Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2011 12:57    #1561
[quote=neymar]Witam... szukam jakiegos zespolu ktorym moglbym zagrac ale zespol z nizszych lig (Anglia,Francja,Wlochy,Hiszpania) tak zebym mogl awansowac wyzej i pozniej walczyc z najlepszymy
[/quote]
[quote2=RicardoSouza]
Nantes lub Leeds oraz TSV 1860 Monachium. swietni juniorzy i sklad nawet dobry. po kilku wzmocnieniach szanse na awans. ;)
[/quote2]

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2011 15:05    #1562
[quote=neymar]Witam... szukam jakiegos zespolu ktorym moglbym zagrac ale zespol z nizszych lig (Anglia,Francja,Wlochy,Hiszpania) tak zebym mogl awansowac wyzej i pozniej walczyc z najlepszymy
[/quote]

Arka Gdynia, Shefield United ( czy jakos tak ), Sampdoria, Le Mans, RC Lens, Atlanta, Charlton, Nottingham Forest i te co wymienilem wyzej. :D

 Alasinho94 Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2011 19:53    #1563
Szukam klubu ze słabszej ligi europejskiej, który jest najlepszym, bądź jednym z najlepszych klubów w swojej lidze. Chciałbym nim powalczyć o awans do LM lub chociaż do LE. Mile widziane małe ograniczenia obcokrajowców.

Pozdrawiam.

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2011 21:26    #1564
[quote=Alasinho94]Szukam klubu ze słabszej ligi europejskiej, który jest najlepszym, bądź jednym z najlepszych klubów w swojej lidze. Chciałbym nim powalczyć o awans do LM lub chociaż do LE. Mile widziane małe ograniczenia obcokrajowców.

Pozdrawiam.[/quote]

Basel, BATE, Lech, Wisla, Rapid Wieden, Steaua Bukareszt, Standard Liege, Dundee Utd, Kopenhaga, FC Zurych, Partizan, Irtysz Pawlodar, Olympiakos, Trabzonspor i Cracovia ktora bardzo polecam. :)

 Hiroki Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2011
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2011 21:55    #1565
Szukam klubu, nie koniecznie najlepszego z jakiejś ciekawej ligi - nie musi być to liga europejska, bo przecież nie tylko w europie gramy w piłkę, liczę na coś ciekawego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2011 23:12    #1566
[quote=Hiroki]Szukam klubu, nie koniecznie najlepszego z jakiejś ciekawej ligi - nie musi być to liga europejska, bo przecież nie tylko w europie gramy w piłkę, liczę na coś ciekawego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.[/quote]

Basel, Guadalajara (Meksyk), Irtysz Pawlodar, Los Angeles Galaxy, Coritiba (Brazylia), Flamengo (Brazylia)

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2011 23:34    #1567
Mam ochotę zagrać czołową drużyną z 2 ligi, 3 lig(zalezy od kraju). Chodzi mi o zespół mało znany ale z średnimi zawodnikami, gdzie można powalczyc najpierw w kilka lat o awans do najwyzszej ligi a potem wiadomo walke o najwyzsze cele. Budżet transferowy mysle ze tak 1,2 mln euro max, oczywiscie bez LM lub LE w pierwszym sezonie. A no i chcialbym by najlepiej było bez ograniczeń co do obcokrajowców itp.

FM 11

Czekam na propozycje

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.08.2011 o godz. 23:35

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 00:03    #1568
[quote=nyord]Mam ochotę zagrać czołową drużyną z 2 ligi, 3 lig(zalezy od kraju). Chodzi mi o zespół mało znany ale z średnimi zawodnikami, gdzie można powalczyc najpierw w kilka lat o awans do najwyzszej ligi a potem wiadomo walke o najwyzsze cele. Budżet transferowy mysle ze tak 1,2 mln euro max, oczywiscie bez LM lub LE w pierwszym sezonie. A no i chcialbym by najlepiej było bez ograniczeń co do obcokrajowców itp.

FM 11

Czekam na propozycje[/quote]

Sheffield United, Charlton, RB Leipzig, Pogon Szczecin, Elche, Atlanta, Empoli, Reggina, Strasburg, Alcoron (czy jakos tak)

 RicardoSouza Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 00:10    #1569
1. To teraz moja kolej. Polski klub z ekstraklasy, z dobrym skladem, z przyzwoitym budzetem, z reputacja min. 5000 tys.
lub
2. klub dobrze sie rozwijajacy, ktory moglby powalczyc o faze grupowa LE, LM. NIE CHODZI MI O ZESPOLY TYPU BARCA. :) pozdrawiam.

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2011 00:30    #1570
[quote=RicardoSouza]1. To teraz moja kolej. Polski klub z ekstraklasy, z dobrym skladem, z przyzwoitym budzetem, z reputacja min. 5000 tys.
lub
2. klub dobrze sie rozwijajacy, ktory moglby powalczyc o faze grupowa LE, LM. NIE CHODZI MI O ZESPOLY TYPU BARCA. :) pozdrawiam.[/quote]


1. No to wiadomo ze napewno 3 polskie kluby mianowicie Wisła,Legia i Lech (tym ostatni gram sam ostatnio)
2. Moze tak:
Białorus- Bate
Włochy- Napoli
Hiszpania- Getafe
Francja- AJ Auxerre
Bułgaria- Litex
Rosja- Andzi (jakos tak to bylo mam nadzieje ze dobrze :P )

Dobra starczy moze cos sie spodoba...A jak nie to dalej mozna poszukac ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.08.2011 o godz. 00:30

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.