Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2014 15:34    #6751
[quote="jackub13"]Witam wszystkich, znacie może jakieś kluby o podobnej filozofii do Athletic Bilbao? Chodzi o to, że będę mógł ściągać piłkarzy z danym obywatelstwem lub coś podobnego :) Pozdrawiam[/quote]

Z tego co mi wiadomo to nie ma innego klubu tak wyjątkowego na świecie. Jeśli chcesz prowadzić klub jak w Bilbao to musisz sobie wyznaczyć kierunek i się go trzymać na dobre i złe, np. Gram angielskim klubem i kupuje tylko Brytyjczyków albo tylko Anglików.

 DobryMudzyn Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2014 21:49    #6752
siemkaAA ;D chciałbym rozpocząć grę w Fm 12 ;D ii chciałbym zagrać klubem z zaplecza Serie A , Premier Lig ,Ligue 1 i Liga BVBB i jak już coś to jakieś słabe klubu którymi można powalczyć o utrzymanie w najwyższych ligach ;D

Myślałem nad Sampdorią ,Southampton i Energia Catubas ;p
Polećcie jakieś kluby z zaplecza ;D Lub pomóżcie wybrać jakiś z tych klubów ;D dobrze by było jakbyście opisali te 3 kluby które wymieniłem ;p
i opisali swój wybór ;D
Budżet od 100 tys -700 tys
Przynajmniej jedna gwiazda w klubie
II choiny prezes :)
Dzięki z Góry ;p

 kaczmar123 Partyzant

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2014 11:33    #6753
interesuje mnie klub Nottingham Forest, a dokładniej: jak z pieniędzmi na ewentualne transfery w kolejnych latach? Po awansie do PL szejk daje możliwości wykazać się na rynku transferowym?

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2014 15:24    #6754
Siemanko. Dawno nie gralem w fm'a bo nie mialem jakos weny na niego. Teraz chcialbym powrocic i zaczac taka kariere ktora by mi towarzyszyla przez dlugi okres czasu. I teraz do was pytanie. Kim moglbym zaczac grac ? Interesuja mnie ligi : Anglia , Francja , Niemcy , pierwsze ligi :) . Myslalem rowniez nad Manchesterem United. Moyes cos sie nie sprawuje zbyt za sterami czerwonych diablow dlatego mysle ze nawet spoko by tam bylo , lecz z drugiej strony czy sie za szybko nie znudzi ;/ Co o tym myslicie ?

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2014 13:05    #6755
Co myślicie o grze w lidze Kazachstańskiej ?
Byłem w lekkim szoku jak zobaczyłem jakie budżety mają czołowe ekipy myślałem że będzie to oscylowało wokół 0 a tutaj 350 tyś euro.
W dodatku statystyki piłkarzy na przyzwoitym poziomie.
Ma ktoś doświadczenia w niej ?
Ja osobiście zrezygnował po kiedyś po kilku meczach Aktobe ale teraz nakręcił mnie transfer Khizniczenki do Korony i zacznę Szachtiorem ;d

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2014 13:31    #6756
[quote="`Gekkou"]Siemanko. Dawno nie gralem w fm'a bo nie mialem jakos weny na niego. Teraz chcialbym powrocic i zaczac taka kariere ktora by mi towarzyszyla przez dlugi okres czasu. I teraz do was pytanie. Kim moglbym zaczac grac ? Interesuja mnie ligi : Anglia , Francja , Niemcy , pierwsze ligi :) . Myslalem rowniez nad Manchesterem United. Moyes cos sie nie sprawuje zbyt za sterami czerwonych diablow dlatego mysle ze nawet spoko by tam bylo , lecz z drugiej strony czy sie za szybko nie znudzi ;/ Co o tym myslicie ?[/quote]

Francja: Montpellier, OL, AS Saint Etienne.
Niemcy: Schalke, Wolfsburg, Werder Brema, Bayer Leverkusen.
Anglia: Southampton, Everton.

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2014 13:42    #6757
Szukam klubu z pierwszej polskiej ligi. Najlepiej taki, który nie jest faworytem do awansu, taki ze środka tabeli.
Nie chcę tylko Sandecji, bo nimi już kiedyś grałem.
Mam FM14.

 orginal98 Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2011
Skąd: Halinów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2014 14:07    #6758
Dolcan Ząbki

 ZzieLonyY_21 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2011
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2014 14:28    #6759
Witam Cie ! Polecam na początek Middlesborough zaplecze angielskiej Premier League . Skład dość dobry lecz potrzeba paru wzmocnień mozna powalczyć już w 1 sezonie o awans lecz nie jest to łatwe . paru pozytywnych zawodników w podstawowej 11 . co najważniejsze dobry bramkarz ! na starcie jak dobrze pamiętam około 2 mln na transfery . w sam raz żeby się zapoznać z grą oraz przywiązać do klubu ;) obecnie gram 4 sezon tym klubem i walcze w lidze mistrzów . bardzo polecam grałem tym klubem też w FM 12 .

 lzlt4c Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2014 16:12    #6760
Siemanko! :) dawno mnie tutaj nie było. Szukam klubu z dobrymi wychowankami w lidze bez wielkich ograniczeń odnośnie obcokrajowców. Ostatnio grałem Bragą (Liga Zon Sagres) jednak w pierwszym sezonie zdobyłem podwójną koronę i gra mi się znudziła :) oczywiście FM 2014.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.