Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Bananinho Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2011 17:34    #501
Bayern Monachium/Atletico Madryt/Totenham

Poleciłbym też Napoli i Borussie ale ich budżet transferowy to taki średniak

jeśli chodzi o talenty to potęgą jest Boca Juniors ale to Ameryka Płd.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.02.2011 o godz. 17:36

 MUFCFAN Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2011
Skąd: Sokołów Podlaski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2011 19:32    #502
Totenhamem sie słabo gra polecam: Liverpool (dobrze mi się gra) Aston villa (2sezony i tez dobrze) Borussia (nie grałem ale polecam :) )

 Enfant terrible Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2011 23:19    #503
Chciałbym spróbować gry w bundeslidze, a rzadko grywałem w Niemczech ( a nawet bardzo rzadko) i niezbyt się orientuje w realiach tej ligi. Jako że chyba najbardziej interesuje mnie gra Borussia Dortmund stąd moje pytania: czy polecacie ten klub, dlaczego tak, dlaczego nie i interesuje mnie bardzo początkowy budżet transferowy . FM 11 patch 11.2
Z góry dzięki

 vivaldi9 Partyzant

Postów: 378
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2011 09:07    #504
[quote=Enfant terrible]Chciałbym spróbować gry w bundeslidze, a rzadko grywałem w Niemczech ( a nawet bardzo rzadko) i niezbyt się orientuje w realiach tej ligi. Jako że chyba najbardziej interesuje mnie gra Borussia Dortmund stąd moje pytania: czy polecacie ten klub, dlaczego tak, dlaczego nie i interesuje mnie bardzo początkowy budżet transferowy . FM 11 patch 11.2
Z góry dzięki [/quote]
Borussia jest w porządku. Ma bardzo młody perspektywiczny skład. Bardzo dużo talentów jak chociażby Mario Gotze, świetny chłopak;)
Budzet początkowy jest bodajże 800 tys.zł (tak tak troche mało) ale po zagraniu dwóch,trzech sezonów można niezłą ekipę sklecic:D
Pozdro!
ZAGŁĘBIE! PO ŻYCIA KRES!

 pawelbarca1993 Partyzant

Postów: 541
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2011 10:52    #505
[quote2=vivaldi9][quote=Enfant terrible]Chciałbym spróbować gry w bundeslidze, a rzadko grywałem w Niemczech ( a nawet bardzo rzadko) i niezbyt się orientuje w realiach tej ligi. Jako że chyba najbardziej interesuje mnie gra Borussia Dortmund stąd moje pytania: czy polecacie ten klub, dlaczego tak, dlaczego nie i interesuje mnie bardzo początkowy budżet transferowy . FM 11 patch 11.2
Z góry dzięki [/quote]
Borussia jest w porządku. Ma bardzo młody perspektywiczny skład. Bardzo dużo talentów jak chociażby Mario Gotze, świetny chłopak;)
Budzet początkowy jest bodajże 800 tys.zł (tak tak troche mało) ale po zagraniu dwóch,trzech sezonów można niezłą ekipę sklecic:D
Pozdro![/quote2]
ja jak zaczynalem grac to mialem budzet na transfery (jesli o ten ci chodzi) w granicach 6mln euro, wiec tragedii nie ma. mozna kilku mlodych zdolnych pilkarzy dokupic. co sie tyczy samej druzyny, to moge Ci ja tylko polecic. sklad mlody, ale juz w tym momencie bardzo dobry. w pierwszym sezonie, przy dwoch niedrogich transferach nie mialem problemow z wygraniem bundesligi

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.02.2011 o godz. 10:52

"Seny, pit i collons!"

 Rafaldinho97 Partyzant

Postów: 295
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2009
Skąd: Świdnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2011 15:19    #506
Poszukuje klubu który :
-ma dużo utalentowanych zawodników
-jest średniakiem mocnej ligi lub mocna drużyna słabszej ligi
-ma dość duży budżet
-nie jest to Szaktar i Manchester City :D
Hala Real!!!
Hala Madryt!!!

 vivaldi9 Partyzant

Postów: 378
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2011 15:36    #507
[quote=Rafaldinho97]Poszukuje klubu który :
-ma dużo utalentowanych zawodników
-jest średniakiem mocnej ligi lub mocna drużyna słabszej ligi
-ma dość duży budżet
-nie jest to Szaktar i Manchester City :D[/quote]
LOSC Lille? z tym budżetem może być różnie. Może Udinese?
ZAGŁĘBIE! PO ŻYCIA KRES!

 LFC-MaCiek Partyzant

Postów: 83
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.05.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2011 15:38    #508
Napoli,Palermo,AV,Saint-Ettien,PSG,Schalke,Villareal

 bartibis Partyzant

Postów: 165
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2011 16:08    #509
Poszukuje klubu z mocnej ligi, który NIGDY nie grał w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najlepiej gdyby był w II lidze, ale może być i dalej.

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2011 20:01    #510
[quote2=jordaneq][quote=Rossoneri1997] Szukam klubu z trochę słabszej ligi europejskiej..najlepiej grającego w ekstraklasie lub w drugiej lidze. Klub jeden ze słabszych w lidze.
FM 10/11...taki zespół z prognozą mediów okło 18/20 miejsca..obojętny budzet i długi.
Ponawiam pytanie...jakaś liga z bloku wschodniego lub skandynawii.
PLIIISSS POMÓŻCIE. stracilem sens Football Managera!!!!!!!!!!!!!!!!
BLAGAM!!!!!!!!!!![/quote]

Baltika Kaliningrad (Rosja), Tom Tomsk (Rosja), Żalgiris Kowno (Litwa), Kasimpasa (Turcja), Malmoe (Szwecja), Stavanger (Norwegia)
[/quote2]
dzięki..uratowałeś mi życie xDD

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.