Łatka do FM 2014

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 21:29    #21
[quote="robal15"]Hokejowe wyniki i ch*jowa gra obrony to są fakty. Nie musisz aż tak się rozpisywać:P Nie chce wierzyć, jego sprawa:D

Programiści dostali olśnienia i również zaakceptowali ten fakt. Ponoć już wyeliminowali ten pierwszy błąd...[/quote]

Wierze czy nie wierze to mało istotne. U mnie nie ma wyników które mogę uważać za hokejowe, gra obronna u mnie nie kuleję,oczywiście że zdarzają sie głupie błędy moich obrońców.Czasem mam wrażenie że ja gram w inną grę normalnie. oczywiście TA GRA MA BŁĘDY ale nie zauważyłem tych co były tutaj opisane

 lukempire Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 22:05    #22
ja osobiście nie spotykam hokejowych wyników. Gram Atletico Madryt co prawda mam dopiero grudzien 2013 roku ale jedyne wysokie wyniki jakie zaobserwowałem to w meczach Barcy i Realu (6:0, 5:0) ale to normlane. Strzały też bez szalenstw po 15 z każdej strony. Czasem real ma 30 ale czy oni tak nie graja normlanie? W innych ligach tez to samo, jedynym problemem są moje mecze ze słabymi zespołami w LM czy Le jak np. Legia. Tam Sagan potrafi strzelić mi 2 bramki. Co prawda gram rezerwami ale bez przesady. No i tam padaja mi wyniki w stylu 6:3.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 12:11    #23
Wie ktoś już kiedy się spodziewać tej nowej łatki?
Rozpocząłem dzisiaj karierę Lechem Poznań, pierwszy sparing z Club Bruggie przegrany 0-4, może słaba gra obronna nie rzucała się aż tak w oczy, ale oceny w granicach 4.6-5.5 to dla moich ośmiu obrońców (zmieniłem cały skład w przerwie i o dziwo młodzi, w większości z rezerw, grali lepiej i stracili tylko jedną bramkę po przerwie) norma.

 Szakall Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 12:21    #24
Brak ci poprostu Cierpliwosci :) lechem w 1 sezonie wygrałem lige w 2 juz byłem w pułfinale ligi Mistrzów :D a co do Gry obrony czasem robią dziwne błedy i wyniki hokejowe tez były ale tylko w 1 sezonie Jednak innych zastrzezen nie mam Poza oczywiscie ocenami :)
Dodam jeszcze ze w tym FM wazna jest Rotacja składu Nie mozna grac cały czas tym samym I w tym Fm wkoncu napastnik to napastnik strzelaja duzo goli :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.11.2013 o godz. 12:27

 herbu3 Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 20:38    #25
są informacje co do jakiejkolwiek łatki ?

 westwest55 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2013 21:05    #26
Łatka ma być w tym tygodniu ale w jaki dzień to nie wiadomo .

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.11.2013 o godz. 21:06

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2013 01:36    #27
Ja tam pograłem już dość troche i jak dla mnie wystarczyloby zmienic odrobine silnik meczowy - tak aby dalo sie rozgrywac akcje takze srodkiem pola. Nudne jest zdobywanie po 70 goli na sezon schodzac ze skrzydla i dogrywajac/strzelajac z zerowego kata. Troche mniej strzalow z dystansu i gra bedzie jak dla mnie chyba najlepsza w serii od bodaj FM 2008, w ktorego gralem strasznie dlugo.

