Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 16:41    #6771
[quote="damus113"]Poszukuję klubu ze Sky Bet League 1 lub 2 i chcę aby ten klub miał w miarę finanse i dobry skład abym mógł w pierwszym sezonie awansować wyżej. Ma ktoś jakieś propozycję?[/quote]
Zdecydowanie Nottingham Forrest albo Wolves. :)

 Gamba111 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 17:16    #6772
[quote="mr_archie"][quote="damus113"]Poszukuję klubu ze Sky Bet League 1 lub 2 i chcę aby ten klub miał w miarę finanse i dobry skład abym mógł w pierwszym sezonie awansować wyżej. Ma ktoś jakieś propozycję?[/quote]
Zdecydowanie Nottingham Forrest albo Wolves. :)[/quote]
Ze Sky Bet League One można spróbować Port Vale, mają ogromny (jak na ten poziom rozgrywek) budżet transferowy.
Come On You Whites!

 MasterOfFlamaste... Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 17:28    #6773
Zainspirowany karierą mahdiego w PSG, postanowiłem rozegrać podobną. Tylko nie wiem za bardzo jaki klub wybrać. Chciałbym aby był to klub zbliżony do PSG. Myślałem o AC Milan, Juventus, Inter, PSG, Bayern Monachium, ewentualnie Valencia, BVB, Monaco, Napoli. Pomóżcie mi wybrać, który z tych klubów będzie najlepszy i wciągnie mnie na dłużej niż 2/3 sezony. Dajcie też swoje propozycje.

FM14

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 17:50    #6774
Niedawno pytałem się o klub z Portugalii, jednak nie jestem przekonany czy to jest liga dla mnie :D Zawsze w ligach TOP 10 wytrzymuje 2 sezony czasem 3. Najlepszą karierą w moim FMowym życiu była kariera Lechią, Grałem 4 sezony, wygrywałem ciągle mistrzostwa i PP(bodajże z 1-2 nie miałem jakiegoś trofeum z w/w) jednak okropnie mnie zniechęciło że mimo tych sukcesów i na dodatek ćwierćfinału LM taka Wisła nadal miała większa reputacje w kraju :/ Wiem że na reputację trzeba zapracować, no ale jeśli ktoś nic nie osiąga a drugi klub ma rokrocznie sukcesy to czemu jest nadal lepszy ? ;) Już pomijąc reputację najbardziej mnie wkurzało niezainteresowanie większość newgenów grą dla mnie (szczególnie z Ameryki Płd i Płn). Tak więc moja wielka prośba do was o podaniu kilku klubów, które mogłyby godnie rywalizować na krajowym podwórku i żeby się szybko nie zniechęcić. Wymagania mam małe : stadion najlepiej 25 000 + i coś z poza TOP 5 lig.
FM 2012
Z góry dzięki !

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 18:50    #6775
[quote="MasterOfFlamaster"]Zainspirowany karierą mahdiego w PSG, postanowiłem rozegrać podobną. Tylko nie wiem za bardzo jaki klub wybrać. Chciałbym aby był to klub zbliżony do PSG. Myślałem o AC Milan, Juventus, Inter, PSG, Bayern Monachium, ewentualnie Valencia, BVB, Monaco, Napoli. Pomóżcie mi wybrać, który z tych klubów będzie najlepszy i wciągnie mnie na dłużej niż 2/3 sezony. Dajcie też swoje propozycje.

FM14[/quote]


Więc tak Napoli bardzo fajny skład można niezłe namieszać w europie na transfery na start ok 20 mln euro mam rozpoczęta nimi karierę
a teraz gram PSG Cavani i spółka praktycznie finał ligi mistrzów można w pierwszym sezonie zdobyć co do transferów to 40 mln euro dostałem i 2 mln euro na płacę mogę polecić As Romę troszkę mniej kasy na transfery ok 9 mln euro ale skład maja dobry zespół z Belgi Zulte troszkę cięższa zagrywka bo mało kasy na płacę i na transfery 0 : polecił bym Napoli

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.01.2014 o godz. 18:51

Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Barthez16 Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
28.01.2014 19:04    #6776
Witam mam FM 12 najnowszy update ten z 26 czy tam 27 stycznia i szukam klubu taki aby się nie znudził i rozgrywka mnie wciągneła, kogo polecacie z tych klubów Notthingham Forrest ile mają na transfery w pozniejszych sezonach? Southampton, Stuttgart, Athletic Bilbao jak to z nimi jest musze kupować tylko Basków ? nie moge nikogo innego? oraz Marsylia któryś z tych klubów prosze bardzo o pomoc chyba że macie swoje typy, musza byc jakies finanse i w miare ogarniety sklad bez zadłuzen.

 Oskar77 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2014
Skąd: koło Krakowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 19:25    #6777
Odnośnie Bilbao to jest tam także wyjątkowo Francuz więc nie wiem jak to jest .

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 19:54    #6778
Jakiś fajny klub z Campionship? FM 12

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 20:26    #6779
[quote="Oskar77"]Odnośnie Bilbao to jest tam także wyjątkowo Francuz więc nie wiem jak to jest .[/quote]

Część Baskonii leży na terytorium Republiki Francuskiej, więc nie ma się co dziwić, że Bask może mieć obywatelstwo tego kraju.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 DanNSC Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2010
Skąd: Ostrołeka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 20:06    #6780
Witam, mam problem:) Mianowicie tak bardzo wkur... mnie FM 14, że na razie przynajmniej sobie go odpuszcze, a że chce mi sie pograc to nie wiem czy warto zaczynac kims w FM 13 (praktycznie nie grałem w ta wersje), jesli tak to kim?
Czy raczej odpuscic te dwie najnowsze wersje i zaczac lepiej w FM 12 np. FC Nantes? Badz tez kims innym:)
Z góry dzieki za pomoc:*

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution