Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 wasylief Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.12.2013 16:42    #6591
Polecacie Fc Basel? Co o tym myślicie? ;d

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 16:53    #6592
jaki klub polecacie z nieznanych lig europejskich ? procz rosji i ukrainy i grecji itp.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.12.2013 o godz. 16:54

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 17:21    #6593
[quote="wasylief"]Polecacie Fc Basel? Co o tym myślicie? ;d[/quote]
Według mnie szybko Ci się znudzi kompletnie nie widzę plusów bo tak:

- Zero konkurencji w lidze
- Liga bardzo nudna
- Niczym nie wyróżniający się piłkarze

Próbowałem kiedyś grać Zurichem ale powiem szczerze że w lidze Szwajcarskiej grało mi się najgorzej ze wszystkich lig w których grałem przynajmniej 1 sezon a było ich sporo.

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 17:30    #6594
Po wielu przemyśleniach dotyczących doboru klubu wreszcie znalazłem sobie jakiś konkretny cel.
Mianowicie szukam zespołu który jest średniakiem ze wskazaniem na górną połowe tabeli z paroma utalentowanymi graczami nie musi być ich dużo.
Próbowałem grać Realem Betis jednak jest kadrowo zbyt słaby i w lidze nie da się rozwinąć młodych graczy więc dlatego szukam jakiegoś średniaka z góry tabeli aby móc spokojnie rozwijać talenty oraz łapać się co sezon do LE a później LM.
W grę wchodzą wszystkie ligi z europy byle nie z Hiszpanii nie chcę do tego wracać.

 wasylief Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.12.2013 19:36    #6595
A uważacie, że opłaca się grać w Eredivisie ? Jak tak to kogo polecacie?

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 19:51    #6596
[quote="wasylief"]A uważacie, że opłaca się grać w Eredivisie ? Jak tak to kogo polecacie?[/quote]
Pewnie, wiele ciekawych zespołów jak Twente, NAC, NEC, Utrecht i najbardziej oklepane Vitesse mi np. to trochę przeszkadza że każdy ten zespół poleca to mnie jakoś odpycha ale to kwestia gustu.
Inna sprawa że o kasę w Holandi trudno więc jeśli chcesz sprowadzać dobrych zawodników to tylko Ajax i PSV mają na to budżety płacowe.
Ogólnie to warto spróbować sam się przekonasz czy Ci ta liga przypadła do gustu jeśli chcesz się pobawić średniakiem to Utrecht, Vitesse czy NEC.

 wasylief Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
23.12.2013 20:55    #6597
Po dłuższych przemyśleniach wybrałem 3 drużyny, pomóżcie wybrać ;) Ajax, Valencia czy Olympique Lyon?

 Frangles Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2013 21:48    #6598
@Wasylief,

Ajax - super obiekty, duża szansa na wyszkolenie super zawodników, walka z PSV o mistrza, ale liga chyba średnio ciekawa, Viktor Fischer o ogromnym potencjale
Valencia - ogromne długi, ale podobnie jak w przypadku Ajaxu nadzieja w młodzieży, ciężka walka z Barcą i Realem
Lyon - super obiekty, klub się stacza, nie prezentuje tego co kilka lat wcześniej, może być fajne wyzwanie przywrócić Olympique na sam szczyt, aczkolwiek walka z PSG będzie napewno ciężka


Wybór należy do Ciebie, przedstawiłem Ci krótko co myśle o każdym klubie, może to da jakąś wskazówkę. Pozdro.

 Jonas Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.02.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2013 12:47    #6599
Jako że moja rozrywka z ligą polską nie wypaliła chce dalej korzystać z wolnego czasu w święta i zacząć grę kimś nowym. Interesuje mnie klub w którym co rok trafiają utalentowani juniorzy w którym finanse nie są problemem oraz z którym moge spokojnie powalczyć o europejskie puchary. Nie interesują mnie giganci walczący o mistrzostwa. Oczywiście FM14

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.12.2013 o godz. 12:47

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2013 13:32    #6600
[quote="Jonas"]Jako że moja rozrywka z ligą polską nie wypaliła chce dalej korzystać z wolnego czasu w święta i zacząć grę kimś nowym. Interesuje mnie klub w którym co rok trafiają utalentowani juniorzy w którym finanse nie są problemem oraz z którym moge spokojnie powalczyć o europejskie puchary. Nie interesują mnie giganci walczący o mistrzostwa. Oczywiście FM14 [/quote]
FK Ventspils ew. Skonto Riga

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.