Patologia... czyli FM2013...

 Ignachinio Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013, 22:40    #1
Mam dość, no przecież ile można. Gram trzeci sezon Lechem Poznań. Udało mi się wzmocnić drużynę na tyle że nieźle radzi sobie w LE(Remis z Lazio wygrana z Sportingiem). Przychodzi PP i co? I gów.... trzecioligowy Chrobry mnie jedzie dwa-zero, trzy-jeden. Wystawiam najsilniejszy skład. Ustawiam taktykę na kontrole. Przeprowadzam rozmowę motywacyjną.. ustawiam indywidualne ustawienia.. i tak zawsze przegrywam przez tak samo padające gole... no żal d.. ściska to ma być manager?! To jest syf... na dodatek w 50 minucie meczu.. zawsze, napiszę wyraźniej ZAWSZE któryś z moich piłkarzy dostaje kontuzję na cztery tygodnie(nie muszę dodawać że przeciwnik nie jest karany nawet zółtą kartką).. Mam takiego czegoś dość.. rozumiem przegrać.. ale nie z klubem który miał pięć porażek pod rząd w lidze...

 hropek Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 23:11    #2
Może zmęczenie? grając w LE-eksie-pp grasz co 3 dni, sam tego doświadczyłem krótką ławką..

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 23:13    #3
Co do pucharu to ja tez zawsze mam takie szczęście, że przegrywam z jakimiś ogórkami. Ale to w wersji 10 w którą aktualnie gram. Ciężko mi ich zmotywować na drugo czy trzecio ligowców.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 23:25    #4
w FM 13 raz zauwazyle, nawet chyba wrzucalem tutaj... wszyscy wyjazdowicze przegrywali swoje mecze(na wyjazdach graly kluby z eX) i w ten sposob zaden ekstraklasowicz nie awansowal do 1/8 finalu.

Moze daj im odpoczynek 2 dniowy a w treningu meczowym daj zgranie albo gra defensywna.
Moze pomoże rowniez wystawienie rezerwowych ktorzy zagraja z ambicja?

Pamietam kiedys gralem w sokker(tak przez 2 "k";) managera to jak nic nie zmienilem w ustawieniach przed meczem to kazdy powtorzony mecz wygladal tak samo, jak zmienilem choc jedna rzecz to mecz wygladal zupelnie inaczej. To byly jaja, mecz zaprogramowany przed jego rozpoczeciem ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2013 o godz. 23:26

 Ignachinio Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2013 09:41    #5
Sprawdziłem. Chłopaki mają po 90% siły... a ci tak zwani zmiennicy polegli 5:0 z Chrobrym.. i znowu była sytuacja, że piłkarz który w pojedynku z Lazio gra super, tutaj nie potrafi podać raz celnie..

 Aciel Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2013 11:08    #6
Ten wątek rozwiał me wątpliwości co do zakupu FM13. FM12 pociągnie jednak co najmniej do listopada. ;D

 Ignachinio Partyzant

Postów: 56
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2013 08:48    #7
Ogólnie po wielu trudach udało mi się wygrać 1:0..... ale pięciu podstawowych graczy ma kontuzję w tym trzech poważne(dwa,trzy tygodnie przerwy a Tonew ponad miesiąc.) . .Oczywiście nikt z chrobrego nawet czerwieni nie zarobił za te faule.. a były one na kartki. No cóż takiej niedopracowanej gry jeszcze nie widziałem. Pozostaje tylko odinstalować i zapomnieć... NIE POLECAM FM2013 JEST BADZIEWIEM JAKICH MAŁO!

P.S
Hit sezonu. Jestem na plusie i to sporo, jednak moja murawa wymaga natychmiastowej wymiany. Niestety mój zarząd ma to w dupie i za nic nie chce się na to zgodzić.. Ręce opadają...

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2013 13:11    #8
Welcome to Bug Manager 13 :).

 Draven Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2009
Skąd: Bujaków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2013 14:05    #9
Z tymi kontuzjami to ja bym powiedział, że źle przepracowany okres przygotowawczy i ogólne przemęczenie, miałem podobnie, a rozegrałem już koło 20 sezonów w FM 13. A co najważniejsze - nie ma szans wygrać meczu nawet z ogórkami grając cały mecz jedną taktyką kontrola, po prostu nie ma szans, a na pewno nie w FM 13...Taktykę trzeba zmieniać minimum co 15 min meczu, ja zaczynam nawet z cieniasami standardową, jak zyskujesz przewagę (w posiadaniu, strzałach itd) to zmieniasz na ofensywną aż strzelisz gola, potem znowu powrót do standardowej na 15 min i zależnie od sytuacji albo znowu ofensywna albo kontra jak przeciwnik rzuca wszystkie siły do ataku. To tak bardzo oględnie mówiąc, ale dzięki takim zmianom nie muszę się już wkurzać, że dostaje lanie w pucharze, w najgorszym wypadku jest wymęczone 1:0, czy 2:1, ale jednak zwycięstwo:) Powodzenia i cierpliwości, bo ta część Managera faktycznie mnie na początku też doprowadzała do furii:)

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2013 14:21    #10
Widzac tez wszystkie opinie coraz bardziej mnie zniechecacie do zakupienia owej 13 :/
Chyba pozostane narazie przy fm12,chcociaz jak znajde jakas fajna promocje to zakupie i 13.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.