Strona

Football Manager 2016 BETA - wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 17:44    #141
[quote="kell1987"][quote="robal15"]
że skrzydłowi grają jak schodzący napastnicy. .

.[/quote]

zgadzam się w 100%, mój wysunięty napastnik Lietava - 4 bramki, skrzydłowi Gasparik - 13 bramek, Sebesta - 6 bramek.

a najlepsze jest to, że mają ustawione wrzutki na krótki słupek, a wszystkie idą na długi i tak padają bramki, bo ktoś zamyka :D[/quote]

Tu masz to ładnie opisane.
http://commu(...)al-third
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 17:46    #142
[quote="robal15"Ktoś się pytał o prozone, więc spieszę z odpowiedzą. To jest po prostu zmieniona graficznie funkcja z fma15. Dodali jedynie, parę pierdółek do tego, jak choćby faza boiska oraz możliwość zobaczenia, gdzie nasze strzały lecą (btw, bezużyteczna funkcja).[/quote]

Podziękował. Już myślalem, że pytanie zatonęło ;)
Miałem się skusić po czterech latach przerwy na "16", ale wstrzymam się z decyzją do czasu ukazania się dema. Za dużo sprzecznych sygnałów nt. gry.
meglio fascista che frocio

 matirix20 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 17:47    #143
Ponawiam pytanie.

Panowie mam małą prośbę. Na samym dole jest mój post. Z góry dzięki.
http://www.cmrev(...)?page=11

 Mordor1410 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 22:56    #144
U mnie problem z karnymi nie występuje (raptem miałem ze 2-3 na 25 meczy), ani czerwonymi kartkami (podobna ilość jak karnych). Ale za to w każdym jednym meczu mam po 2-5 strzałów w obramowania bramki. Mam chyba po prostu pecha.

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
02.11.2015 23:17    #145
Jak u Was z kontuzjami? Tak samo słabo to wygląda jak w 15?

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 23:21    #146
Kwoty transferowe totalnie zawyżone, ale w kontekście Martiala i innych z przykrością stwierdzam że bardziej realne.
Prowadzi to do tego, że po raz pierwszy od cm01/02 wydałem ponad 100mln na transfery w okienku, a dokładnie 230mln euro WTF??? Milanem lato 2016. Ale nie to jest najlepsze stworzyłem mega dream team i chciałem sprawdzić instant result button. Pierwszy i ostatni raz!!! Milan - Liverpool, mecz symuluje asystent wynik 1-10. Co????

Mam w składzie Torresa - 250tys euro tygodniowo, wcześniej bym walczył dzień i noc aby się go pozbyć a teraz wisi mi ta kasa, bo to grosze,

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2015 o godz. 23:36

 Mordor1410 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 23:45    #147
http://www.tinypic.pl/ytb0e4efay9e

To jest jedna z najmniejszych liczb kontuzji jakie miałem od września. Już nawet nie mówię, o kontuzji na 5 tyg Pogby 2 dni po przyjściu. Ale poniżej 5 kontuzjowanych tu się zejść nie da, to paranoja. A oczywiście ja w tej chwili jestem tym, który ma poniżej średniej kontuzji :) Widziałem 15 kontuzji w zespole, czegoś takiego nie widziałem nigdy nigdzie. Średnia koło 7-9 też wydaje mi się mocno zawyżona.

A i najważniejsze. Zdecydowanie częściej kontuzjowani są Neuer, Lewy czy Muller niż Robben czy Martinez. Tylko czekać na patcha podobnego do tego z tamtego roku.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2015 o godz. 23:47

 DarkLuki Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2009
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2015 23:56    #148
Co muszę zasubskrybować, żeby powiadamiano mnie o posadach selekcjonerów reprezentacji narodowych ?

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2015 11:08    #149
Duży plus,że silnik pozostał z 15 i został wprowadzone poprawki (piłka nie przeltauje nad obrońcami,nie dają się łatwo ogrywać,nie odskakuje im na 2 metry) dla mnie jedyny minus to duże kwoty za piłkarzy,Milles chciał odwzorować aktualny rynek,trochę przesadził,bardzo łatwo sprzedawać szrot z drużyny,zawsze jest jakaś oferta,moim Saint Etienne w pierwszym sezonie zarobiłem na sprzedaży Roux,Monte-Paquet,Hamouma,Lemoine,Brison,Sall,Corgnet....42mln euro ,polecam każdemu obecną gre,bez problemu da się grać środkiem,kontuzji tyle co w prawdziwym świecie,jek macie plage to zmniejszcie obciążenia treningowe,ale wymiencie trenerów siłowych,ja nie mam żadnych problemów

 LuaLua. Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2010
Skąd: Białystok/Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2015 11:21    #150
Poprzednie wersje były rozczarowujące ale FM 16 pozytywnie mnie zaskoczył.

Wielkość bazy danych - kolejny FM i kolejna poprawa pod tym względem. Poprzednio na 170k było grywalnie, teraz na tej samej liczbie jest bardzo płynnie i gdybym grał od nowa wybrałbym około 220k piłkarzy.
Szata graficzna - wygląda lepiej i jest znacznie płynniejsza
Ekran taktyki - prostszy i łatwiejszy, kwadraty nie rażą aż tak bardzo po oczach
Silnik meczowy - zadziwiająco dobry, bez szczególnych błędów, kartki w miarę w normie, troszkę za dużo strzałów w konstrukcję bramki ale to ujdzie
Wyniki meczowe - zdarzają się anomalie z hokejowymi wynikami lecz generalnie jest znacznie lepiej niż we wcześniejszych FMach.
Kontuzje - na początku wydawało mi się, że jest ich trochę za dużo ale z biegiem czasu stwierdzam, że ich liczba jest realistyczna
Scouting - dopieszczony graficznie i technicznie, wyszukiwanie zawodników jest przyjemne i daje satysfakcję
Negocjacje - ceny za zawodników są znacznie wyższe niż w poprzednich odsłonach, być może za wysokie. Nie ma problemów ze sprzedażą piłkarza z polskiej ekstraklasy za 5 mln euro a w 2018 biję wszystkie rekordy sprzedając największe gwiazdy Lecha po 13 mln euro.
Reszta - rozmowy z zawodnikami są w porządku, nowe ekrany ciekawsze, sporo praktyczniejszych usprawnień.

Jedynie co mi przeszkadza to oczekiwana płaca zawodnika w raportach scoutów ktora jest zawsze zaniżona o jakieś 20%.

Gram Lechem i przyznam, że idzie mi bardzo łatwo głównie ze względu na duże zyski z transferów i zawsze jestem w stanie znaleźć zawodników w zastępstwo którzy są zazwyczaj jeszcze lepsi.

Jeśli nic nie zepsują to będzie najlepszy FM w jaki grałem.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 03.11.2015 o godz. 11:33

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.