Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 irazd1 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2013
Skąd: oława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 18:14    #5741
potrzebny europejski sredniak z WIELKIM budzetem transfgerowym

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 18:58    #5742
[quote="chris000"]Portugalia odpada, bo grałem już tą ligą.
Cadiz i Oviedo sprawdzę.


Brescii nie chce, bo chcę wprowadzić do najwyższej ligi klub taki, który nigdy nie był jeszcze w 1 lidze, lub taki, który od wielu wielu lat nie był.
Dlatego Brescia odpada.

A we Francji i Włoszech znacie jakieś fajne 3 ligowce lub nawet 4 ligowce?[/quote]

Od siebie dodam San Marino ze współpracą z Juventusem :D
Na początku ciężko bo część kasy idzie na płatne wypożyczenia 4 graczy ale potem można z Juve fajnych grajków wypożyczyć wykupić :D

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 19:11    #5743
[quote="irazd1"]potrzebny europejski sredniak z WIELKIM budzetem transfgerowym[/quote]


napoli, tottenham, newcastle, wolves, arsenal, bayer, Borussia, schalke itp. są to bogate drużyny które nie są jeszcze tak utalentowane jak man itd. real czy juventus/milan a jeśli chodzi ci o kasę w pierwszym sezonie to robisz menadżera, zapisujesz toi zatrudniasz się do drużyn którymi się interesujesz i sprawdzsz co trzeba, najwięcej kasy na transfery w fm ma chyba man city

 rexkor88 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 19:37    #5744
[quote="chris000"]RB LEIPZIG!!!
4 Bundesliga
10mln E na rok od sponsorów
stadion 40tyś
dużo kasy, super skład.
Ja mam sezon 2017/2018 i nimi gram już w LM :)
Mam w chwili obecnej 120mln E na koncie.
W lidze niemieckiej dają dużo kasy + masz dobrych sponsorów.
Polecam, bo to super drużyna.

[/quote] Dasz link do ligi grywalnej niemieckiej ?

 gully Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2013
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 19:48    #5745
Doradźcie. Na poczatek wyjasnienie: jestem lekko skrzywiony - nie potrafię jakoś zacząć w lidze innej niż polska:P W FM12 grałem Lechią - w trzecim sezonie grałem już w fazie grupowej LE a w lidze liczyłem się w walce o mistrza. Ciut łatwo chyba.

Teraz chcę zacząć w FM 13 - oczywiście dalej w Polsce. I za cholerę nie wiem, kim grać. Z ekstraklasy kuszą Widzew, Bełchatów, Lechia ( choć znów tym samym grać? ). Kusi też Wisła, szczególnie, że jej nie idzie w realu....ale czy w FM mimo wszystko nie będzie za mocna by się fajnie bawić?

Przymierzałem się też do 1 ligi. GKS Katowice ma straszny bajzel w składzie na mój gust i zakaz transferowy, Zawisza to nie dla mnie. Tam jeszcze ewentualnie Bytom i Warta. Aha - nie chciałbym wylądować w takim totalnym bagnie. I ...cóż...głupio by było grać np. Kolejarzem Stróże przeciw Man City w LE - wiecie co mam na myśli:P Macie jakieś podpowiedzi? Głównie myślę o ekstraklasie.

I drugie pytanie: czy da się spokojnie ogarnąć jednocześnie klub i jakąś 3rzędną europejską reprezentację? Ale tak praktycznie.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 19:55    #5746
[quote="gully"]Doradźcie. Na poczatek wyjasnienie: jestem lekko skrzywiony - nie potrafię jakoś zacząć w lidze innej niż polska:P W FM12 grałem Lechią - w trzecim sezonie grałem już w fazie grupowej LE a w lidze liczyłem się w walce o mistrza. Ciut łatwo chyba.

Teraz chcę zacząć w FM 13 - oczywiście dalej w Polsce. I za cholerę nie wiem, kim grać. Z ekstraklasy kuszą Widzew, Bełchatów, Lechia ( choć znów tym samym grać? ). Kusi też Wisła, szczególnie, że jej nie idzie w realu....ale czy w FM mimo wszystko nie będzie za mocna by się fajnie bawić?

Przymierzałem się też do 1 ligi. GKS Katowice ma straszny bajzel w składzie na mój gust i zakaz transferowy, Zawisza to nie dla mnie. Tam jeszcze ewentualnie Bytom i Warta. Aha - nie chciałbym wylądować w takim totalnym bagnie. I ...cóż...głupio by było grać np. Kolejarzem Stróże przeciw Man City w LE - wiecie co mam na myśli:P Macie jakieś podpowiedzi? Głównie myślę o ekstraklasie.

