Strona

Polska Scena FM

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 12:17    #371
Ciekaw jestem jak będzie to wyglądało za (prawie) rok, gdy Nasci zacznie uczyć się do matury, a następnie pójdzie na studia i zobaczy, co to sesja. Będzie się codziennie logował i pisał kilka razy w tygodniu? A może rzuci szkołę i poświęci się swej karierze na MFM? Ciekawe...

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 13:02    #372
co do dubel kont, Mój współlokator założył konto na MFM, ale chyba zostało potraktowane jako moje drugie konto, bo po przeczekaniu 12 h, łaskawej akceptacji Ojca Zalożyceila, dodaniu 1 komentarza ( oczywiście "słabe", a jak) zostało to konto usuniete. Chociaż uprzedzałem Pana Łukasza, że to konto nie jest moje ale mamy to samo IP. Swoją drogą jakbym mieszkał w akademiku i chcielibyśmy jakoś Zraidować MFM, to co 100 dubelkont? Cóż, Nasci jako RN to jedyny słuszny wybór, jeżeli mi nie przeszkadza osoba ojca, to okej. Ja tam lubię jego teksty. Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie, co powiedziałem Brazzo od początku, że on wylatuje a ja zajmuje jego miejsce, takich rzeczy się po prostu nie robi. Swoją drogą, zacząłem się obawiać, jeszcze przed rezygnacją, czy Mahdi nie wykorzystywałby swoich wpływów na wyniki RM, skoro potrafił siać borute, za nie danie mocnego, lub kasowanie jego Shitstormowych komentarzy. Swoją drogą co miałem zrobić, awantura na 3 strony, skasować wszystko i zostawić jego? Przecież to by wyglądało jakby rozmawiał ze sobą, co jest oznaką... ups. Już wiem za co mam bana, działaniena szkode serwisu ;/. Cóż serwis byłby lepszy, gdyby Mahdi zajął się finansowaniem, ew. pisaniem blogów a nie zarządzaniem

 KrzysztofTyniec Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2015
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 13:06    #373
Szybko banuje jedno multikonto samemu pewnie mając kilka. #TeamTyniec
Krzysztof Tyniec

 WojciechMalajkat Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2016
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 13:12    #374
Nie wiadomo czy kilka to nie za skromne określenie. #TeamTyniec

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 13:14    #375
Wlasnie otrzymalem info ze szef RM bedzie odpowiadal przed Aga, bo ona finansuje. A ja nie mam szans na aplikowanie bo jestem anonimem. Wazne: jak nie uzywacie zwrotow grzecznosciowych to nie piszcie do Pana Mahdiego bo nie bedzie z Wami pisal.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 13:15    #376
O proszę oficjalne ogłoszenie; "4/ Identyfikowanie się ze strategią rozwoju serwisu.

5/ Wykorzytywanie swoich funkcji Root Admina w sposób nie będący w sprzeczności ze strategią rozwoju kreowaną przez wydawców."
Nie można napisać, ZAKAZ MYŚLENIA, NAKAZ KLIKANIA MOCNE. NIKITA JEST SUPER. MAHDI BÓG

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 13:19    #377
[quote="romantico"]Wlasnie otrzymalem info ze szef RM bedzie odpowiadal przed Aga, bo ona finansuje. A ja nie mam szans na aplikowanie bo jestem anonimem. Wazne: jak nie uzywacie zwrotow grzecznosciowych to nie piszcie do Pana Mahdiego bo nie bedzie z Wami pisal.[/quote]

ale przecież oni lubią anonimów i cały serwis jest robiony pod nich, co Mahdi podkreśla w każdym komentarzu. Dodatkowo, to chyba połowa kont jest tam bez chociażby imienia i nazwiska. Cyrk na kółkach się tam robi. Ciekawe ile osób się zgłosi i kto zostanie vice redNaczem.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 13:22    #378
A jak był na fmrevie, to gardził anonimami xD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 13:23    #379
[quote="romantico"]Wlasnie otrzymalem info ze szef RM bedzie odpowiadal przed Aga, bo ona finansuje. A ja nie mam szans na aplikowanie bo jestem anonimem. Wazne: jak nie uzywacie zwrotow grzecznosciowych to nie piszcie do Pana Mahdiego bo nie bedzie z Wami pisal.[/quote]

Dziwne napisałem mu jedną wiadomość i odpisał a nie było tam zwrotów grzecznościowych xD Możliwe, że mu Aga czytała i coś przekręciła ;) Kobiety xD

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 13:25    #380
[quote="SuperZiemniak"][quote="romantico"]Wlasnie otrzymalem info ze szef RM bedzie odpowiadal przed Aga, bo ona finansuje. A ja nie mam szans na aplikowanie bo jestem anonimem. Wazne: jak nie uzywacie zwrotow grzecznosciowych to nie piszcie do Pana Mahdiego bo nie bedzie z Wami pisal.[/quote]

ale przecież oni lubią anonimów i cały serwis jest robiony pod nich, co Mahdi podkreśla w każdym komentarzu. Dodatkowo, to chyba połowa kont jest tam bez chociażby imienia i nazwiska. Cyrk na kółkach się tam robi. Ciekawe ile osób się zgłosi i kto zostanie vice redNaczem.[/quote]

Mahdi wiele mówi, taki urok wiejskiego głupka.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.