Nie zdobyte osiągniecie ?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2016, 09:52    #1
Witam , mam takowy ?problem? , otóż gram tam sobie Wisłą Kraków juz 3 sezon i tak z nudów zerknalem sobie na osiagniecia na steamie ... i widnieje takowe:

"Podwójna korona
Udało ci się wygrać najwyższą ligę krajową i zdobyć puchar kraju w tym samym sezonie"

W pierwszym sezonie zostałem mistrzem ligi i wygralem puchar polski . I niestety osiagniecie sie nie pojawiło ? Ktoś miał takowy problem , czy w polskiej lidze to nie zalicza czy cuś:) ?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2016 10:01    #2
Też tak mam. Podejrzewam, że to może chodzić o najwyższą ligę krajową, w sensie najlepszej ligi na świecie (zazwyczaj BPL).

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2016 10:47    #3
@SuperZiemniak
Pudło - u mnie osiągnięcie wpadło gdy wygrałem Mistrzostwo i Puchar Węgier ;)
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2016 12:20    #4
To nie wiem, może w PL nie wpada to osiągniecie, bo tylko tam zdobyłem podwójną koronę w postaci mistrzostwa i PP.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2016 13:20    #5
Czy po rundzie zasadniczej też zajmowałeś 1. miejsce? Podejrzewam, że to od reformy osiągnięcie głupieje.
twitter.com/Ceyvol

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2016 20:39    #6
Hmm cieżko stwierdzić ... Niema jak spojrzec jak wygladala tabela przed podzialem tabeli na mistrzowska i spadkowa i nie jestem w stanie na 100% ocenic czy mialem 1 czy 2 miejsce bo pamietam , ze bilem sie wtedy z lechią ... No nic

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2016 08:31    #7
Pan Ceyvol ma w 99% rację otóż, gram obecnie 3 sezon i właśnie skończyłem sezon "zasadniczy" i zdobyłem osiągnięcie:sezon ligowy bez porażki ... coś takiego. Oczywiście dopiero co została tabela podzielona na grupę mistrzowska i spadkowa i zostało jeszcze 7meczy a i tak już te osiągnięcie wpadło. Także zaliczy w/w osiągnięcie jak wygramy jednocześnie puchar polski i będziemy 1 w tabeli po zakończeniu fazy zasadniczej. Szkoda , że tak to "swirujr" alle chociaż problem rozwiązany

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.