Łatka do FM 2014

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2013 10:50    #201
Pisząc realizm w grze miałem na myśli zbyt powtarzalny, widoczny gołym okiem system w grze który w życiu realnym raczej nie występuje :) Każdy mecz mniej więcej odbywa się w ten sam sposób, oczywiście wyniki są rożne, ale np: na 10 meczy- średnia 12 uderzeń w słupek czy poprzeczkę. Chaos w polu karnym - bilard, atakujący strzela 5-6 razy i odbija się piłka od obrońców- średnio co drugi mecz. Wspomniane wcześniej czerwone kartki, albo bez względu na wygrany czy przegrany mecz- noty piłkarzy zaczynają się od 6 a końca na 6,9 z wyjątkami. Nie wielka reakcja na zmianę taktyki bez względu na to jakie polecenia się da. Nie wiem czy piłkarze Porto są tak słabi ale ich gwiazdy można ich kupić za 5mln euro- hm ale nie sprzeczam się może tak jest. Lewego obrońce z Dortmundu Marcela Schmelzera za 7mln. Jak zaczynałem przygodę z Tottenhamem to mogłem kupić kilku graczy z Realu, Arsenalu, Chelsea, czy man City - wystarczyła kasa. Oczywiście nie uważam, że wszystko co tu napisałem w realu nie występuje, ale porównuje do edycji wcześniejszych, które były o niebo lepsze. Myślę, że FM z roku na rok jest coraz gorszy, bo z roku na rok ten ślinik meczowy musi być inny, bo rzecz jasna Fm maniacy po kilku miesiącach go rozpracowują ( pamiętacie jedną serię gdy ustawienia rożnych ofensywnych były tak rozpracowane że ich wykonanie było skuteczniejsze jak karny?:) To było chyba w FM 11 lub 12 :) krótki słupek, środkowy obrońca, główka i gol :) Z silnikiem z roku na rok jest gorzej, bo brakuje pomysłu. Nie mogą zrobić tego samego- najlepszego dotąd, bo każdy nowy FM różnił by się tylko aktualizacją składów i umiejętności kopaczy, a taktykę można by był przekładać ze starego na nowego FM i były by te same sukcesy.
Nie twierdze, że gra jest skopana dosłownie, ale sporo jej brakuje, choć to oczywiście najlepszy FM na rynku, ale niestety coraz gorszy i ja w tej chwili odstawiłem na półkę choć gram w tą grę od 99r...


karma85 chyba trafnie to ujął :)
Miejmy nadzieje na szybką kolejną łatkę, bo Fm-a brakuje jak wody do picia :)

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2013 12:08    #202
Z tymi rożnymi to chyba w 11 był taki motyw że ustawiało się niemal wszystkich w polu karnym na tych krótkich, długich słupkach i tak dalej, a jednego zawodnika przed polem karnym. Był on niekryty, piłka leciała do niego i u mnie średnio co 2 rożny to był gol (pamiętam nawet kto, taki talencik, napastnik zwący się Titi w moim Nottingham Forest strzelał z tych rożnych jak na zawołanie :D).

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2013 12:30    #203
[quote="belzebub666"]Z tymi rożnymi to chyba w 11 był taki motyw że ustawiało się niemal wszystkich w polu karnym na tych krótkich, długich słupkach i tak dalej, a jednego zawodnika przed polem karnym. Był on niekryty, piłka leciała do niego i u mnie średnio co 2 rożny to był gol (pamiętam nawet kto, taki talencik, napastnik zwący się Titi w moim Nottingham Forest strzelał z tych rożnych jak na zawołanie :D).[/quote]


