Potrzebuje waszych porad!

 krzysiokox Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2013
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013, 01:26    #1
Witam wszystkich. Od dluzszego czasu gram w fma 13. Zabawe poteguje fakt ze gram razem ze swoim lokatorem, gdyby nje to to pewnie po kilku tygodniac/miesiacach znudziloby mi sie. Ale do sedna. Wybralismy sobie lige angielska; ja gram liverpoolem a on tottenhamem, mamy juz 2019 rok! Na poczatku bylismy wyrownani a nawet z przewaga na moja strone ale z sezonu na sezon zaczela robic sie coraz wieksza roznica, i on jest teraz gora... wygral lige 2 razyz rzedu i teraz prawdopodobnie znowu sie obroni. Najlepsze jest to ze on nie uzywa do tego zadnej mysli taktycznej, poprostu gra tak o, ustawil sobie 4-4-2(diament) ustawienia wszystkie na domyslne, zadnych zalecen druzynowych jak i indywidualnych. Ja za to probowalem juz sporo ustawien, ofensywne, defensywne, rozne ustawienia indiwidualne kazdego zawodnika, kupywalem graczy ktorzy maja dobre te atrybuty ktorych wlasnie potrzebuje i nic lipa, ciagle w drugim szeregu, moge nawet podeslac save'a lub przeslac screeny z moim skladem, moze wy cos wymyslicie, chcialbym przeczytac tu kilka opinii, porad itp.
Z gory dzieki, pozdrawiam ;)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 01:57    #2
jak dobrze widze zarejestrowales sie przed chwila, przejrzyj najpierw forum potem zadawaj pytania :P

taka moja porada na start

 krzysiokox Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2013
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 02:29    #3
No w sumie prawda ze forum sprawdzilem tylko powierzchownie ale sadze ze nawet gdybym przeczytal wszystkie posty to itak nie pomogloby mi to poniewaz niema uniwersalnej taktyki ktora dzialala by pod kazdy zespol. Poza tym wiekszosc czasu siedze na tym forum na telefonie co bardzo spowalnia przegladanie.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 12:58    #4
Nie sądzę, żeby odpowiedź na takie pytanie była na forum. Na początek warto spojrzeć na reputację obu klubów, składy, średnia wieku. Ty grasz własną taktyką czy domyślną? Masz doświadczony zespół, młody czy mieszanka młodości z rutyną? Kiedy kolega wygrywa ligę ty jesteś drugi zawsze czy niżej też? No i oczywiście jak wypadasz w meczach z Tottenhamem? Walka, wielkie widowiska, czy na wyjeździe dominacja rywala, a u siebie skutecznie kontruje?

Na pewno warto stawiać na dwa składy. Zawodnicy, którzy są już w klubie i poziomem wystarczają + inni doświadczeni, wyrwani okazyjnie czy z wolnego transferu i drugi skład młodych piłkarzy. 11 zawodników, którzy wydają Ci się być dużym i talentami, które mogą w przyszłości zastąpić starszych i części dawać szansę od razu, a kilku wypożyczyć.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Blagooo Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 17:27    #5
Rozmowy motywacyjne też mogą odegrać swoją role.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.