W ogole gram moja taktyka z 6 obroncami i zaczalem juz chyba sobie wmawiac, ze w rzeczywistosci niektore kluby tez graja podobna formacja. Problem w tym, ze jest to jakby blad silnika. Moi skrzydlowi to boczni wysunieci obroncy, ale musza tak grac bo kiedy wysune ich bardziej to stoja tylko w ataku i prawie w ogole nie angazuja sie w gre obronna co skutkuje stratami wielu bramek przez nieodpowiednie krycie tych stref. Nie potrafie ustawic tak by miec np. ofensywnych pomocnikow po bokach, ktorzy jednak sa tez odpowiednio zaangazowani w gre obronna. W rzeczywistosci niejednokrotnie boczni obroncy sa ustawieni wyzej niz skrzydlowi, ktorzy schodza do srodka i robia im miejsce przy linii na calej dlugosci boiska. W FM da sie to zrobic chyba tylko wystawiajac dwoch bocznych obroncow po jedenej i dwoch po drugiej stronie.
Probowalem grac skrzydlowymi i gowno mi z tego wyszlo bo Panowie po bokach mieli gleboko wy...walone co dzieje sie pod ich wlasna bramka i w ogole sie nie wracali. Dla mnie jest to blad w silniku bo nie da sie tych skrzydlowych zmotywowac do pracy defensywnej.

Koniec koncow wydaje mi sie, ze najnowsza odslona ma potencjal by zostac najlepsza od wielu, wielu lat.

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 18:44    #28
[quote="Aldor"]Ja tam pograłem już dość troche i jak dla mnie wystarczyloby zmienic odrobine silnik meczowy - tak aby dalo sie rozgrywac akcje takze srodkiem pola. Nudne jest zdobywanie po 70 goli na sezon schodzac ze skrzydla i dogrywajac/strzelajac z zerowego kata. Troche mniej strzalow z dystansu i gra bedzie jak dla mnie chyba najlepsza w serii od bodaj FM 2008, w ktorego gralem strasznie dlugo.

W ogole gram moja taktyka z 6 obroncami i zaczalem juz chyba sobie wmawiac, ze w rzeczywistosci niektore kluby tez graja podobna formacja. Problem w tym, ze jest to jakby blad silnika. Moi skrzydlowi to boczni wysunieci obroncy, ale musza tak grac bo kiedy wysune ich bardziej to stoja tylko w ataku i prawie w ogole nie angazuja sie w gre obronna co skutkuje stratami wielu bramek przez nieodpowiednie krycie tych stref. Nie potrafie ustawic tak by miec np. ofensywnych pomocnikow po bokach, ktorzy jednak sa tez odpowiednio zaangazowani w gre obronna. W rzeczywistosci niejednokrotnie boczni obroncy sa ustawieni wyzej niz skrzydlowi, ktorzy schodza do srodka i robia im miejsce przy linii na calej dlugosci boiska. W FM da sie to zrobic chyba tylko wystawiajac dwoch bocznych obroncow po jedenej i dwoch po drugiej stronie.
Probowalem grac skrzydlowymi i gowno mi z tego wyszlo bo Panowie po bokach mieli gleboko wy...walone co dzieje sie pod ich wlasna bramka i w ogole sie nie wracali. Dla mnie jest to blad w silniku bo nie da sie tych skrzydlowych zmotywowac do pracy defensywnej.

Koniec koncow wydaje mi sie, ze najnowsza odslona ma potencjal by zostac najlepsza od wielu, wielu lat.[/quote]
Zgadzam się z tobą, tylko grając Barceloną nie moge sobie wyobrazić żeby grać taką taktyką (pomimo tego że jest jak twierdzisz skuteczna), bo musiałbym wtedy sprzedać swoich skrzydłowych albo takich nie kupować pomimo tego że są różni świetni których każdy by chciał mieć w swojej drużynie. Przecież to jest chore żeby wygrywać aż tak kombinować z taktyką, ja rozegrałem 4-3-3 cały sezon i powiem że tragedia, co oni wyrabiają w meczach czasami to aż sie niedobrze robi. Owszem zdobyłe Mistrza Puchar Hiszpani w finale LM przegrałęm z Realem 1-0 czyli rezultaty są ale wyniki i styl niektórych meczów i zawodników woła o pomstę do nieba... no ale cóż gram dalej i się wku....am dalej ;)

 Eddy Maniolo Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.10.2013
Skąd: Kłobuck
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 21:43    #29
i wie ktoś coś na temat tej łatki?
pzdr

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 22:41    #30
NIby juz niedługo....ME poskładali od kupy jeszcze jakieś pierdy mają poprawić.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.