Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006 09:31    #40
dzieki lukas i gratki za Ronaldo :) a wracajac do Śląska to przeszedlem Feyeenord! 2-0 w rewanzu i cwiercfinal byl nasz...szkoda ze trafilismy na HSV (1 mecz- remis 1-1 przy naszej przewadze przez 90 minut ale 2 mecz 2-1 dla nich i niestety odpadlismy :() bo chyba z Dynamem K. dalibysmy rade ;) teraz skupiamy sie na lidze, bo zostala kolejka do konca i sprawa wyglada tak:
1. Wisła P. 28 m. 58 pkt.
2. Wisła K. 29 m. 56 pkt.
3. Śląsk 29 m. 53 pkt.
wiec licze ze powalczymy o LM na przyszly sezon :D

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006 10:09    #41
jeziorakFAN--> mi sie wydajez ze zalezy to od ligi np w lidze anhielskiej bramkarze nie pozwalaja na strzelanie tak duzej ilosci goli jak np w holenderskiej pamietam jeszcze z fm-a 2005 jak gralem PSV to Portillo robil furore w meczach prawie caly czas hattrick ale to byla wlasnie Holenderska liga a np teraz gram w fm-a 2006 Atletico Madrid i przecierz mam klasowych napastnikow torres,fred,bojinov ale po 50 goli nie strzelaja moim zdaniem to stanowi sila Ligi np czemu w Polsce Frankowski strzelal w Wisle Krakow duzo goli a w 2 hiszpanskiej strzela rzadko ?? :D (takie malo porownanko :D ) kunXon ale ladnie pojechales w pucharze UEFA ;d tak trzymaj i dalej dochodz ;d i powodzenia w el. do Ligi Mistrzow i pozdro all manager :D

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006 11:48    #42
siema chlopaki to jeszcze raz ja :D popatrzcie sie jak wyglada teraz tabela wiecie co bedzie oznaczac jeszcze jedno zwyciestwo?? :D zobaczie na to zdjecie :D http://img14(...)a6dr.jpg i co Wy na to?? :D po sezonie jeszcze sie postaram (jesli ktos bedzie chcial to zrobie pare zdjec dotyczacych taktyki skladu itp ) :D::D:

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006 13:39    #43
#&$^!&!#*!*%(% co za lipa...nic nie pomogl ozwyciestwo w ostatniej kolejce z Odra bo sprawa po 30 kolejce przedstawia sie tak:
1. Wisła P. 60 pkt
2. Wisła K. 59 pkt
3. Śląsk 56 pkt
pochlastac sie idzie, tym bardziej ze jako ciekawoste powiem, ze z Wisłą P. wygralismy i to 2 razy!!! coz trudno, bedzie trzeba otrzec lezke i powalczyc w UEFIE, moze sie uda dpowtorzyc sukces z tego sezonu a polfinal bylby swietna sprawa ;) ale chyba sie rozmazylem troche :P

 jeziorakFAN Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006 17:18    #44
dzieki za rady wielkie pozdrooo dla wszystkich i powodzenia w graniu w fm kunXon musi byc z ciebie wspanialy taktyk :>

 jeziorakFAN Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2006 08:32    #45
dzieki za rady wielkie pozdrooo dla wszystkich i powodzenia w graniu w fm kunXon musi byc z ciebie wspanialy taktyk :>

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2006 10:28    #46
siema ja zdobywajac mistrzostwo hiszpani i wygrywajac puchar króla w 4 sezonie i skonczylem definitywnie kariere w atletico madrid (usunolem save zeby mnie nie kusilo) nastepny mój klub to Legia Warszawa :D ciekawe co z nimi osiągne :D bede pisal co i jak mi idzie :D a terraz sie biore za nową karierke Legią :D

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2006 11:45    #47
no chyba jednak teraz jescze nie zagram Lega :D nie ciagnie mnie do polskiej ligi :D zagram kims innym moze HSV lub hmm.. jak juz kims zaczne to napisze :D

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2006 13:53    #48
Lukas widze ze po atletico zostal ci sposob pisania ("teRRaz"=torres) ;).
Ja teraz ma zamiar grac Birmingham lub Porthsmouth. Moj "sejw" z MK Dons sie zepsul.:( Szkoda ze ta gra jest taka fajna bo juz dawno bym ja w kat p...polozyl ;)

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2006 14:25    #49
ja sie tylko pochwale ze sprowadzilem do mojego Śląska Mikolande z WHU i na razie wymiata 4 gole w lidze ( po 3 kolejkach mamy 1 miejsce:D) i 2 w UEFIE, apropos UEFY to wygralismy w 1 meczu 5-0 z Vardarem na wyjezdzie a oni nie oddali zadnego strzalu na bramke:D martwi mnie tylko fakt ze sklad mi sie sypie bo duzo typa nie chce podpisywac nowych kontraktow :[ wogoel planuje odejsc po tym sezonie w przypadku slabego wystepu w lidze i w PUEFA to tyle :P pozdrox for all ;)

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.