Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Jonas Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.02.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2013 15:32    #6601
Bardziej interesuje mnie jakaś lepsza liga :P

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2013 16:33    #6602
[quote="Jonas"]Bardziej interesuje mnie jakaś lepsza liga :P[/quote]
Real Betis - Tyle że jeśli chcesz rozwijać młodych zawodników w lidze to będzie ciężko z pucharami.
Vitesse
Southampton
Saint-Etienne
Sporting Lizbona

 MUFAN Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2013 23:27    #6603
Witajcie. Szukam jakiegoś fajnego klubu do poprowadzenia w FM14. Czego szukam:
- klub z 2 lub 3 ligi
- w grę wchodzą silne ligi europejskie
- klub nie może być kandydatem do awansu
- mały budżet
- niewielkie wymagania zarządu
- niezła szkółka juniorów - chcę co sezon liczyć na juniora którego będę mógł wprowadzić do pierwszego składu
- infrastruktura dobra jak na ligę w której gra zespół
- około 2 wyróżniających się grajków pod których można budować taktykę
- chcę w przeciągu 5 lat zrobić z takiej ekipy drużynę która może coś namieszać w Lidze Europy

wiem że sporo wymagań ale może ktoś zna jakiś klub który spełni moje wymagania

 suchy92 Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 00:45    #6604
Może Blackburn? :) Niezły skład, z tego co pamiętam to mają chyba świetną bazę treningową i obiekty młodzieżowe i dobry system szkolenia młodzieży. Biedni nie są, dosyć duży stadion. W dodatku drużya, która ma w swoim dorobku kilka pucharów i kiedyś była bardzo uznaną marką w Anglii. Sam się nad nimi zastanawiałem, ale wypadło na razie na Everton.

 Mielony90 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 14:14    #6605
Crewe w 3 lidze angielskiej się idealnie nadaje tylko mają mały stadion koło 10 tysięcy...

 MUFAN Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 18:02    #6606
[quote="Mielony90"]Crewe w 3 lidze angielskiej się idealnie nadaje tylko mają mały stadion koło 10 tysięcy...[/quote]Właśnie o Crewe myślałem(choć chyba 5 lat nie wystarczy żeby zrobić z nich drużynę bijącą się o LE ale spełniają wszystkie inne warunki) ale ponieważ zawsze gram w lidze angielskiej to może jakieś podobne propozycje z innych lig. Zaznaczę że liga hiszpańska mnie nie obchodzi.

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 18:39    #6607
Witam
Szukam klubu, który spełniłby poniższe wymagania:

- liga europejska
- brak problemów finansowych
- klub łatwy do prowadzenia
- skład, który spokojnie mógłby walczyć o czołowe miejsca, jednak minimum dla zarządu byłoby utrzymanie się w środku tabeli bądź nawet samo utrzymanie się w lidze

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 19:30    #6608
Witam,

szukam ciekawego klubu z najlepszych lig w Europie(Anglia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Francja), który ma aspirację, by stać się czołową drużyną w lidze, lecz niczego wielkiego nie osiągnął od wielu lat. Dobrze by było, gdyby finanse były stabilne i całkiem pokaźne - ale w granicach rozsądku(Monaco, PSG odpadają). Skład kompletny i wyrównany, lecz nie przesadnie szeroki jak to się często dzieje w klubach włoskich.

P.S. Liverpool odpada - The Reds zostawiam sobie do czasu ostatniej łatki.

Proszę o pomoc i ciekawe argumenty za proponowanymi drużynami.

Pozdrawiam!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 19:42    #6609
Roma, Inter, Tottenham, Napoli, Villarreal, Atletico Madryt, Lyon, OM

 kizar Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 20:00    #6610
[quote="MUFAN"]Witajcie. Szukam jakiegoś fajnego klubu do poprowadzenia w FM14. Czego szukam:
- klub z 2 lub 3 ligi
- w grę wchodzą silne ligi europejskie
- klub nie może być kandydatem do awansu
- mały budżet
- niewielkie wymagania zarządu
- niezła szkółka juniorów - chcę co sezon liczyć na juniora którego będę mógł wprowadzić do pierwszego składu
- infrastruktura dobra jak na ligę w której gra zespół
- około 2 wyróżniających się grajków pod których można budować taktykę
- chcę w przeciągu 5 lat zrobić z takiej ekipy drużynę która może coś namieszać w Lidze Europy

wiem że sporo wymagań ale może ktoś zna jakiś klub który spełni moje wymagania[/quote]

Antwerpia z Belgii

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.