I drugie pytanie: czy da się spokojnie ogarnąć jednocześnie klub i jakąś 3rzędną europejską reprezentację? Ale tak praktycznie.[/quote]

Nie znieśli tego zakazu w jakimś apdejcie? Tym składem lajtowo można awansować do eX ;)
Da rade ogarnąć i repre i klub. Co miałoby w tym być problemem wg Ciebie?

EDIT: zresztą nawet jeśli jest zakaz to po kilku dniach go usuwają, bo mam subskrybowaną GieKSę w grze ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.05.2013 o godz. 19:56

 gully Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2013
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 20:17    #5747
Zakaz faktycznie obejmuje chyba niepełne 1 okienko transferowe. A co do składu GieKSy to chodzi mi o to, że tam masa ludzi jest :P No chyba, że w FM13 jakoś nie rozdziela składu pomiędzy seniorów a juniorów bez pogrzebania w filtrach. Załamałem się, jak zobaczyłem tabuny młodzików 17-19 lat. Lepiej mi się gra, gdy mam ok 25 zawodników, z których tworzę skład. Co oznacza, że w GKS musiałbym sporą część wywalić na starcie, by sytuacja była jako tako czytelna :D W Lechii też zacząłem od wywalenia paru graczy, ale to pikuś przy robocie, jaką trzeba by w GKS odwalić.

A jeśli o reprezentację chodzi - nie prowadziłem nigdy takiej i nie wiem ile to roboty dochodzi. W FM 12 chciałem zapracować na selekcjonera naszej kadry, ale mimo sukcesów nie liczyłem się w walce o posadę. Dlatego teraz kusi mnie prowadzenie "po godzinach" jeszcze np Irlandii Północnej albo Finlandii.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 20:33    #5748
Nie wystarczy ich przenieść do zespołu rezerw/młodzików?
Z reprezentacjami jest tak że musisz zwolnić się w klubie żeby Cię wzięli do repry inaczej zawsze jest komunikat że jesteś za słaby czy coś.
Dlatego najlepiej wziąć od razu reprę. Polecam Czarnogórę albo Armenię :P Ci ostatni u mnie na save awansowali z grupy z pierwszego miejsca mając za rywali m. in. Włochów i Czechów :D

 Matinho1992 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2013
Skąd: Stąporków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 14:00    #5749
Poszukuję klubu na długą rozgrywkę. Coś z lig: angielska, niemiecka, polska lub hiszpańska. Ligowy średniak na poziomie: 1/2 ligi. Budżet transferowy na poziomie średnim. Ciekawi juniorzy, stadion, obiekty młodzieżowe na dobrym poziomie i możliwość stworzenia bardzo dobrego sztabu szkoleniowego.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.05.2013 o godz. 14:12

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 14:27    #5750
@Matinho: spróbuj Sampdori Genua. W składzie dwa diamenty do szlifu: Poli i Obiang, na atak całkiem perspektywiczny Icardi. Z rezerw wygrzeb Estigarribie którego możesz zakontraktować z końcem sezonu za śmieszne pieniądze, a jest najlepszym prawym pomocnikiem w zespole.
Typowana do spadku ale środek tabeli jak najbardziej w zasięgu (zostały mi dwa mecze i nadal mam realną szansę na 5 miejsce premiowane pucharem uefa). Stadion wynajmowany (chyba współwdzielony z klubem Genoa), baza treningowa świeta, młodzieżowa znośna. Sztab szkoleniowy przebudowany na starcie i większość trenerów na 4 gwiazdki (3 na 4,5 i 5).
Budżet transferowy po sprzedaniu kilku zawodników i pozbyciu się zbędnych wypożyczeń pozwolił mi na zakontraktowanie Fierro, Rilwana Hassana i yttergarda jenssena.
Jedyny minus taki, że w połowie sezonu zostałem poinformowany o pogorszeniu się sytuacji finansowej klubu i redukcji budżetu płacowego. Musiałem pozbyć się Palombo i kilku mniej ważnych zawodników. Mieszcze się w wyżyłowanym limicie i liczę na to, że sukces na koniec sezonu pozwoli mi na jeden-dwa małe transfery na poczatku drugiego sezonu bo defensywa pozostawia wiele do życzenia (za to bramkarz w pompkę chociaż od czasu do czasu lubi namieszać).

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 27.05.2013 o godz. 14:29

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.