Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2014 20:13    #7071
Cześć, Panowie.
Poszukuję zespołu, który swoją grę opiera na jednym - dwóch zawodnikach, którzy mają o wiele wyższe umiejętności niż reszta składu. Coś jak FC Koeln za czasów Lukasa Podolskiego.

Jakieś propozycje?
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2014 11:25    #7072
Siemka szukam jakiegoś fajnego klubu, chciałbym aby miał już dobry skład bo nie chcę przemeblowywać większości składu już na początku, najlepiej jak by miał trochę kasy na transfery bo chcę tylko dokupić paru juniorków i nic więcej. Najlepiej aby skład był młody i dobry. Szukałem i znalazłem tylko Fiorentine , Napoli , może Sevillę . Polecacie kogoś jeszcze ? Może Lyon dobry skład, zdolna młodzież ale czy grał ktoś nimi i może coś powiedzieć o tych klubach. FM2010
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Gordon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2014 16:47    #7073
Grzelo, może spróbowałbyś z Torino? Cerci i Immobile? Jak nie, to Villarreal z Bruno i Dos Santosem, może być jeszcze Feyenoord z Graziano Pelle. Te trzy mi przyszły do głowy :)

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2014 17:09    #7074
Dzięki wielkie! Myślałem o Palermo i Torino właśnie.
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 Wieczór Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2014 12:18    #7075
[quote="Zymon"]Siemka szukam jakiegoś fajnego klubu, chciałbym aby miał już dobry skład bo nie chcę przemeblowywać większości składu już na początku, najlepiej jak by miał trochę kasy na transfery bo chcę tylko dokupić paru juniorków i nic więcej. Najlepiej aby skład był młody i dobry. Szukałem i znalazłem tylko Fiorentine , Napoli , może Sevillę . Polecacie kogoś jeszcze ? Może Lyon dobry skład, zdolna młodzież ale czy grał ktoś nimi i może coś powiedzieć o tych klubach. FM2010[/quote]

Może Arsenal?

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2014 13:05    #7076
Ok teraz ja... :) Będzie ciężko bo teraz będę wybredny, ale może akurat ktoś coś podpowie. Wymagania:
-prezes nie żałuje na transfery, pensje i rozbudowę bazy szkoleniowej itp., fajnie by było mieć w pierwszym oknie transferowym przynajmniej kilkanaście mln euro na transfery, mile widziani też konkretni sponsorzy
-w składzie kilku solidnych piłkarzy, mile widziany też jakiś młody talent
-klub który nie gra w pucharach, ale w pierwszym sezonie można powalczyć spokojnie o LE
-liga: jak najbardziej łagodne ograniczenia jeśli chodzi o kupowanie cudzoziemców i umieszczanie ich w podstawowym składzie (często sprowadzam zawodników z Afryki czy Ameryki Płd.), do tego wysokie nagrody za miejsca w lidze i/lub transmisje
-ze względu na ograniczenia odpada francuska i włoska(choć tam w zasadzie aż tak tragicznie nie jest), niemiecka i angielska mi się ostatnio przejadły więc też je odpuszczam

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2014 13:06    #7077
Ok teraz ja... :) Będzie ciężko bo teraz będę wybredny, ale może akurat ktoś coś podpowie. Wymagania:
-prezes nie żałuje na transfery, pensje i rozbudowę bazy szkoleniowej itp., fajnie by było mieć w pierwszym oknie transferowym przynajmniej kilkanaście mln euro na transfery, mile widziani też konkretni sponsorzy
-w składzie kilku solidnych piłkarzy, mile widziany też jakiś młody talent
-klub który nie gra w pucharach, ale w pierwszym sezonie można powalczyć spokojnie o LE
-liga: jak najbardziej łagodne ograniczenia jeśli chodzi o kupowanie cudzoziemców i umieszczanie ich w podstawowym składzie (często sprowadzam zawodników z Afryki czy Ameryki Płd.), do tego wysokie nagrody za miejsca w lidze i/lub transmisje
-ze względu na ograniczenia odpada francuska i włoska(choć tam w zasadzie aż tak tragicznie nie jest), niemiecka i angielska mi się ostatnio przejadły więc też je odpuszczam

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2014 14:54    #7078
Wieczór jestem fanem Chelsea więc odpada ;D Na razie zacząłem Realem M. ale tylko tak by sobie pograć. próbowałem Lechem ale wyszła mi straszna padaka bo nawet taktyki nie umiałem ustawić . Chodzi mi o taki klub w którym nie będę musiał zaraz przemeblowywać składu oraz budować go od nowa.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2014 15:15    #7079
Chodzi mi o taki typowy dobry średniak z potencjałem i ambicjami typu Sevilla, Atletico M. , Napoli, Fiorentina, Werder Brema, Villarreal. B. Leverkusen itp tylko kto z nich ma już dobry i gotowy skład. Soory za spam ale nie mogę edytować postu
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Gordon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2014 15:38    #7080
Napoli i Atletico są z tej grupy najlepsze :) No, ale to nie do końca są średniaki, tylko raczej zespoły z aspiracjami na co najmniej LM. Napoli już wtedy miało sporo kasy, z tego co pamiętam. Składy masz aktualne?

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 12.05.2014 o godz. 15:40

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.