Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 shusty Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 19:54    #4791
[quote="cichy1996"]Witam, mój problem przedstawia się w ten sposób, w żadnym klubie nie moge wytrzymać więcej niż miesiąc góra dwa później rozgrywka mnie nudzi i szukam nowego klubu, troche mnie to już irytuje. Z tego co pamiętam to tylko w 3 klubach wytrzymałem więcej niż 3 sezony: Bayer Leverkusen, Udinese, Castilla. Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego dla mnie klubu który wciągnie mnie na dłużej. Lubie kiedy w klubie jest ok. 24 graczy kiedy na każdą pozycje jest 2 zawodników, nie lubie jeśli w klubie jest zbyt wielu niepotrzebnych zawodników, dobra szkółka, kilku utalentowanych zawodników, minimum 2-3 mln na transfery stadion i liga nie mają większego znaczenia. Chce po prostu aby rozgrywka tym klubem mnie wciągnęła. Z góry dzięki za pomoc[/quote]


Może FM nie jest dla ciebie?

Dla mnie priorytetem było zacząć z małym klubem, gdzie mało zawodników, nie ma parcia, jest nad czym pracować, bo nie jest się najlepszym, współpracowników trzeba dobrać i ogólnie buduje się zespół. Łatwiej jest się odnaleźć takim małym klubiku i jest czym się zająć. Dla mnie gra Borussią była nudna, bo kupiełm paru piłkarzy, trochę współpracowników wywaliłem, taktyka się szybko fajna znalazła, bo przy takich piłkarzach można bajeczne taktyki stosować, zdecydowanie ciężej dobrać taktykę pod zespół słaby, wtedy trzeba się napocić by było ok, bo piłkarze nie są wszechstronni.

Chcesz mieć dobry zespół, kasę na transfery, dużo dobrych piłkarzy. Nuda dla mnie. Ja zaczynam z małą ilością piłkarzy, nie mam wszystkich zmienników, szczególnie jak się fala kontuzji trafi. trzeba non stop taktykę dobierać inną, przez niedysponowanie piłkarzy i silniejszych przeciwników. Wg mnie jest to dużo ciekawsze i z takim zespołem dopiero można się zżyć. Do tego dobrze mieć szkółkę i na niej polegać, w takiej drużynie dosyć słabej, b. często pozwala się grać młodym zawodnikom i fajnie patrzeć jak się rozwijają.

Polecam tradycyjnie ze środka tabeli zespół z najniższej ligi angielskiej lub 4 ligi włoskiej.

 Vidarius Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 20:30    #4792
Ja obecnie zaczynam grę Fc Utrecht,po 6 kolejkach 1 wygrana 3 remisy 3porażki :/ Sprowadziłem dobrych graczy,kadra super a i tak nie idzie nam :/

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2013 21:56    #4793
[quote="cichy1996"]Witam, mój problem przedstawia się w ten sposób, w żadnym klubie nie moge wytrzymać więcej niż miesiąc góra dwa później rozgrywka mnie nudzi i szukam nowego klubu, troche mnie to już irytuje. Z tego co pamiętam to tylko w 3 klubach wytrzymałem więcej niż 3 sezony: Bayer Leverkusen, Udinese, Castilla. Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego dla mnie klubu który wciągnie mnie na dłużej. Lubie kiedy w klubie jest ok. 24 graczy kiedy na każdą pozycje jest 2 zawodników, nie lubie jeśli w klubie jest zbyt wielu niepotrzebnych zawodników, dobra szkółka, kilku utalentowanych zawodników, minimum 2-3 mln na transfery stadion i liga nie mają większego znaczenia. Chce po prostu aby rozgrywka tym klubem mnie wciągnęła. Z góry dzięki za pomoc[/quote]

Miałem kiedyś podobny problem. Ciągle się zastanawiałem kim zagrać. Jak brałem jakiś klub to po chwili rezygnowałem. I wtedy zacząłem grać w lidze francuskiej. Sprawdź sobie Montpellier, Nantes, Angers SCO (tu nie wiem czy ma akurat te 2-3 miliony), As Saint Etienne.

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.01.2013 10:08    #4794
[quote="cichy1996"]Witam, mój problem przedstawia się w ten sposób, w żadnym klubie nie moge wytrzymać więcej niż miesiąc góra dwa później rozgrywka mnie nudzi i szukam nowego klubu, troche mnie to już irytuje. Z tego co pamiętam to tylko w 3 klubach wytrzymałem więcej niż 3 sezony: Bayer Leverkusen, Udinese, Castilla. Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego dla mnie klubu który wciągnie mnie na dłużej. Lubie kiedy w klubie jest ok. 24 graczy kiedy na każdą pozycje jest 2 zawodników, nie lubie jeśli w klubie jest zbyt wielu niepotrzebnych zawodników, dobra szkółka, kilku utalentowanych zawodników, minimum 2-3 mln na transfery stadion i liga nie mają większego znaczenia. Chce po prostu aby rozgrywka tym klubem mnie wciągnęła. Z góry dzięki za pomoc[/quote]

Spróbuj... Vitesse. Mają średni skład, ale bardzo dużo pieniędzy. Zarząd wymaga od ciebie sukcesów, bo tak naprawdę ten klub do tej pory nic wielkiego nie osiągnął. Ja obecnie gram nim jako odskocznią od ligi polskiej, i gra mi się bardzo przyjemnie. Obecnie wyszedłem z pierwszego miejsca w grupie w Pucharze UEFA (o dziwo miałem banalne drużyny, takie jak Metalist, HAPOEL czy Viktoria Pilzno), zwyciężając wszystkie mecze, jestem w ćwierćfinale pucharu Holandii, i zajmuję 6 miejsce w lidze. Z powodu dużych pieniędzy, tzn bogatego prezesa, jest szansa na budowę nowych obiektów, nowego stadionu, itd itp. To jest klub z perspektywą budowy na coś takiego czym był kiedyś Ajax.

 karollo222 Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2013 22:23    #4795
FM 13, szukam średniaka w swojej lidze, z dobrymi finansami i składem z potencjałem. w jednej z lepszych lig europy (najlepiej włoch) ale inne też chętnie potem wypróbuje.

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2013 22:31    #4796
Roma, Fiorentina, Udinese.

 Gekon Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2013 12:49    #4797
Neuchâtel Xamax. Sklad buduje sie od zera klub na skraju bankructwa.

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 16:35    #4798
W ciągu kilku dni będę posiadaczem FM13 i mam takie pytanie do Was. Jakim klubem najlepiej rozpocząć karierę, mam takie typy:
Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze i Lech Poznań. Który najlepiej by się nadawał na karierę? Dajcie też swoje typy, niekoniecznie z ligi Polskiej.

 marchewa19927 Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2012
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 16:53    #4799
z tych 3 polecałbym ci Lech Poznań , kw.LE, skład do poprawy trochę ale warto. z innych lig Nothingham Forest np.

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 17:38    #4800
Czy ktoś miał taki błąd, że wybierając jakikolwiek klub - budżet transferowy wynosi 0?
FM13 - próbowałem kilka nowych rozgrywek, w różnych ligach i w klubach z dużymi budżetami na starcie, a gra i tak w każdym pokazuje: zero.

Ktoś spotkał się z czymś takim? ;o
Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.