Strona

Football Manager 2016 BETA - wrażenia

 Kowal. Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Skąd: Otwock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 09:10    #91
[quote="robal15"]Moje wrażenia z bety - ta gra jest niegrywalna na tę chwilę, ponieważ:
-jest bardzo szybki wzrost atrybutów u managera
W ciągu roku każdy atrybut wzrasta o 10
-polecenia taktyczne nie działają
Chcę grać skrzydłami, ale gra mi na to pozwala. Szczególe wyjaśnienie tego problemu: http://commu(...)al-third Jak widać, nie tylko ja zwróciłem na to uwagę.
-piłkarze za dużo kosztują
Emre Can 30 mln ojro albo taki Miralles kosztuje, uwaga, 40 mln ojro O_o
-prawie w każdym meczu dostaje się czerwoną kartę
Każdy strimer ma z tym problem oraz lud na forum SI też się z tym boryka
-filtry oraz shortlisty nie działają ze starego fma
-gram kryminalistami:P
https://gyazo(...)16b94bf5

To tyle na teraz :)[/quote]

Odniosę się do kilku rzeczy.
Czerwone kartki: rozegrałem prawie cały sezon w lidze polskiej i fakt złapałem kilka czerwonych kartek, ale nie wynikały one z jakichś dziwnych zagrań FMa tylko z agresywnej taktyki. W każdym razie nie widze problemu.
Kwoty transferowe: Tutaj nie zaprzeczam temu co piszesz, ale wiesz jak to jest, być może kluby nie chcą sprzedać tych zawodników i dają zaporowe ceny. Ja do Legii bez problemu kupowałem zawodników w normalnych cenach.
Gra skrzydłami: Hm ja uważam że da sie grać, moja taktyka opiera się głównie na skrzydłach i wszystko mi się póki co zgadza. Może ja mam inne założenia taktyczne i nie widze tego bugu.

Koncząc jak na bete moim zdaniem bardzo dobrze jest, da się już w tej chwili w miare możliwości grać, no chyba że ktoś na siłe szuka bugów.

 Fafus Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 09:45    #92
Ktoś zamierza kupować przez Allegro za kilka złotych konto z FM'em?
Miałbym prośbę :)

 veles88 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2006
Skąd: Skierniewice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 10:57    #93
[quote="Kowal."][quote="robal15"]Moje wrażenia z bety - ta gra jest niegrywalna na tę chwilę, ponieważ:
-jest bardzo szybki wzrost atrybutów u managera
W ciągu roku każdy atrybut wzrasta o 10
-polecenia taktyczne nie działają
Chcę grać skrzydłami, ale gra mi na to pozwala. Szczególe wyjaśnienie tego problemu: http://commu(...)al-third Jak widać, nie tylko ja zwróciłem na to uwagę.
-piłkarze za dużo kosztują
Emre Can 30 mln ojro albo taki Miralles kosztuje, uwaga, 40 mln ojro O_o
-prawie w każdym meczu dostaje się czerwoną kartę
Każdy strimer ma z tym problem oraz lud na forum SI też się z tym boryka
-filtry oraz shortlisty nie działają ze starego fma
-gram kryminalistami:P
https://gyazo(...)16b94bf5

To tyle na teraz :)[/quote]

Odniosę się do kilku rzeczy.
Czerwone kartki: rozegrałem prawie cały sezon w lidze polskiej i fakt złapałem kilka czerwonych kartek, ale nie wynikały one z jakichś dziwnych zagrań FMa tylko z agresywnej taktyki. W każdym razie nie widze problemu.
Kwoty transferowe: Tutaj nie zaprzeczam temu co piszesz, ale wiesz jak to jest, być może kluby nie chcą sprzedać tych zawodników i dają zaporowe ceny. Ja do Legii bez problemu kupowałem zawodników w normalnych cenach.
Gra skrzydłami: Hm ja uważam że da sie grać, moja taktyka opiera się głównie na skrzydłach i wszystko mi się póki co zgadza. Może ja mam inne założenia taktyczne i nie widze tego bugu.

Koncząc jak na bete moim zdaniem bardzo dobrze jest, da się już w tej chwili w miare możliwości grać, no chyba że ktoś na siłe szuka bugów.[/quote]

Też mam wrażenie że ludzie na siłę szukają błędów. Mam ustawiony agresywny odbiór i każdy piłkarz ostrzejsze wślizgi, widzę ze delikwent zarobił żółtą kartę wyłączam mu ostre wślizgi i czerwonej kartki nie ma. Beta zdecydowanie bardziej grywalna niż rok temu, śmiało można kupować.

