Strona

Polska Scena FM

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 10:58    #431
[quote="Bolson"]Kto ma się nie zgodzić, jeżeli zostanie wybrany Tesser? Przecież praktycznie wszyscy są zbanowani. Ponoć przyszły aż 33 listy, to bardzo dużo jak na liczbę udzielających się użytkowników.[/quote]

Wychodzi na to, że zmyśleni przyjaciele z domu Pani Foster także kandydowali :-k

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 12:31    #432
Niech ktoś mi powie, o co chodzi z tym Brazzo i tym drugim? Za co ich wywalił? Bo nie jestem na bieżąco... :(

Tam jest taka patologia, że nie da się regularnie wchodzić. Straszą banami na podrzędnej stronce gdzie każdy może mieć 100 kont. Sam koordynator ma pewnie z 5. To duży minus internetu, można kreować fikcyjne postaci i robić ludzi w jajo. Choć takie zachowania mogą świadczyć o schorzeniach psychicznych. W najlepszym razie dualizm osobowości :-)

A że Opelu się w to bawił tylko po to żeby łatwiej mu było wygrać turniej to było dość jasne.

Tworzenie jakiś hierarchii na tego typu stronach nie ma kompletnie sensu. A że ktoś jest jeszcze zdolny do tego organizować jakieś wysyłania CV? Wybierać ludzi, bo mają dwa fakultety, potem ich wywalać pod pretekstem braku czasu?

Zastanawia mnie najbardziej skąd się tam wzięli jego wyznawcy. Bez kitu. O ile oczywiście istnieją naprawdę.

Dla mnie to jest jakiś fenomen żeby 40-letni chłop bawił się w takie rzeczy i jeszcze żeby kobita dała się w to wciągnąć... musi być mistrzem intryg i manipulacji, ale to dziwne, bo to jednak dość ograniczona osoba... była już taka w historii świata, z własną wizją odmienną od reszty świata. I właśnie tu jest paradoks, jak ktoś kto jest podatny na tanie komplementy, łasi się na rangę i podświetlony nick, może odnosić sukcesy na polu manipulacji? Tu jest jakaś sprzeczność logiczna.

Oczywiście miejsce nieco toksyczne, nie może w dalekiej perspektywie zbudować pozytywnej bazy użytkowników, bo jednostka chcąca tam dominować, widząca tylko swoją wielkość i niedostrzegająca że ta wielkość jest wyimaginowana będzie eliminować wszystko co piękne i dobre, a mało oddane. A ludzie będą prędzej czy później próbowali pokazywać swoją odrębność. W reakcji usłyszą: milcz, bo zbanuje. A nie, sorry, zreprymenduję cię ostro. Mnie się to kojarzy z jakąś wojskową musztrą. Tą stroną powinna się zainteresować Pani Joanna Grabarczyk. :-)

Rozumiem początkową złość, ale teraz to jest już jakaś próba zbudowania strony jako odwetu na CM Rev i budowanie takiej złowrogiej aury rywalizacji. My kontra oni. Jak w jakimś filmie przygodowym, gdzie zawsze musi pojawiać się wróg, którego dobra moc ostatecznie pokona. Czy to powinno być meritum dla strony o Football Managerze? No chyba nie.

Ale są to oczywiście jedynie moje spontaniczne przemyślenia. Nie śledzę tego na bieżąco więc są one z pewnością krzywdzące :-)

Na pewno, mimo wszystko, brakuje jeszcze strony w pełni niezależnej. Nie będącej częścią kooperacji z czymś negatywnym. Oczywiście dziwi mnie tutaj współpraca Centrum, które przecież posiada własną bazę użytkowników. Jasne, mniejszą niż Rev w kwestii unikalnych, ale to przecież było 50 tysięcy unikalnych wejść.... ale jeszcze bardziej dziwi mnie Tube, tam można było zaobserwować takie nowe spojrzenie. Nowatorskie, choć dość banalne teksty. Na pewno tej prostoty brakuje nawet tutaj.

I jakby tak spojrzeć, to on nie ma ani bazy użytkowników, ani jakiś fenomenalnych pomysłów. Dziwna sprawa. Choć jakakolwiek współpraca z nim także rzutuje na Tube i Centrum. Stawia ich w niezwykle negatywnym świetle.

