Strona

Football Manager 2016 BETA - wrażenia

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 21:47    #111
W końcu rozbili podział miejsc w sztabie szkoleniowym do obsadzenia.

 swansea Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2009
Skąd: btm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 22:10    #112
Ja zacząłem Cracovia..póki co lideruję po 4 kolejkach z 10 punktami.Gra mi sie bardzo dobrze,cięzko odejść od gry.Przed chwilą zauważyłem ciekawa nowość w zapowiedzi meczu.Przede mna mecz pucharu polski z Lechią,artykuł ,że na meczu będzie około 11 tys widzów,oraz.(nowość),że spodziewana jest tez około 300-osobowa grupa fanów Lechii;).Taki szczegół,ale cieszy.A propos analizy pomeczowej Prozone,bardzo mi sie podoba-dużo szczegółow,analiz.Również statystyki ligowe dotyczące zespołów oraz piłkarzy bardzo fajnie wygląda,jest przebudowana,chętnie przeglądam te statystyki.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 22:51    #113
Właśnie przed chwilą FM na koniec meczu zmienił mi wynik z 1:0 dla przeciwnika na 1:1. Oczywiście w przebiegu spotkania bramka nie padła, tylko na koniec meczu wynik uległ zmianie na remisowy.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 23:50    #114
Kontry nie działają. 95% piłek idzie za plecy...

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2015 23:51    #115
https://gyazo(...)c73ad657

Przy kupnie współpracownika mnie wywal... any ideas?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 01:52    #116
Pucek takie wrażenie tylko masz. Zapewne chciałeś zmienić coś w taktyce, a fm lubi w takiej sytuacji nie pokazać akcji bramkowej i stąd to zdziwienie. Ja często pod koniec meczu przełączam takse na utrzymanie wyniku i czasami mam takiego psikusa jak ty. Co innego gdybyś włączył pauze.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 02:15    #117
[quote="patpul"][quote="robal15"]To nie są błędy na siłę.[/quote]
Spora część tego, czego się _doszukujecie_ (Wy, znaczy notoryczni malkontenci, do których się - w mojej ocenie - zaliczasz, choć nie osiągasz takiego poziomu abstrakcji jak Makaron czy romatico) to jednak szukanie na siłę. No ale skoro to ma sprawiać frajdę, to przecież nikt nie będzie bronić. A to, że pracownicy SI się zgadzają, to zupełnie inna inszość. Ja tam nie przypominam sobie gry komputerowej bez błędów. Pytanie tylko po co się gra? Dla zabawy czy po to, żeby się frustrować.
Część błędów (piszę ogólnie o grach, nie tylko w kwestii FM, FM16) widzę, wielu na pewno nie, niemniej _wszystkie_ biorę z ogromnym przymrużeniem oka. Bo jakbym miał zacząć rwać kłaki ze łba, to byłoby mi ich bardzo szkoda:D

[quote="robal15"]Mam wrażenie, że ludzie nie grają w tę grę, jedynie spamują spacją :D[/quote]
Hmmm... No i co w tym złego? Każdy niech gra, jak chce. Mnie się też zdarza "przespacjować" i wuj... (Choć zawsze gram HC). Bo rozgrywka ma mnie bawić, a nie mam umierać z jej powodu i przyprawiać sobie kolejne siwe włosy na brodzie;)

Żeby była jasność - nie krytykuję wskazywania błedów, niedoróbek, pomyłek. Wkurwia mnie jednak przeokrutnie coraz powszechniejsze chamstwo, w jaki sposób niektórzy informują o swoich "odkryciach". (Tobie akurat raczej się nie zdarza, ale jest mnóstwo wszechwiedzących zjadaczy rozumów, którzy są naj w każdej sprawie i to uprawnia ich do bycia bydlakami w stosunku do innych).

Co do FM16 - udało mi się na razie zagrać jeden mecz tylko, ale jest bardzo pozytywnie zaskoczony. W porównaniu do 15 (którą uważam za całkiem udaną wersję), teraz jest jeszcze lepiej. Ale to jedynie tak na szybko, bo może z czasem zmienię jeszcze zdanie:D[/quote]

Abstrakcją to Ty jesteś.
Nie po to człek wydaje 100 czy 150 złotych by bawić sie czymś co ewidentnie jest zepsute, zaś producent po kilku naprawach stwierdza "Niech Pan kupi w przyszłym roku nowy model, będzie lepszy".
Możesz napierdzielać spację i możesz nad każdym aspektem siedzieć trzy godziny, ale ten czas w drugim przypadku będzie zmarnowany, bo komuś nie chciało się przyłożyć do tego uwagi. Jakbyś się wtedy czuł?
Przepraszam, że nie na temat, ale poczułem się wywołany do tablicy tekstem a'la mahdi.
Zaś beta - to co obejrzałem na Twitchu, to na razie sie wstrzymam z zakupem - pokolorowali grę i wiekszośc się cieszy. Nie ma sensu pisać o błędach czy bugach bo zjędzą lub po będą Cię wyzywać od przeróżnych.

 patpul Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2010
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 03:09    #118
Coś o chamstwie było we wcześniejszym poscie.

