Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2015 19:44    #111
Jak u Was wyglądają bezpośrednie rzuty wolne? Si miało to poprawić, ale u mnie to wygląda gorzej niż na poprzedniej łatce...
https://gyazo(...)e0604344

Pirlo tylko 2 razy trafił z wolnego. Przy jego atrybutach i umiejętnościach bramkarzy wynik powinien być o wiele wyższy.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Mariaczi Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 10:12    #112
Panowie zdążyliście już ograć polską ligę? Jak wrażenia? Jak szybko rosną reputacja i zaplecze finansowe pozwalające na stworzenie jakiegoś europejskiego średniaka?

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 11:35    #113
[quote="H3rus"]Może jakaś podpowiedź? Gra się na prawdę ciężko.
Postanowiłem sobie zacząć od 0.. (wiem, szło dograc jeszcze np 8 lige ale to już by był hardcore :D ) i moim FMowym 'marzeniem' był awans z tą drużyną do Premiership... no ale tak jak pisałem wcześniej- kompletnie nic nie idzie.... scouci nic nie mogą znaleźć, a ci gracze co ich mam to za dobrzy to nie są (choć wydaje mi się, że innych drużynach jest porównywalnie...)[/quote]

Proponuję Ci szukać samemu zawodników bez kontraktu, ja zawsze tak robiłem w niższych ligach. Praktycznie cały skład zawsze do wymiany bo udawało się znaleźć lepszych. No i pokombinuj z taktyką, dawaj mało im poleceń. Spróbuj pograć bezpośrednimi piłkami (choć ja nigdy tak nie gram).

 lksz15 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2007
Skąd: Ożarów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 14:00    #114
Witam,

Jak rozpocząć grę w trybie normalnym z odkrytymi wszystkimi atrybutami w normalnym trybie gry? W poprzedniej wersji można było zaznaczyć taką opcję, a teraz jej nie widzę.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 14:04    #115
[quote="lksz15"]Witam,

Jak rozpocząć grę w trybie normalnym z odkrytymi wszystkimi atrybutami w normalnym trybie gry? W poprzedniej wersji można było zaznaczyć taką opcję, a teraz jej nie widzę.[/quote]

przy oknie wyboru ilości lig z danego kraj, niżej jest opcja zaawansowane, i rozwinąć to i odznaczyć żeby pokazywało Ci atrybuty

 lksz15 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2007
Skąd: Ożarów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 14:12    #116
[quote="kell1987"][quote="lksz15"]Witam,

Jak rozpocząć grę w trybie normalnym z odkrytymi wszystkimi atrybutami w normalnym trybie gry? W poprzedniej wersji można było zaznaczyć taką opcję, a teraz jej nie widzę.[/quote]

przy oknie wyboru ilości lig z danego kraj, niżej jest opcja zaawansowane, i rozwinąć to i odznaczyć żeby pokazywało Ci atrybuty[/quote]


Faktycznie teraz jak napisałeś to widzę, dzięki ;) normalnie bym chyba tego nie zauważył ;)

 Demand Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 14:21    #117
A ja mam takie pytanie: kilku zawodników sygnalizuje, że "nie poświęca im się wystarczająco dużo uwagi w trakcie treningu taktycznego/ofensywnego", w jaki sposób można to zmienić?

 kluchman Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 14:32    #118
[quote="Demand"]A ja mam takie pytanie: kilku zawodników sygnalizuje, że "nie poświęca im się wystarczająco dużo uwagi w trakcie treningu taktycznego/ofensywnego", w jaki sposób można to zmienić?[/quote]
Prawdopodobnie masz wysokie obciążenia trenerów. Musiałby zwiększyć liczebność sztabu lub inaczej rozdzielić obowiązki.

 lksz15 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2007
Skąd: Ożarów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 14:54    #119
A ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie porad taktycznych. Tzn szukam jakiegoś poradnika w którym jest dokładnie opisane jak ustawić zespół pod danego przeciwnika (formacja, polecenia, polecenia indywidualne, indywidualne instrukcje dotyczące rywali). Szukam czegoś gdzie jest wyjaśnione co zrobić jeśli przeciwnik dużo gra skrzydłami, środkiem pola, strzela z dystansu, łapie moich bardzo często na spalonym, a sam dostaje piłki "za kołnierz" i idealnie do nich wychodzi. Jak poznać przed meczem czy gra środkiem czy skrzydłami itp. Jak powstrzymać ataki przeciwnika i w jaki sposób spróbować mu strzelić bramkę. Gram w FM-a już dłuższy czas, ale nigdy się nie zagłębiałem w rozpracowanie przeciwnika. Zazwyczaj tylko ustawiłem skład najlepszy jaki mogę i grałem. Na koniec sezonu przynosiło to jednak marne wyniki i drużyna się sypała.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 15:47    #120
[quote="H3rus"]Może jakaś podpowiedź? Gra się na prawdę ciężko.
Postanowiłem sobie zacząć od 0.. (wiem, szło dograc jeszcze np 8 lige ale to już by był hardcore :D ) i moim FMowym 'marzeniem' był awans z tą drużyną do Premiership... no ale tak jak pisałem wcześniej- kompletnie nic nie idzie.... scouci nic nie mogą znaleźć, a ci gracze co ich mam to za dobrzy to nie są (choć wydaje mi się, że innych drużynach jest porównywalnie...)[/quote]

Po pierwsze bierz dużą bazę danych plus ja zawsze biore Europę Wschodnią oraz Argentynę i Chile(ale na angielska ze względu na przepisy odpada). Scout nic Ci nie da trzeba samemu szukać, a że masz maly zasięg scoutingu(sam wyszukujesz i zapraszasz na testy) jedziesz wtedy po niższych ligach Europy wschodniej i sciągasz chętnych :) Np Polacy, Słoweńcy, Słowacy, Azerowie, Armianie z niższych lig chętnie przychodzą.
Po drugie klub patronacki ale nie z najwyższej półki tylko taki z kótrego jesteś pewien że ktoś wpadnie.

PS: na takim poziomie rozgrywki scouci to sa o kant d... Ja zawsze sam wyszukuje i sprawdzam graczy a scoutów pytam tylko o opinię.

Tu masz efekt 5 scoutów -bardzo dobrych. Do teraz nie wiem jak to ocenić. W najblizyszm okienku go kupie si sprawdze :)
http://postimg.org/image/as5zl3o2d/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.11.2015 o godz. 15:50

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.