Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 20:47    #4811
Bradford.
Dobry skład, do tego nawet w realnym swiecie idzie im SUPER, bo druzyna z 4 ligi na 99% jest w FINALE pucharu ligi angielskiej :)

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 21:01    #4812
[quote="MUFCFAN"]Szukam klubu ligi Angielskiej z niższych lig.
Jeżeli Npower Championship to jakaś drużyna z młodymi zawodnikami, ale typowana do spadku lub koncowych lokat.
League One - Tutaj szukam drużyny nie typowanej do awansu, ale żeby miała w miare dobry i młody skład i żeby nie trudno było wypożyczać zawodnikó.
League Two - Tutaj szukam klubu którym graliście. Napiszcie jak sie gra itp.

Od razu odpada Crewe Alexandra (grałem).
Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
I piszcie jak najliczniej.
Pozdrawiam[/quote]

Siema!
Idealny klub dla Ciebie to Huddersfield! Zespół młody, z kilkoma rodzynkami, np. Alex Smithies, który jest daje radę nawet w kadrze!

 MUFCFAN Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2011
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 21:27    #4813
Podziękowałem w poprzednim moim poście, ale za takie odpowiedzi jeszcze raz podziękuje. Dzięki wielkie wam ;D

Po utowrzeniu gry przejrze skład i wybiore. Bristol City, Huddersfield, lub Bradford. Z tego co pamiętam to chyba Ci ostatni mają podobny herb do Tottenhamu ;D

 karollo222 Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 22:15    #4814
Szukam zespołu 2/3 liga najsilniejszych lig europy (najlepiej Włoch, Francji oraz Hiszpani) zespół żeby miał w miare szkółke, żeby był średniakiem w swojej lidze (tej 2/3) potencjał oraz fundusze pozwalające coś zdziałać. preferuje 3 lige Hiszpańską/Włoską. czekam na propozycje. odpada AS Monaco którym w 2 sezonie wygrałem ligue 1.

 melonman Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Skąd: Krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 22:25    #4815
Real oviedo.

 karollo222 Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 22:27    #4816
Z tym że w Oviedo nie ma kasy, bo najbogatszy człowiek świata przejął go w listopadzie i nie ma tzw. pola manewru, no ale skoro tak polecacie to spróbuje. będzie potem jakiś hajs na transfery?

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 09:35    #4817
FM 12!
Szukam... Szukam klubu ;] Powiedzmy, że z Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Francji i Włoch, z tym, że najbardziej kręci mnie Anglia! Fajnie jakby nowy klub miał ogólnie pojęty potencjał do szybkiego rozwoju, ale ma problemy z wygrywaniem. Może, np. być fatalnie zarządzany, długi, ogromne wynagrodzenia dawane średniakom, szrot kupowany za miliony. Przy wyborze będę również kierował się wyglądem stadionu w rzeczywistości, koszulkami, barwami i herbem ;]

 Chris_Berk Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 11:43    #4818
todol - jeżeli Anglia to standardowo: Liverpool, Newcastle, Tottenham, Everton.

A ja również mam pytanie. Po zakończonej karierze Live nie jestem w stanie znowu wciągnąć się w grę. Zacząłem grać Wolfsburgiem i.. w pierwszym sezonie z jako takim składem i po kilku transferach wygrałem zarówno ligę jak i puchar. Po sezonie dostałem ładną sumkę na transfery i jakoś mi się znudziło, bo jakoś tak za łatwo to poszło..
Szukam wyzwania i stąd moje pytanie kim zacząć? Odpada Anglia i Francja. Myślę o jakimś klubie z długami typu Valencia, Milan, Inter. Ktoś może grał Nietoperzami? :)

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 15:09    #4819
Football Manager 2013 Szukam klubu który wróci mi chęć do gry w fm z dość dyżym zapleczem finansowym w europie ? W polsce też może być, w polsce zastanawiam się nad Cracovią i Zagłębiem Lubin, i jakie wy byście polecili które kluby w polsce lub w europie maja największą kasę, w polsce myślę, że to cracovia i zagłębie, a wy jak myślicie? intersuje mnie europa i polska.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2013 15:24    #4820
[quote="Chris_Berk"]
A ja również mam pytanie. Po zakończonej karierze Live nie jestem w stanie znowu wciągnąć się w grę. Zacząłem grać Wolfsburgiem i.. w pierwszym sezonie z jako takim składem i po kilku transferach wygrałem zarówno ligę jak i puchar. Po sezonie dostałem ładną sumkę na transfery i jakoś mi się znudziło, bo jakoś tak za łatwo to poszło..
Szukam wyzwania i stąd moje pytanie kim zacząć? Odpada Anglia i Francja. Myślę o jakimś klubie z długami typu Valencia, Milan, Inter. Ktoś może grał Nietoperzami? :)[/quote]

Polecam Ci zagrać słabym klubem, albo w trybie HC kimś mocniejszym. Jak chodzi o słabsze kluby polecam 3 ligę hiszpańską (2 liga B), albo 3 ligę portugalską. W Portugalii polecam Varzim i Boavistę. W Hiszpanii fajny jest Eibar. Możesz spróbować także w Oviedo i Cadiz.

Co do mocnych klubów nic nie powiem, gdyż gram tylko słabymi :-)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 22.01.2013 o godz. 15:25

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.