Strona

Łatka do FM 2014

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 18:44    #161
Czy zauważył ktoś coś dziwnego z sędziami po tej aktualizacji?? rozegrałem parę meczów i w każdym sędzia popełniał kuriozalne błędy i mają oceny w przedziale 2-5 i sprawdziłem i prawie wszyscy sędziowie w rozgrywkach tak mają. Jak mieli oceny normalne 7,8,9 tak teraz wszyscy mają takie niskie. I na przykład karne podyktowane, których nie powinno być, albo czerwone kartki jak nie było faulu :/ i uznawanie bramek jak był spalony, albo nieuznawanie jak go nie było. Przy tym kuriozalne samobóje albo wślizgi, po których piłka ląduje w bramce... i gram tymi skrzydłami i jak wtedy funkcjonowało to dobrze, tak teraz jak naprawili ten środek pola tak skrzydła momentalnie zrobiły się beznadziejne... nie wiem, ale jak tak ma być to co to za przyjemność grania jak się niesprawiedliwie przegrywa mecze. I nie piszcie tu o taktyce bo ciemny nie jestem i się znam na tym ;) taktyka tu nie ma nic do błędów gry. Jestem rozczarowany, mogłem nie ściągać tej aktualizacji, bo po niej jest jeszcze gorzej niż było. Jeszcze przy moim składzie, żeby tacy dobrzy zawodnicy nie mogli trafić do pustej bramki z bliska to kpina. A obrońcy którzy obiegają piłkę dookoła, którą mogli by spokojnie przejąć. To obiegną i poczekają aż przeciwnik ją sobie łaskawie zabierze. I teraz legendarni gracze fm'a hejtujcie, że nie umiem grać i zrzucam to na błędy. A oni jeżeli wypuszczają już jakąś łatkę to powinni ją najpierw sprawdzić a nie wypuszczać coś co jeszcze bardziej psuje grę, a później będą to naprawiać pół roku.

 lucjanos Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 18:54    #162
Nie umiesz grać i zrzucasz na błędy. :) U siebie po łatce nie zaobserwowałem nic ze spraw, o których piszesz. Sędziowie gwiżdżą prawidłowo. Obrona gra dużo lepiej niż przed patchem. Na pewno trudniej się gra i ciężej wygrać mecz, ale jest przez to znacznie ciekawiej i przyjemniej. Pogłówkuj nad taktyką, składem i będzie dobrze.

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 18:55    #163
hmm u mnie po latce nieco skorygowalem tylko taktykę ,czasem porazka,czasem wygrana,ale ogolnie bardzo sie poprawilo,u sedziow zadnych nieprawidlawosci nie widzialem,a skrzydlami gram dalej i jest ok....wyglada to fajnie a gra sie naprawde bardzo miodnie

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.12.2013 o godz. 18:57

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 19:17    #164
okej, możesz twierdzić, że nie umiem grać :) ale to nie jest normalne, że sędzia kilka meczów pod rząd ma oceny tragiczne i popełnia w każdym meczu tyle błędów ;) czasami się takie mecze zdarzają, owszem, ale nie 9 razy pod rząd... i w takim przypadku nawet nie wiadomo czy taktyka się sprawdza skoro nie można sprawiedliwie ocenić wyniku. I po każdym meczu "ktoś tam ktoś tam nie zaliczył najlepszego meczu w swojej karierze". albo "kibice będą zastanawiać się jakim cudem ktoś tam otrzymał od sędziego w prezencie rzut karny..". zresztą ocena sędziego 2 sama mówi za siebie. jeszcze mi się to nigdy nie zdarzyło a gram od kilku ładnych lat w fm'a żeby miała miejsce taka sytuacja. i rozgrywam kolejny mecz z nadzieją, że przecież w końcu sędzia zacznie normalnie sędziować ale podczas meczu jest kolejne rozczarowanie albo zaskoczenie jeżeli mi podyktuje karnego za nic. a gole samobójcze w co 2 meczu są i to takie ładne, że nawet Messi by takiej bramy nie strzelił ;)

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 19:22    #165
[quote="karma85"]Czy zauważył ktoś coś dziwnego z sędziami po tej aktualizacji?? rozegrałem parę meczów i w każdym sędzia popełniał kuriozalne błędy i mają oceny w przedziale 2-5 i sprawdziłem i prawie wszyscy sędziowie w rozgrywkach tak mają. Jak mieli oceny normalne 7,8,9 tak teraz wszyscy mają takie niskie. I na przykład karne podyktowane, których nie powinno być, albo czerwone kartki jak nie było faulu :/ i uznawanie bramek jak był spalony, albo nieuznawanie jak go nie było. Przy tym kuriozalne samobóje albo wślizgi, po których piłka ląduje w bramce... i gram tymi skrzydłami i jak wtedy funkcjonowało to dobrze, tak teraz jak naprawili ten środek pola tak skrzydła momentalnie zrobiły się beznadziejne... nie wiem, ale jak tak ma być to co to za przyjemność grania jak się niesprawiedliwie przegrywa mecze. I nie piszcie tu o taktyce bo ciemny nie jestem i się znam na tym ;) taktyka tu nie ma nic do błędów gry. Jestem rozczarowany, mogłem nie ściągać tej aktualizacji, bo po niej jest jeszcze gorzej niż było. Jeszcze przy moim składzie, żeby tacy dobrzy zawodnicy nie mogli trafić do pustej bramki z bliska to kpina. A obrońcy którzy obiegają piłkę dookoła, którą mogli by spokojnie przejąć. To obiegną i poczekają aż przeciwnik ją sobie łaskawie zabierze. I teraz legendarni gracze fm'a hejtujcie, że nie umiem grać i zrzucam to na błędy. A oni jeżeli wypuszczają już jakąś łatkę to powinni ją najpierw sprawdzić a nie wypuszczać coś co jeszcze bardziej psuje grę, a później będą to naprawiać pół roku.[/quote]


W mojej lidze (najniższa angielska) sędziowie mają oceny na poziomie 8-9

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 19:25    #166
No dlatego właśnie nie wiem co jest grane. Strasznie dziwne to jest. Dlatego się pytam czy ktoś też tak ma :D nie wiem, może zacząć od nowa i sprawdzić ? bo jak tak będzie do końca sezonu to bez sensu trochę :P

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 19:30    #167
ekipa"Fryzjera"wiecznie zywa;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.12.2013 o godz. 19:31

 janosik29 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 19:54    #168
Ja zauważyłem strasznie dużo rzutów karnych( większość niestety przeciw mnie :P )
Zagrałem na nowej łatce ok. 12-15 spotkań i karnych wszystkich było co najmniej 10. Coś przekombinowali, albo po prostu tylko u mnie tak jest.

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 20:05    #169
[quote="janosik29"]Ja zauważyłem strasznie dużo rzutów karnych( większość niestety przeciw mnie :P )
Zagrałem na nowej łatce ok. 12-15 spotkań i karnych wszystkich było co najmniej 10. Coś przekombinowali, albo po prostu tylko u mnie tak jest.[/quote]


Miałem dokładnie tak samo grając na nowej poprawce. Trzy mecze i pięć karnych. Tak było. Zmniejszyłem ostrość gry zawodników i jest ok. Przynajmniej u mnie.

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 23:06    #170
Już jest niby okej :) wyskoczył mi crush dump i się naprawiło :D szkoda tylko, że tak długo to trwało. Dziwne rzeczy się dzieją z tym fm'em :p

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.