dokładnie o te rożne mi chodziło :D

 KKK1987 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013 14:53    #204
Jak dla mnie aktualnie największy problem gry to przepakowanie obrońców i gry obronnej wraz z najnowszym patchem. Co z tego, że ma się posiadanie piłki 70%, 20 strzałów z czego połowa z pola karnego skoro kompletnie nie przekłada się to na zdobywanie goli. Wiadomo, że zdarzają się i w realnym świecie mecze gdzie potencjalnie słabsza drużyna broni się cały mecz, wyjdzie z 3-4 kontrami i dzięki temu zremisuje albo nawet wygra, ale takie coś zdarza się w 2-3 meczach na 10. Tymczasem tutaj możesz grać nawet przeciwko ligowym słabiakom, samemu mieć najlepszych piłkarzy w lidze, a i tak nic z tego nie wynika, pomocnicy nie kreują gry, napastnik w ogóle nie jest pod grą. Dopiero grając np. z zespołem z niższej ligi pojawia się ewidentna różnica klasy drużyn i zaczyna się tworzenie 100% sytuacji.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013 15:07    #205
hehe...mam to samo, w lidze mam najwiecej remisow bo jak sie uda strzelic gola to zaraz jakies glupie bledy moich obroncow i remis...:D

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013 16:15    #206
Dlaczego takie błędy przytrafiają się tylko nam a nie komputerowi?

http://www.youtu(...)2w4LFEco
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013 18:48    #207
Chcieli zrobić żeby było bardziej realistycznie a wyszło jak wyszło :) błędów obrony jest bardzo dużo w każdym meczu podczas gdy na prawdę, dobrym drużynom z dobrymi obrońcami takie błędy zdarzają się bardzo rzadko to tutaj prawie w każdym meczu :) samobójcze gole to też jakieś nieporozumienie. nawet jak ja bym wszedł na boisko to bym takiego samobója nie strzelił nawet jakbym chciał :D moim zdaniem za bardzo wyrównali poziom wszystkich drużyn i zawodników :) mając zawodnika z umiejętnościami dajmy 120 a 160 jest nieduża różnica w tym jak może grać ;) dlatego słabe drużyny są takie dobre a przynajmniej takie się wydają. obrońcy Man City popełniają gorsze błędy od obrońców Chojniczanki Chojnice xd zauważyłem, że czym lepszy zawodnik, tym gorsze błędy popełnia i lepszych sytuacji nie wykorzystuje, troszkę paranoja ale cóż ;) dlatego gram teraz słabymi drużynami z kontrataku i jestem w górnej połowie tabeli chociaż byłem typowany do spadku :) trzeba grać tak jak na to pozwala gra :D

 piwan Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2006
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013 19:06    #208
Widzę że nie kupując gry dobrze zrobiłem :) Po FM11 przestałem grę kupować w premierze ponieważ gra dopiero gdzieś w kwietniu po ostatecznej łatce nadaje się do użytkowania. Sprawdziło się to w przypadku dwóch ostatnich FMów pewnie i sprawdzi w kwietniu 2014

 bolko Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2013
Skąd: Pożarowo,Wronki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013 19:59    #209
witam
po prostu jestem tak wku*****y ta smieszna gra, ze nie wiem co napisac, tzn od czego zaczac.
Dopoki gralem sredniakiem w SkyBet Championship wszystko wydawalo sie byc w miare, jednak po przejeciu lepszego klubu z Barclays Premier League wszystko jest chu***e, doslownie, koksy na bramce przeciwnika, i te moje kolki w obronie, a przeciez sa to klasowi obroncy :( i niech mi nikt tu kur** nie pisze, ze sie nie znam, bo oczywiscie mozna ustawic "jakas" taktyke i "jakos" wygrac, ale to nie przynosi satysfakcji, bo skoro gram z slabszym zespolem, ktory wymienia podania niczym Barcelona, to o co chodzi, a no i ozywiscie tylko moim druzynom przytrafiaja sie bledy, no bron boze przeciwnikowi. Mnie osobiscie ten ogryzek/gułag/gra(niepotrzebne skreslic) bardziej wkur***, anizeli zadowala.

 zawada8989 Wróg ludu

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
15.12.2013 22:45    #210
mam zapytanie odnosnie rzeczywistych nazwisk pilkarzy>? czy fm nie ma licencji bo jak zaczynam nowa gre to mam prze dziwne nazwiska zawodnikow...
potrzebuje pomocy ...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.