Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 mathiwu Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2011 16:08    #1541
Ja bym proponował Atletico, mają fajny dość młody zespół i przy dobrych wiatrach spokojnie można walczyć z Realem i Barceloną.


Ja chciałbym się zwrócić do bardziej doświadczonych graczy. Od dłuższego czasu szukam czegoś bardzo egzotycznego spoza Europy. Tam jak wiadomo rolę grają ograniczenia co do obcokrajowców, więc chciałbym taką ligę gdzie byłoby ograniczeń najmniej. Próbowałem w Uzbekistanie ale mnie nie przyciągnął. Grałem Pohang w Korei Płd z powodzeniem, ale tam za duże ograniczenia.

 Jarna Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2011 20:52    #1542
Ja tak ogólnie chciałem polecić wszystkim ligę bułgarską ;)
Właśnie rozpoczynam drugą połówkę sezonu klubem Slavia Sofia i gra się tam rewelacyjnie.
Jedyne ograniczenie to, że w składzie na mecz nie może być więcej niż 5 graczy spoza UE, ale z tym spokojnie da się żyć.

Polecam :)

 shpoola20 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Miasteczko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2011 13:54    #1543
Panowie! Ratujcie mnie ; D
Mam syndrom nudy :/ gram jakimś klubem i po jednym sezonie już mi se zaczyna nudzić :/ kim według waszej opinii najlepiej się gra i przede wszystkim gra nie jest monotonna tylko ciekawa i pełna wrażeń? Czekam na propozycje i mam nadzieje uzasadnienia :)

 Jarna Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2011 15:16    #1544
Tak jak pisałem psot wyżej : Slavia Sofia.
Poza tym polecam Ci grę w 2 lidze angielskiej : Leicester City, Derby, Ipswich Town.
Ciekawie się gra także : Athletic Bilbao, Almeria, Deportivo ( obecnie 2 liga hiszpańska )

Aha no i jeszcze Francja - Saint-Etienne

:)

 Gentleman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1326
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2007
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2011 16:20    #1545
Ja mogę szczerze polecić Białoruś. Najfajniej gra się w 3 lidze. Niestety nie możemy ściągać obcokrajowców, ale możemy do woli ściągać kazachów, ruskich i ukraińców :) Więc jeśli lubisz szukać fajnych piłkarzy to polecam.Ja już gram 11 sezon :)
Niech płonie ten ogień
płonie w każdym sercu
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
stanie się to co ma się stać

 JaroTheMaster Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2011 13:33    #1546
Witam. Po grze Salzburgiem chciałbym grać znowu klubem podobnym do niego. Chcę, aby liga była słabsza, ale żeby ten klub był najlepszy z tej ligi i jak Red Bull Salzburg miał około 5 mln na transfery. Nie chcę żadnej z czołowych lig tylko słabszych, a ciekawych jak np Szwajcaria, Chorwacja czy coś takiego. FM 11 !

 farr Partyzant

Postów: 112
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2011 19:21    #1547
Ja osobiście polecam grać w najniższej grywalnej lidze w Anglii (Blue Square South lub North). Największymi atutami tej gry jest praktycznie robienie wszystkiego samemu od zera i... kompletny brak znajomości zespołów i zawodników rywala, bo co tu dużo ukrywać chyba nieliczni znają większą ilość graczy z tych lig. Osobiście gram Chelmsford City i w FM 2011 jestem już nimi w npower league 2 (awans o 2 poziomy ligowe) i póki co stoję już 3 sezon, bo tutaj zaczynają się schody. Pierwszy raz mam zamiar wprowadzić klubik z najniższej ligi do ekstraklasy i póki co gram bodajże 7 czy 8 sezon. Wolę wprowadzić klub na przestrzeni nawet 25 sezonów do ekstraklasy i poznać kilka tajników fm'a, niż przez 25 sezonów grać co roku w finałach europejskich pucharów np. Realem czy Barcą ;d

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2011 10:47    #1548
Grał ktoś Newcastle, West Hamem lub Juventusem w FM2008 Winter update fix?nie moge sie zdecydować kim zacząć grać i szukam jakiejś porady z waszej strony
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2011 14:16    #1549
Szkam podupadlej potegi europejskiej w FM 11.
Chcialbym w ciagu kilku sezonow `wrocic tym klubem na salony` : )
Fajnie byloby jakby mial troche kasy : )

 BartekF07 Partyzant

Postów: 130
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Skąd: Kolbuszowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2011 14:21    #1550
Pro Verceli (chyba tak sie pisze), RC Strasbourg, Leeds, SC Bastia

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.