Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 09:31    #5721
Od strony fma nie znam żadnej z tych lig, co za tym idzie drużyn..

MLS może wciągnąć jeśli spodobają Ci się zasady tam panujące.. Ciekawy może być draft zawodników czy salary cap.. Chociaż nie wiem też jak dobrze zostało to dopracowane w grze.. :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 10:05    #5722
[quote="kajn"]I w ogóle jakie ograniczenia co do cudzoziemców obowiązują w serie a i b?[/quote]

Wszystko masz w zasadach ligi, można transferować do klubu tylko 1 cudzoziemca w sezonie.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 10:21    #5723
Cudzoziemca czyli gracza bez włoskiego obywatelstwa? Czy cudzoziemca = nie EU?
Przepraszam za takie pytania, ale jestem w pracy i nie mam dostępu do gry.

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 10:25    #5724
A co powiecie o ligach : Chile, Argentyna, Meksyk czy Paragwaj albo Urugwaj.

 AdrianTSP Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 16:45    #5725
Podajcie jakiś klub z Blue square south north, w którym jest jak na ta lige sporo kasy na pensje

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 17:04    #5726
[quote="AdrianTSP"]Podajcie jakiś klub z Blue square south north, w którym jest jak na ta lige sporo kasy na pensje[/quote]

dałbym Ci przykład z south: Dover

Właśnie zmierzam po awans do Premier League i jakoś przez 3-4 lata gram prawie tym samym składem :)

 irazd1 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2013
Skąd: oława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2013 19:41    #5727
hehe , musiał się pochwalić :) , ja jeżeli ktoś ma zainstalowanego patcha z 2 ligą polską i ma zamiar pomęczyć się troche to polecam MKS Oława , naprawdę hardcorowy zespół :)

 zdzisiek Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2013
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.05.2013 17:14    #5728
Cześć
Jaki klub z League Two polecacie do grania ? Potrzeba mi brak długów i młodszych w miarę rozwijających się piłkarzy i kilku doświadczonych + dobry jak na tą ligę bramkarz. Pytam, bo chcę poprowadzić ten klub do Premier League ;)
Moje doświadczenie to do tej pory jeden sezon w Swindon Town, oraz dwa sezony Manchesterem United w FM12.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.05.2013 o godz. 17:18

 Zielin Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2012
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 01:00    #5729
@up
Jezeli lubisz troszeczke ciezsza rozgrywke ale nie za trudna polecam AFC Wimbledon. Zespol ma naprawde potencjal potrzebny jej dobry prowadzacy ;)
Siemano
Czesc? FM 13 (oryginał)
Moj powod co mnie tu sprowadzilo do was - starych wyjadaczy? - otoz taki problem ze po wszystkich akutalizacjach transferowych itd. stracilem odpowiednie kluby ktore bym mogl prowadzic jako "amator" zaczynajac gre jako "bezrobotny". Lubie taka rozgrywke... zaczyna sie od "frajera do bohatera". Wiecej frajdy mi sprawia taka rozgrywka, ale ja nie o tym. Tak wiem Warta poznan zaczyna bez menadzera... ale nie zamierzam ich prowadzic sie troszke poddenerwowalem jak mi blad wyskakuje w tym samym momencie. Poszukuje klubu ktory by sie nadal na moj styl gry "od frajera do bohatera" nie za dobry i nie na skraju bankructwa lub oddania klubu. Tak wiem troche motam, ale naprawde chce mi sie zaczac powazna rozgrywke a nie mam kompletnie pojecie kim...

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 09:00    #5730
[quote="Zielin"]@up
Jezeli lubisz troszeczke ciezsza rozgrywke ale nie za trudna polecam AFC Wimbledon. Zespol ma naprawde potencjal potrzebny jej dobry prowadzacy ;)
Siemano
Czesc? FM 13 (oryginał)
Moj powod co mnie tu sprowadzilo do was - starych wyjadaczy? - otoz taki problem ze po wszystkich akutalizacjach transferowych itd. stracilem odpowiednie kluby ktore bym mogl prowadzic jako "amator" zaczynajac gre jako "bezrobotny". Lubie taka rozgrywke... zaczyna sie od "frajera do bohatera". Wiecej frajdy mi sprawia taka rozgrywka, ale ja nie o tym. Tak wiem Warta poznan zaczyna bez menadzera... ale nie zamierzam ich prowadzic sie troszke poddenerwowalem jak mi blad wyskakuje w tym samym momencie. Poszukuje klubu ktory by sie nadal na moj styl gry "od frajera do bohatera" nie za dobry i nie na skraju bankructwa lub oddania klubu. Tak wiem troche motam, ale naprawde chce mi sie zaczac powazna rozgrywke a nie mam kompletnie pojecie kim...[/quote]
Zagraj sobie Sousense. Ewentualnie dowolnym klubem Conference N/S. Polecam także trzecią ligę hiszpańską, ale z powodów finansowych, tam trzeba lubić grać

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.