Strona

Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 chromek93 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.01.2011
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2011 16:52    #521
Hey,poszukuję klubu który przede wszystkim szybko mi się nie znudzi musi się dużo dziać w nim grałem już Jagiellonią ,M'boro i Eintrachtem Frankfurt ,nie lubię mieć wszystkiego wyłożonego na tacy dlatego odpadają takie kluby jak Barca ,Real M. ,Man.City ,chcę budować zespół ,może to być drużyna z ligi najwyższej lub z zaplecza które typowane są na miejsca raczej w środku tabeli ,najchętniej pograł bym w Lidze Hiszpańskiej ,Francuskiej czy Włoskiej ale inne ligi oczywiście nie odpadają ... Proszę o propozycje !!! z Góry dzięki ...

 jasiek77 Partyzant

Postów: 214
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2011
Skąd: Słwaęcin-zachodniopomorskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2011 17:17    #522
CSKA Moskwa się fajnie gra , Sampdoria, PSG, Espanyol, Valencia ,Sevilla, Aston Villa, Sunderland

 Mazzz63 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2011 17:42    #523
[quote=chromek93]Hey,poszukuję klubu który przede wszystkim szybko mi się nie znudzi musi się dużo dziać w nim grałem już Jagiellonią ,M'boro i Eintrachtem Frankfurt ,nie lubię mieć wszystkiego wyłożonego na tacy dlatego odpadają takie kluby jak Barca ,Real M. ,Man.City ,chcę budować zespół ,może to być drużyna z ligi najwyższej lub z zaplecza które typowane są na miejsca raczej w środku tabeli ,najchętniej pograł bym w Lidze Hiszpańskiej ,Francuskiej czy Włoskiej ale inne ligi oczywiście nie odpadają ... Proszę o propozycje !!! z Góry dzięki ... [/quote]

Z hiszpańskiej ligi polecam Malagę i Herculesa idealne typowane do spadku ale mające dużo kasy do budowy drużyny z francji proponuje Lille które ma natomiast młody ciekawy skład jak z włoch to polecam Parmę lub drugoligowe Sassuolo.

 bajus Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2011
Skąd: Knyszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2011 17:57    #524
[quote=chromek93]Hey,poszukuję klubu który przede wszystkim szybko mi się nie znudzi musi się dużo dziać w nim grałem już Jagiellonią ,M'boro i Eintrachtem Frankfurt ,nie lubię mieć wszystkiego wyłożonego na tacy dlatego odpadają takie kluby jak Barca ,Real M. ,Man.City ,chcę budować zespół ,może to być drużyna z ligi najwyższej lub z zaplecza które typowane są na miejsca raczej w środku tabeli ,najchętniej pograł bym w Lidze Hiszpańskiej ,Francuskiej czy Włoskiej ale inne ligi oczywiście nie odpadają ... Proszę o propozycje !!! z Góry dzięki ... [/quote]

Jak chcesz żeby Ci się nie nudziło to zacznij grać w niższych ligach, np. w 4 lidze angielskiej. Będzie duża frajda jak zespołem z 4 ligi awansujesz do Premier League, ale to troszkę czasu minie póki tam się dostaniesz ;d ale gra szybko się nie znudzi , sam tak gram :D

 lew77 Partyzant

Postów: 389
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2009
Skąd: Głowno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2011 18:01    #525
Szukam klubu z najwyższej ligi (Europa)
-typowany środek tabeli
-budżet : może być niewielki
-skład na środek tabeli lub puchary
-lepiej gdyby nie grał w pucharach europejskich
Widzew ole ,ole .xD

 LPiwosz Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2011 18:11    #526
[quote=chromek93]Hey,poszukuję klubu który przede wszystkim szybko mi się nie znudzi musi się dużo dziać w nim grałem już Jagiellonią ,M'boro i Eintrachtem Frankfurt ,nie lubię mieć wszystkiego wyłożonego na tacy dlatego odpadają takie kluby jak Barca ,Real M. ,Man.City ,chcę budować zespół ,może to być drużyna z ligi najwyższej lub z zaplecza które typowane są na miejsca raczej w środku tabeli ,najchętniej pograł bym w Lidze Hiszpańskiej ,Francuskiej czy Włoskiej ale inne ligi oczywiście nie odpadają ... Proszę o propozycje !!! z Góry dzięki ... [/quote]

Polecam Ci z niemieckiej z pierwszych lig;
Z Francji Auxerre lub PSG.
Z Hiszpanii zaleciłbym zabawę z Malagą,Herculesem lub odbuduj Saragose ;]
Lub z 2.
Z Włoskiej Juventus, Genoa, Udinese, Parma
Z Niemieckiej Borussie,

Oraz jeśli chcesz niższe ligi to;
Francja; Nantes (L2),
Hiszpania; Betis(Segudna Divison), Xerez(Segudna Divison)
Włoska; Sorrento(C2/C), Reggina(Serie B)
Niemcy; Hertha (2.Bundesliga), Bochum(2.Bundesliga), Munchen von 1860(2.Bundesliga), SV Eintracht Trier 05 (Regionaliga).

Oprócz tego polecam Ci zbudować reprezentacje;p
Polecam Brazylię i od razu wstaw do ataku; Pato,Hulka.
Ja Brazylią ciupie 4-2-4 ;d Hulk w 6 meczach 9 goli;]
Jeśli chcesz słabą to Polske weź;]

lew77;
wbij se Herculesa lub FC Mainz z Niemiec;]

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.02.2011 o godz. 18:13

المملكة العربيّة السّعوديّة

 bajus Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2011
Skąd: Knyszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2011 18:35    #527
[quote=lew77]Szukam klubu z najwyższej ligi (Europa)
-typowany środek tabeli
-budżet : może być niewielki
-skład na środek tabeli lub puchary
-lepiej gdyby nie grał w pucharach europejskich[/quote]

Anglia:
Blackburn, Sunderland
Hiszpania:
Osasuna, Polecam Herkulesa
Francja:
Lens,Nice, Lorient
Włochy:
Chievo,Catania

te kluby polecam

 chromek93 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.01.2011
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2011 19:56    #528
dzięki wielkie chyba zdecyduje się na coś z trójki Malaga ,Hercules ,Saragossa

 Sejkum Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2010
Skąd: ??
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2011 11:51    #529
Szukam klubu, który jest jednym z największych. Coś jak Chelsea czy Real. Nie może mieć on długów, najlepsze albo prawie najlepsze obiekty młodzieżowe, bazę treningowa i akademię. Wysoki budżet. Grałem już: Chelsea, Real, Barcelona, ale szukam czegoś innego. FM 2011
Zapraszam na mojego bloga dotyczącego gry w Football Managera.

http://vaxio(...)pot.com/

 lew77 Partyzant

Postów: 389
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2009
Skąd: Głowno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2011 13:16    #530
Bayern,Milan,Inter,Lyon,może coś z rosji Zenit,CSKA,Rubin
Widzew ole ,ole .xD

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.