Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 pablo11pablo11 Młody aktywista

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 13:57    #1540
a tutaj drugi screen:

(dodam tylko, że przez te trzy i pół sezonu wyniki trochę marne: 1x Mistrz Polski, 2x v-ce Mistrz, 1x Puchar Polski, 1x SuperPuchar Polski, 1x Puchar Ekstraklasy, 2x 1/16 PUEFA, 1x 1/8 PUEFA, 1x grupa LM)

ale grało się przyjemnie, kadra była fajna (tu poniżej moja ulubiona z całej kariery:)

 drymek Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2007
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 14:02    #1541
Pilkarzyk - jesli mowisz ze nie uzalibyscie mnie za oszusta to zaczne grac II-ligowcem :)
Ale jestem ciekaw jakbym wygrał np. PP lub OE Stalą to czy nie zmieniłby sie pogląd na mnie i nie stwierdzilibyscie np. o kozak bo kupil leszcza z duze pieniadze i pozniej przeszedl do innego klubu mając np. 1 mln zł i mysli ze wygranie OE takim klubem to jakies osiagniecie :P
Hehe co do mojej naiwnosci to ja naiwny nie jestem :P Lecz odrazu nie skreslam ludzi :) Jesli mowi ze to udowodni to ja na to poczekam :)
Co do Twojej utraty pracy to dziwie sie zarządowi za to co zrobil :P Ale jak juz kazdy wie zarząd moze zaskoczyc nas w kazdym momencie :P
Manch UTD - to silny klub i z pewnoscia powalczysz nim o najwyzsze trofea :P
Życze przyjemnej gry ;))

 krooger1988 Młody aktywista

Postów: 208
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 14:03    #1542
Drymek- nie dziekuje za zyczenia zeby nie zapeszyc xD w drugim sezonie mierze w awans a za 3 moze 4 kto wie?? Oczywiscie mierze wysoko a co z tego bedzie zobaczymy:)

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 14:05    #1543
Dymek. Przyjeło sie, że jeśli ktoś chwli sie swoimi osiągnięciami w tym topiku to powinien moć je udokumentować na prośbe innych graczy. Nic więc nie oczekuje od Quaresmafana. Ani razu nie nazwałem go oszustem. Ale jestem ciekawy pewnych spraw. Mam do tego prawo, skoro Quaresmafan postanowił sie podzielić swoimi osiagnięciami.

 drymek Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2007
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 14:14    #1544
Pablo11pablo11 - gratuluje sukcesów to one były :P Nie duze ale zawsze cos :)
Ale jak patrze na Twoj sklad to widac ze stawiałes na Polaków :) Wiekszosc osob grajaca Polskim zespolem sprowadza mlodych zawodnikow z zagranicy :P a tu prosze tylko Wang zakupiony z zagranicy :)

Sefko1 - rozumiem Cie w zupełnosci :P masz prawo poprosic go o screeny gdyz masz jakies zastrzezenia co do jego kariery :P Tez chcialbym je zobaczyc z czystej ciekawosci :P

 pilkarzyk Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2006
Skąd: Ciechocinek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 15:18    #1545
Drymek - widać, że jesteś spoko - dzięki za życzenia :D Ale jeszcze nie jestem do końca przekonany, czy zagram ManUtd - muszę pomyśleć xD

 szynaBKS Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 263
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 17:02    #1546
a ja skończyłem pierwszy sezon Kolejorzem bardzo udany zakończony zwycięstwem w lidze w ładnym stylu 9 pkt przewagi
http://img52(...)aje5.jpg
przyszło związku z tym kilka nagród
http://img52(...)yed1.jpg
to są moje transfery do klubu z pierwszego sezonu i początku drugiego(mam 25.07. jestem po pierwszym meczu el do LM )
http://img26(...)ojt2.jpg
a to sa transfery z klubu
http://img50(...)zkz6.jpg
a do LM startuje od drugiej rundy ze straconej pozycji bo tam nawet nie jestem rozstawiony i trafiam na Celtic pierwszy mecz w Glasgow i tu zaskoczenie 4-0 dla mnie i przewaga jakbym grał z drugoligowcem chyba bede rozstawiony w 3 rundzie
http://img52(...)ssu3.jpg
jak ktoś chce jakieś fotki jeszcze to moge dać żaden problem;p

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 17:07    #1547
Dobra, teraz pora na mnie - skrobnę coś :P No więc wznowiłem grę Las Palmas ale niestety mój szósty sezon z tym klubem był ostatnim :( Po bardzo kiepskiej rundzie wiosennej, choć nie brakowało zwycięstw (2:0 z Barceloną na wyjeździe, 2 gole utalentowanego Marie) zostałem bądź co bądź nieoczekiwanie zwolniony. Zastąpił mnie jakiś Lucas Alcarez, który miał za sobą taki sukces jak ja - awans do I ligi, tyle że z Murcią. No ale 6 miejsca dwukrotnie nie zajął :/ Szkoda, bo był to fajny klub ale teraz pora szukać innego w sumie można spróbować czegoś innego aczkolwiek powtaram że z Las Palmas sięgałem daleko w przyszłość i dopiero robiłem go na potęgę. Niektórzy piłkarze nie zasługiwali jednak na grę w tym klubie ...

Inaczej jest natomiast GKS-em Bełchatów! Po dublecie zdobytym w moim pierwszym sezonie 2009/10 w klubie i grze w Lidze Mistrzów (3 miejsce w grupie, później łomot w Pucharze UEFA od Chievo) i uplasowaniu się zaledwie w czołowej 4-rce, ponownie mój team "ustrzelił" dublet! Co ciekawe, podobnie jak 2 lata temu o mistrzostwie zadecydował wyjazdowy mecz z Odrą Opole w ostatniej kolejce - wtedy miałem więcej szczęścia, bo jeszcze dwie drużyny musiały przegrać. Teraz po pewnej wygranej nawet wygrana 2 LEgii nic nie pomogła - tytuł powedrował do Bełchatowa! Świetnie radził sobie duet Janczyk - Andrade, który w sumie strzelił prawie 50 goli. Fantastyczna postawa Josepha Enakarhire, który ma najlepszą średnią w drużynie. No, i po wygranej w dwumeczu nad Groclinem wygrałem Puchar Polski! Wreszcie osiągam swój cel, a chcę w Polsce zdobyć 5 tytułów i jeszcze chociaż raz superpuchar (raz już zdobyłem) i puchar ligi!

Załączam screen mistrzowskiego teamu.

 Seweryn Młody aktywista

Postów: 316
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 17:50    #1548
Fenix

ale prawie cała kadra zagranicznych:PP

PS. Gdzie sprzedałeś Omara?

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 18:02    #1549
Ehhh no właśnie trochę frajersko się zachowałem bo na przerwę zimową dałem na urlop (prawie zawsze tak robię) i inne kluby to wykorzystały zaklepując moich piłkarzy za darmo, zgodnie z kończącym się kontraktem :(

Tak więc:

Andrade - FC Schalke 04
Cerda i Mamajonov - Saint Etienne
Seler - Valencia
Grgić - Barcelona

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.