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
31.10.2015 11:19    #94
Ekran taktyki też super nie?
Z pewnego źródła wiem, że za rok jebną randomowe zdjęcia szympansów z google / grafika na ekranie taktyki, bo celują produkt w grupę debili po trepanacji czaszki.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 11:21    #95
Z tym symulowaniem wyników reprezentacji to wielki problem. Można było przez tyle lat stworzyć plik jak Inc lub tego typu, który rozwiązałby ten problem.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 11:42    #96
A i jeszcze jeśli ktoś ma jakikolwiek problem z betą i może on mieć związek z kartą graficzną (brak płynności, przegrzewanie, zacinanie, resety, crashe) pomimo spełniania wymogów, to trzeba odinstalować stare sterowniki do karty graficznej na przykład poprzez Driver Sweeper (ważne usuwanie .dll i pozostałych śmieci) i zainstalować najnowsze ze strony producenta.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 31.10.2015 o godz. 11:45

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 12:11    #97
[quote="mb15juve"]Mi dziwny bug wyskoczyl, przelaczylo mi samo na tryb 2D i nie moge zmienic kamery. W ustawieniach mam zaznaczone mecze w 3D ale nic to nie zmienia[/quote]
miałem to samo w jednym meczu, ale po ponownym załadowaniu gry było już normlnie 3D

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 12:13    #98
[quote="robal15"]Moje wrażenia z bety - ta gra jest niegrywalna na tę chwilę, ponieważ:
-jest bardzo szybki wzrost atrybutów u managera
W ciągu roku każdy atrybut wzrasta o 10
-polecenia taktyczne nie działają
Chcę grać skrzydłami, ale gra mi na to pozwala. Szczególe wyjaśnienie tego problemu: http://commu(...)al-third Jak widać, nie tylko ja zwróciłem na to uwagę.
-piłkarze za dużo kosztują
Emre Can 30 mln ojro albo taki Miralles kosztuje, uwaga, 40 mln ojro O_o
-prawie w każdym meczu dostaje się czerwoną kartę
Każdy strimer ma z tym problem oraz lud na forum SI też się z tym boryka
-filtry oraz shortlisty nie działają ze starego fma
-gram kryminalistami:P
https://gyazo(...)16b94bf5

To tyle na teraz :)[/quote]

ja na 11 kolejek miałem jedną czerwoną kartkę w ostatnim meczu

a teraz jeszcze o tym co już pisałem, czyli brak zgrania w reserczu, Dimitris Salpingidis jest słabszy od anonima ze słowacji Ivana Lietavy, Giannis Fotakis od kolejnego słowaka Martina Hlinki, wychodzi na to, że reprezentanci Grecji są słabsi od zawodników, którzy nie grali nawet w topowych klubach słowackich

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 31.10.2015 o godz. 12:21

 Azazell83 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2015
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 12:57    #99
[quote="Pucek"]A i jeszcze jeśli ktoś ma jakikolwiek problem z betą i może on mieć związek z kartą graficzną (brak płynności, przegrzewanie, zacinanie, resety, crashe) pomimo spełniania wymogów, to trzeba odinstalować stare sterowniki do karty graficznej na przykład poprzez Driver Sweeper (ważne usuwanie .dll i pozostałych śmieci) i zainstalować najnowsze ze strony producenta.[/quote]

Do usuwania pozostałości po grafice nie polecam programu Driver Sweeper - to przeżytek. Nie radzi sobie z nowymi systemami plików i porozrzucanymi plikami od sterowników.

http://www.insta(...)ler.html - to obecnie najlepszy soft do usuwania sterowników!

Co do gry to u mnie na i5 4690 i GTX 750 gra śmiga na full bez zacinki, a mecze wyglądają znakomicie jak na menadżera :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 13:24    #100
[quote="veles88"][quote="Kowal."][quote="robal15"]Moje wrażenia z bety - ta gra jest niegrywalna na tę chwilę, ponieważ:

trututututu

To tyle na teraz :)[/quote]

Odniosę się do kilku rzeczy.
Czerwone kartki: rozegrałem prawie cały sezon w lidze polskiej i fakt złapałem kilka czerwonych kartek, ale nie wynikały one z jakichś dziwnych zagrań FMa tylko z agresywnej taktyki. W każdym razie nie widze problemu.
Kwoty transferowe: Tutaj nie zaprzeczam temu co piszesz, ale wiesz jak to jest, być może kluby nie chcą sprzedać tych zawodników i dają zaporowe ceny. Ja do Legii bez problemu kupowałem zawodników w normalnych cenach.
Gra skrzydłami: Hm ja uważam że da sie grać, moja taktyka opiera się głównie na skrzydłach i wszystko mi się póki co zgadza. Może ja mam inne założenia taktyczne i nie widze tego bugu.

Koncząc jak na bete moim zdaniem bardzo dobrze jest, da się już w tej chwili w miare możliwości grać, no chyba że ktoś na siłe szuka bugów.[/quote]

Też mam wrażenie że ludzie na siłę szukają błędów. Mam ustawiony agresywny odbiór i każdy piłkarz ostrzejsze wślizgi, widzę ze delikwent zarobił żółtą kartę wyłączam mu ostre wślizgi i czerwonej kartki nie ma. Beta zdecydowanie bardziej grywalna niż rok temu, śmiało można kupować.[/quote]
LOL

To nie są błędy na siłę. Wejdź proszę na forum SI, i tam pracownicy również się z tym zgadzają. Ceny zostaną zmniejszone u zawodników, Mirallas na bank nie będzie już tyle kosztował.
Mam wrażenie, że ludzie nie grają w tę grę, jedynie spamują spacją :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.10.2015 o godz. 13:29

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.