Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

caramondl Proletariat

0
23.03.2006 10:29    #30
ja wprowadziłem od extraklasy angli w sezonie 2017-18 taki fajny klubik - Stafford Rangers i to był fajne. Jak zdobywałem z Man Utd Mistrzostwo czy LM to też było fajnie!

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2006 11:43    #31
ej Robuś ja doceniam Twoje osiagniecie bo wiem cos jak trudno zrobic cos z niczego ale czemu piszesz ze inni sie podniecaja ze wygrywaja np man utd lub milanem wszystko ale ta gra tez na tym polega zeby zagrac lepsza druzyna miec skladzik lux i wygrywac to tez jest jakas satysfakcja // i chyba do mnie tego nie kierowales ze sie podniecam bo atletico madrid nie latwo jest wygrac z np: realem madrid na wyjezdzie 3-0 lub barcelona 6-2!! przynajmniej ja doceniam Twoj wysilek wlozony w gre 5 ligi ale doceń tez innuch i niepisze odrazu ze sie podniecają bo moze są np :początkujący lub chcą poprostu zagrac gigantem by cos wygrac ja wiem jak to jest wygrac gigantem a malym klubem np :lige lub LM jest roznica i to duza ale mozna i zagrac i tak i tak jak kto woli :D

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2006 09:00    #32
Ja prowadzilem w CM4 Man Utd 6 sezonow i cieszylem sie wygrywajac 4 razy lige i 3 lige mistrzow bo kocham ten klub.Ajaxem tez gralem (bo kocham ten klub)przez 5 sezonow i wygralem 5 razy lige i 1 raz l mistrzow oraz 1 raz PUEFA.Bylem szczesliwy gdy MIDO razem z Ibrahimowiciem robili pogrom.A nawiazujac do Manchesteru kiedy chcialem przedluzyc kontrakt z van Nistelrooyem pojawil mi sie drugi van Nistel...;) atak marzen:>Swoja droga fajny bug:)

Robuś Proletariat

0
24.03.2006 12:58    #33
Nie lukas, to tak ogólnie :)

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2006 15:22    #34
Ok . To tylko tak dla smiechu przecierz doceniam kazdego. :) Pozdro

 jeziorakFAN Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2006 11:25    #35
a ja od cma 03/04 i przez obydwa fmy probuje zrobic z wisly krakow klub swiatowej klasy i moim celem bylo podniesienie reputacji na kontynentalna.Jeszcze nigdy mi sie to nie udalo chociaz zaczynalem gre wisla przynajmniej 30 razy grajac najczesciej po kilka sezonow.Nie udalo mis ei tez nigdy wygrac wisla pucharu uefa albo ligi mistrzow.Gratuluje wszystkim, ktorym sie to udalo i mogli sprowadzac naprawde dobrych zawodnikow.

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2006 12:54    #36
a ja gram moim ukochanym Śląskiem Wrocław, awans z 1 miejsca(jak ktos nie wie, to Śląsk zaczyna od II ligi) i juz jako beniaminek miejsce w PUEFA (jako zwyciezca Pucharu Polski) :)
3 sezon i tez jest niezle, poki co 4 miejsce(za Wisla, Wisla P. i Pogonia) przy czym mamy 2 kolejki mniej od liderujacej Wisly do ktorej tracimy tylko 5 pkt. W UEFIE dajemy rade, najpierw w 2. rnd. el. wyeliminowalismy Halmstads pozniej w 3. uporalismy sie z niemalymi problemami z zespolem Messiny w grupie mielismy Crveną Zvezde,Palermo,Club Brugge oraz Galatasaray.Bylo ciezko, musze przyznac, ale jakims cudem wyszlismy z 1 miejsca w grupie!! :D 1 runda oczywiscie trafiamy na Anderlecht...w dwumeczu 2-2 ale ze na wyjezdzie przegralismy 2-1 a u sibie wygralismy 1-0 to WKS przeszedl dalej! teraz sie mecze z Feyeenordem, na razie po pierwszym meczu w Rotterdamie jest 1-1.Polecam goraco Gregora Balazicia jak ktos szuka DP (19 lat, swietnie sie rozwija, bardzo perspektywiczny). Co do ustawienia to gram 4-3-1-2 bez zadnych strzalek i przynosi efekty!

PS. od razu mowie ze NIE wylaczam gry jak przegrywam ani nic takiego, bo moim zdaniem to psuje rozgrywke...

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2006 13:01    #37
kunXon----masz racje ja tez gram atletico madrid i tez niewylaczam gry jak przegrywam bo jakbym wylaczyl to juz chyba bym tym zespolem nie gral bo wedlug mnie to oszustwo pierwszego stopnia a i kupilem w 4 sezonie do atletico madrid za 70 mln euro C.Ronaldo ;d (serio) a moje sukcesy to wygranie ligi w 3 sezonie i teraz jestem w finale pucharu krola z barcelona i narazie prowadze w lidze bardzo pewnie czyzby udana obrona tytulu :D i gratuluje swietnego prowadzenia Slaska Wroclaw :D pozdro

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006 09:09    #38
Gratuluje C.Ronaldo Lukas. Ja sobie sprowadzilem Rivaldo:). Stary bo stary ale gra b.dobrze.Moj MK Dons rosnie w sile.1 miejsce w Championship i 8 pkt przewagi nad Boltonem i 9 nad Fulhamem. Awans prawie pewny, o ile napastnicy beda grac dalej tak jak graja.

Pozdrowienia dla wszystkich menadżerow.

 jeziorakFAN Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006 09:20    #39
a powiedzcie jak to robicie ze napastnicy w niektorych klubach u was strzelaja po 60 lub wiecej bramek .Od czego to zalezy od ilosci meczow w sezonie, od taktyki i/czy samych umiejetnosci zawodnikow

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.