ciekawy na jakich maszynach jest to sprawdzane.

Bład ALT + TAB - gra w większości przypadków zawiesza się przy minimalizacji. Jak dennych testerów tam zatrudniają, że przy tak prozaicznej czynności nie zauważono tego błędu.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 16.11.2015 o godz. 22:07

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2015 22:47    #93
[quote="romantico"]Co do terminarza - jakoś liga angielska, francuska czy hiszpańska nie ma z tym problemów, mimo tego, że ilość spotkań jest porównywalna
a dodatkowo liga angielska gra bez przerwy zimowej. A tu od kilku lat jest problem z polską.
Dziwne, że przy kompie i7, gtx960, 8 gb ramu + bieżąca aktualizacja sterów powoduje crashe. Laptop kupiony niespełna miesiąc temu.
Jeżeli w czasie testów u testerów SI większość crashy nie ujawnia się, to jestem ciekawy na jakich maszynach jest to sprawdzane.

Bład ALT + TAB - gra w większości przypadków zawiesza się przy minimalizacji. Jak dennych testerów tam zatrudniają, że przy tak prozaicznej czynności nie zauważono tego błędu. [/quote]
Błąd z terminarzem - powtarzam, nie widziałem żadnego zgłoszenia z FM16. Ligi w których drużyny regularnie grają w dalszych fazach pucharów mają w rzeczywistości terminarze dopasowane do takiej sytuacji, zespoły z ligi polskiej nie, stąd spiętrzenie spotkań PP, LM i ligi może prowadzić do przeładowania terminarza, zwłaszcza w sezonach skracanych ze względu na ME/MŚ. Taki sam problem pojawiłby się w rzeczywistości i nie wiemy jak poradziła by sobie z nim ESA.

Crashe - powtarzam że wszystkie crashe które wystąpiły w trakcie beta testów zostały zgłoszone i naprawione. Sprawdzane jest na rozmaitych maszynach w SI i u beta-testerów, na Windowsach, Macach, Linuksach, wszystkim. Proste pytanie do publiki - sypie Wam się gra, macie crashe, zrzuty pamięci cokolwiek takiego? Ktokolwiek zignorował wasze zgłoszenie ewentualnego problemu i nie pomógł na forum?

Błąd Alt-Tab pojawił się po etapie beta-testów, co wiedziałbyś gdybyś próbował czytać przed odpowiadaniem. Zagadkę "czy błąd da się wykryć w beta-testach zanim się pojawi" zostawiam już Tobie do rozwiązania.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.11.2015 o godz. 22:53

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2015 23:01    #94
Dla mnie najgorszą kwestią jest nierzeczywisty terminarz reprezentacji i nierzeczywiste wyniki, czego chyba nie da się naprawić nawet po wsadzeniu jakiegoś dodatkowego pliku. Może w przyszłości powinno to działać podobnie jak folder fake.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2015 23:28    #95
Dwie sprawy:
1)
Cuadrado jako OP :)

2)
5 moich scoutów(a nie są to jakieś leszcze) oceniło tego grajka na 0,5 gwiazdki. Przyznam, że pierwszy raz widzę aby ktoś dostał 0,5 gwiazdki :)

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 09:21    #96
Barca mogła stawiać na Cuadrado na prawej obronie, dlatego znalazł się tam w Jedenastce Roku, ale te pół gwiazdki, to już chyba błąd, zwłaszcza przy takich atrybutach i 11/4 na korzyść mocnych cech.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 09:43    #97
Wam też potrafi gra trochę "przymulić" w momencie przechodzenia pomiędzy różnymi ekranami, a także gdy przeglądamy profile zawodników, czy to może ja mam za mało RAMu czy coś w tym stylu? I kolejne pytanie w momencie gdy mam uruchomionego FMa "w tle" to zżera mi 50% procesora, nawet gdy gra jest ustawiona w "bezczynności" i nie leci ani mecz, ani symulacja?

Co do Cuardado to on zaczynał ww Serie A na pozycji bocznego obrońcy i sukcesywnie był przesuwany do przodu.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 14:05    #98
[quote="PavS"]Wam też potrafi gra trochę "przymulić" w momencie przechodzenia pomiędzy różnymi ekranami, a także gdy przeglądamy profile zawodników, czy to może ja mam za mało RAMu czy coś w tym stylu? I kolejne pytanie w momencie gdy mam uruchomionego FMa "w tle" to zżera mi 50% procesora, nawet gdy gra jest ustawiona w "bezczynności" i nie leci ani mecz, ani symulacja?

Co do Cuardado to on zaczynał ww Serie A na pozycji bocznego obrońcy i sukcesywnie był przesuwany do przodu.[/quote]


1)Cuadrado grał w sezonie 16/17 w Chelsea i w ponad 30 meczach ligowych strzelił 15-18 bramek i sporo asystował. Kupiła go Barcelona za 52mln euro i w 15 spotkaniach strzelił 2 gole (do stycznia 2018). Sprawdzę czy Barcelona nie kupiła go na OP :) ale to by wychodziło, że w pół roku zapracował na nagrodę.

2)Co do gostka z 0,5 gwiazdką postaram sie go kupić lub wypożyczyć aby zobaczyć co z nim nie tak :)

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 14:27    #99
Panowie próbował już ktoś pliku z niższymi ligami Polskimi? Idzie normalnie pograć? I jeszcze jedno pytanko, ma ktoś pomysł gdzie w Łodzi dostanę gierkę?

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 14:30    #100
[quote="Emeryt"]Panowie próbował już ktoś pliku z niższymi ligami Polskimi? Idzie normalnie pograć? I jeszcze jedno pytanko, ma ktoś pomysł gdzie w Łodzi dostanę gierkę?[/quote]

W Łodzi. hmm to pewnie na Steamie :) A tak serio na bank w empiku lub innej galerii.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.