Może to jest właśnie dobry moment na zbudowanie nowej strony, z wizją, zaangażowaniem młodych ludzi, chcących rozwijać swoją pasję, by stworzyć pozytywne miejsce, które w żadnym razie nie staje po żadnej stronie? Tylko dla odmiany - z layoutem który nie będzie choćby w drobnym stopniu zerznięty stąd. Bo obie nowe witryny zawierają takie elementy. Niestety, bo jak można budować coś nowego w oparciu o elementy plagiatu? Zresztą jak można potem stawać okoniem do CM Rev, gdy coś co się buduje jest w sporej części podpatrzone stąd? Dostrzegam tutaj karygodne błędy dyskwalifikujące już na starcie nowe projekty.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 12:45    #433
http://iamth(...)___.html ten drugi to ja, tutaj wysmarowałem odpowiedni manifest na ten temat

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 12:56    #434
Chcesz powiedzieć, że padłeś ofiarą manipulacji z jego strony?

33 listy? Żeby wykonać całą robotę przy turnieju, za friko? Albo nie znam się na ludziach, albo ktoś upadł twarzą na chodnik przed publikacją takiej informacji.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.02.2016 o godz. 12:57

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 13:32    #435
Nie mogę powiedzieć, ze padłem ofiarą manipulacji... Wprawdzie, nie było mowy o tym, że nie wolność słowa jest zakazana, aczkolwiek ja niczego nie podpisywałem. No ale jakieś groźby etc. Najgorsze było to jak pan wódz mi powiedział, że wraz z publikacją mojego manifestu na Rev, moje konto zostanie usunięte na MFM ;< I nie mam prawa powrotu ;/ Ach tak by ewentualnie się zastanowił. Po prostu w tym jak się umawialismy, nie było mowy o żadnym dawaniu mocnego, czy zakazie krytyki. Co więcej, nad czym ubolewam, powiedizałem że jestem dosyć ciężką osobą i mówię to co myślę, że nie bedę się z nim zawsze zgadzał i mam swoje zdanie. Natomiast ojciec zapomniał powiedzieć, że jest egocentrykiem, zarozumialcem oraz prowadzi admino-faszyzm. Ewentualnie to można nazwać manipulacją.

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 13:53    #436
[quote="IamTheSwarn"]Ewentualnie to można nazwać manipulacją.[/quote]
Drogi Kira, za źródłem wiki - Manipulacja (łac. manipulatio – manewr, fortel, podstęp) – forma wywierania wpływu na osobę lub grupę w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora (link: https://pl.wi(...)logia%29). To, o czym piszesz ma się bardziej do tej definicji - https://pl.wikipedia.org/wiki/Terror

Najlepiej niech się wypowie psycholog z wykształcenia oraz zawodu, założyciel i czołowy działacz KOPM - romantico ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.02.2016 o godz. 13:54

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 13:59    #437
cóż, więc chyba cel nie został zrealizowany?

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 14:46    #438
[quote="IamTheSwarn"]Najgorsze było to jak pan wódz mi powiedział, że wraz z publikacją mojego manifestu na Rev, moje konto zostanie usunięte na MFM ;< I nie mam prawa powrotu ;/ Ach tak by ewentualnie się zastanowił.[/quote]
Możesz rozwinąć tę myśl? Chodziło o publikowanie na rev w ogóle, czy o manifest o tym, czego doświadczyłeś?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 15:22    #439
chyba raczej o ten konkretny manifest, ponieważ u nas publikują także Brazzo, Michellaga i Tomek vel Kurpiu, a żadne sankcje im tam nie grożą. Na poparcie tej teorii jest fakt, że teraz Mahdi przed dopuszczeniem do tajemnic strony, własnych wymagań i rangi moda/admina każe najpier podpisać umowę o pracy wolontarystycznej oraz własną umowę o know-how - żeby ktoś kto mu podpadnie, odejdzie/wyleci nie mógł napisać prawdy i zdradzić sekretów oraz prawdziwej twarzy mahdiego na forum publicznym.

 clicers Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 15:30    #440
Jako człowiek zajmujący się tym na co dzień, mogę powiedzieć, że z zasady takie umowy są nic nie warte tzn. nie wyobrażam sobie aby taki Mahdi mógł na ich podstawie czegokolwiek dochodzić.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution