NAPASTNICY w FM14

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 10:33    #21
dokladnie, sam na sam to u mnie nawet Messi nie moze strzelic, 90% wyciaga bramkarz rywala to mnie wlasnie najbardziej denerwuje w tej wersji

 Frangles Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 11:58    #22
Nie przesadzajmy, że piłkarze Ekstraklasy nie potrafią ani razu piłki odebrać :) Tak to wygląda u mnie w FMie.

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 12:30    #23
Panowie macie racje, że w lidze maltańskiej, jak tu chłopak opowiada, że ma tak w lidze polskiej i ja też tak mam na trzecim szczeblu rozgrywek w Niemczech. Mówicie dobrze, że nie mają takiej umiejętności jak obrońcy najlepszych klubów na świecie, bo inaczej byli by tu i tam, niewiadomo gdzie dochodzili w LM. Ale zapominacie o jednej ważnej kwestii. Oni grają przeciwko zawodnikom tej samej klasy od siebie, którzy również są za słabi na wyższe wyzwania. Moi obrońcy nie grają przeciwko Messiemu, Ronaldo, Rooneyowi czy Zlatanowi. I tak przykładowo mój obrońca, który statystyk nie ma złych, a spokojnie odnalazł by się w czołowym klubie z 2.Bundesligi jest robiony jak na podwórku i nie ważne czy napastnikiem jest gość, który ma wszystkie atrybuty na szaro, czy "pół na pół". Nie ważne czy mierzy się z królem strzelców, czy debiutantem w lidze, a w dodatku ma on 17 lat. Poprostu zachowuje bierność przy akcji, nie ma u niego jakiejkolwiek PRÓBY odbioru piłki. Dlatego łapie się za głowę, jak drużyna przeciwna leci z akcją, a obrońca O DZIWO zastosuje pressing, który tak, uprzedze wasze pytania ma w poleceniach indywidualnych podobnie jak krycie, i od razu widać różnicę, bo przerywa atak. A dziwię się takiej naturalnej rzeczy, bo przez blisko 30 meczów, takich sytuacji moich obrońców naliczyłbym na palcach dwóch dłoni. To samo ma przykładowo ofensywny pomocnik, gdzie piłka wybita ta afere leci w jego kierunku, zgarnia ją defensywny drużyny przeciwnej, gdzie obok jest mój OPŚ i chociażby jakby zanim pobiegł, poudawał że chce mu zabrać piłkę to go olewa i sobie truchta gdzieś w okolicy koła środkowego. A gram swobodą i nie przybijam zawodników do ich pozycji, nie dostają polecenia żeby jej się trzymali. Gdybym grał z czołówką światową moi zawodnicy mogliby się tak zachowywać. A nie z drużynami które są na ich poziomie, jeśli nie niżej. Dlatego wasze usprawiedliwienia, że jest to słaba liga dlatego tak grają, są śmieszne, bo skoro słaba liga, to i słabi napastnicy, a Ci właśnie napastnicy, robią z obrońcami co chcą.
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Frangles Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2009
Skąd: Wadowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 13:14    #24
No chyba mi nie wmówisz, że Wasiluk, Żytko i Szeliga nie potrafią odebrać piłki Kuświkowi, który za każdym razem jak włącze gre to mi do połowy 2-3 pakuje? Gościu statystki średnio 10 nie mówiąc o dryblingu czy przyspieszeniu. Za każdym razem jak odpalam save to facet pakuje ze 3 bramki i wyłączam gre bo poprostu to co robią obrońcy, a raczej czego nie robią woła o pomste do nieba.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2013 15:09    #25
Bo atrybuty to mit:P Panuje za to czysty random:P

Nawet YT to udowodnił. Fierro w 30 meczach strzelił mu 1 gola. Facet nie wytrzymał nerwowo i włożył Valdesa (bramkarza) za niego i od razu gola mu strzelił.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 13:42    #26
Panowie, jaka rola napastnika wam się najlepiej sprawdza? W poprzednim Fmie najlepsza dla mnie była "lis pola karnego" i napadzior walił ponad 30 bramek w sezonie, w tej wersji próbuje już każdej i efekty mam mizerne... jak to u was wygląda?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 13:43    #27
Bardzo dobrze sprawdza się odgrywający. Wysunięty napastnik trochę gorzej, ale nadal ładuje.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2013 15:17    #28
Wysunięty napastnik i Lis pola karnego to tak jakby jedna kategoria, z tym że wysunięty jest bardziej wszechstronniejszy, potrafi dobrze grać głową. Grają na szpicy ataku, na granicy spalonego, wychodzą na wolne pole.

Odgrywający, Cofnięty Napastnik i Kompletny Napastnik - to dla mnie drugi typ napastnika. Pierwszy dobrze gra głową, drugi ma dobrą technikę, grę z pierwszej piłki, a ostatni łączy te obie cechy. Ci napastnicy lubią kombinacyjną grę, przytrzymywać piłkę, cofać się.

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 15:51    #29
[quote="sCan"]Ustaw sobie w przygotowaniu przed meczem 'poruszanie się w ataku'. Powinno pomóc.[/quote]


Ktoś może mi napisać gdzie dokładnie się to ustawia?

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 16:57    #30
Trening --> trening zespołu --> Tam masz terminarz --> wybierasz mecz --> rozwijasz listę ze szczegółami treningu --> dajesz gra w ataku

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.