[quote="romantico"]Abstrakcją to Ty jesteś. [/quote]
Tak.
:*

[quote="romantico"]Nie ma sensu pisać o błędach czy bugach bo zjędzą lub po będą Cię wyzywać od przeróżnych.[/quote]
A teraz przeczytaj jeszcze raz, co napisałem post wcześniej. Tylko na spokojnie.
EOT

Podoba mi się sposób przedstawienia drużynowych ustawień. Choć okrutnie fatalne jest to, co kiedyś było tu poruszane - informacji o znaczeniu i współzależności atrybutów.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 09:09    #119
[quote="nocnytyper"]Pucek takie wrażenie tylko masz. Zapewne chciałeś zmienić coś w taktyce, a fm lubi w takiej sytuacji nie pokazać akcji bramkowej i stąd to zdziwienie. Ja często pod koniec meczu przełączam takse na utrzymanie wyniku i czasami mam takiego psikusa jak ty. Co innego gdybyś włączył pauze.[/quote]
Nie, nie :) To błąd, który pojawiał się już sporadycznie w poprzednich wersjach gry.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2015 10:31    #120
[quote="romantico"][quote="patpul"][quote="robal15"]To nie są błędy na siłę.[/quote]
Spora część tego, czego się _doszukujecie_ (Wy, znaczy notoryczni malkontenci, do których się - w mojej ocenie - zaliczasz, choć nie osiągasz takiego poziomu abstrakcji jak Makaron czy romatico) to jednak szukanie na siłę. No ale skoro to ma sprawiać frajdę, to przecież nikt nie będzie bronić. A to, że pracownicy SI się zgadzają, to zupełnie inna inszość. Ja tam nie przypominam sobie gry komputerowej bez błędów. Pytanie tylko po co się gra? Dla zabawy czy po to, żeby się frustrować.
Część błędów (piszę ogólnie o grach, nie tylko w kwestii FM, FM16) widzę, wielu na pewno nie, niemniej _wszystkie_ biorę z ogromnym przymrużeniem oka. Bo jakbym miał zacząć rwać kłaki ze łba, to byłoby mi ich bardzo szkoda:D

[quote="robal15"]Mam wrażenie, że ludzie nie grają w tę grę, jedynie spamują spacją :D[/quote]
Hmmm... No i co w tym złego? Każdy niech gra, jak chce. Mnie się też zdarza "przespacjować" i wuj... (Choć zawsze gram HC). Bo rozgrywka ma mnie bawić, a nie mam umierać z jej powodu i przyprawiać sobie kolejne siwe włosy na brodzie;)

Żeby była jasność - nie krytykuję wskazywania błedów, niedoróbek, pomyłek. Wkurwia mnie jednak przeokrutnie coraz powszechniejsze chamstwo, w jaki sposób niektórzy informują o swoich "odkryciach". (Tobie akurat raczej się nie zdarza, ale jest mnóstwo wszechwiedzących zjadaczy rozumów, którzy są naj w każdej sprawie i to uprawnia ich do bycia bydlakami w stosunku do innych).

Co do FM16 - udało mi się na razie zagrać jeden mecz tylko, ale jest bardzo pozytywnie zaskoczony. W porównaniu do 15 (którą uważam za całkiem udaną wersję), teraz jest jeszcze lepiej. Ale to jedynie tak na szybko, bo może z czasem zmienię jeszcze zdanie:D[/quote]

Abstrakcją to Ty jesteś.
Nie po to człek wydaje 100 czy 150 złotych by bawić sie czymś co ewidentnie jest zepsute, zaś producent po kilku naprawach stwierdza "Niech Pan kupi w przyszłym roku nowy model, będzie lepszy".
Możesz napierdzielać spację i możesz nad każdym aspektem siedzieć trzy godziny, ale ten czas w drugim przypadku będzie zmarnowany, bo komuś nie chciało się przyłożyć do tego uwagi. Jakbyś się wtedy czuł?
Przepraszam, że nie na temat, ale poczułem się wywołany do tablicy tekstem a'la mahdi.
Zaś beta - to co obejrzałem na Twitchu, to na razie sie wstrzymam z zakupem - pokolorowali grę i wiekszośc się cieszy. Nie ma sensu pisać o błędach czy bugach bo zjędzą lub po będą Cię wyzywać od przeróżnych.[/quote]

Ponieważ nie pisałem w tym temacie i nie mam zamiaru, bo nie kupie tego badziewia więc proszę się na mnie nie powoływać . Bo to jest podobno nie na temat. Ponieważ jednak "pisanie nie na temat" to zarzuty stawiane przez tych, których domeną jest wąskie widzenie problemów, bo ich nie nauczono analizy zjawisk i. zależności. Więc i ja jak ,romantico napiszę nie na temat. Z ty,mm,że nie do końca jest to prawda.
Oczywiście, że gra jest losowym atraktorem i nie ma znaczenia ile czasu się spędzi nad jej ustawieniami. Sukces osiąga się nie ustawieniami, a jakimś współczynnikiem wygenerowanym przez panów twórców.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.11.2015 o godz. 10:36

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.