Przechwałki, rekordy, niesamowite wyniki

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2014 13:32    #1491
Chyba masz coś nie tak z mózgiem, geniuszu. Nigdy Ci nie uwierzę, skoro oddajesz 7 strzałów na mecz, a przeciw 40. Sama logika mi podpowiada, że to jest nierealne. Jeden mecz tak się da wygrać, ale nie wszystkie.

Lepiej zacznij brać tabletki na pamięć, bo to jest dopiera Twoja pierwsza rozmowa ze mną - no chyba że masz alter ego i dlatego masz zaniki pamięci i nie pamiętasz, że korzystasz z S&L.

Jeśli z Ciebie jest taki kozak, to zagrajmy przez neta: Ty legią; ja Depo. Ja mnie rozjebiesz, to uwierzę, w co wątpię:P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.04.2014 o godz. 13:38

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 laveta Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 08:34    #1492
[quote="robal15"]
Lepiej zacznij brać tabletki na pamięć, bo to jest dopiera Twoja pierwsza rozmowa ze mną - no chyba że masz alter ego i dlatego masz zaniki pamięci i nie pamiętasz, że korzystasz z S&L.
[/quote]

Rzeczywiście to nie byłeś ty, tylko Peps. Co nie zmienia faktu, że obaj jesteście śmieszni w swoich oskarżeniach.

Jaki niby miałbym zysk w tym, że używałbym S&L, a potem robił screeny i narzekał, że gra jest coraz mniej wymagająca.
Widzisz sprzeczność w swoim skrajnie idiotycznym rozumowaniu?

[quote]Chyba masz coś nie tak z mózgiem, geniuszu. Nigdy Ci nie uwierzę, skoro oddajesz 7 strzałów na mecz, a przeciw 40. Sama logika mi podpowiada, że to jest nierealne. Jeden mecz tak się da wygrać, ale nie wszystkie. [/quote]

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że wygrałem tak WSZYSTKIE mecze, geniuszu?
Powtarzam, że w drugim sezonie mojej gry w LM i LE pokonałem takie drużyny jak Sevilla, Milan, Borussia i porównując to z moim bardzo przeciętnym składem uważam, że na tym etapie gry nie powinno mi to przyjść tak łatwo.
Koniec gadki, bo ani to nie jest miejsce, ani nie mam zamiaru dalej polemizować z twoją kulawą argumentacją.

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 09:47    #1493
[quote="laveta"][quote="robal15"]
Lepiej zacznij brać tabletki na pamięć, bo to jest dopiera Twoja pierwsza rozmowa ze mną - no chyba że masz alter ego i dlatego masz zaniki pamięci i nie pamiętasz, że korzystasz z S&L.
[/quote]

Rzeczywiście to nie byłeś ty, tylko Peps. Co nie zmienia faktu, że obaj jesteście śmieszni w swoich oskarżeniach.

Jaki niby miałbym zysk w tym, że używałbym S&L, a potem robił screeny i narzekał, że gra jest coraz mniej wymagająca.
Widzisz sprzeczność w swoim skrajnie idiotycznym rozumowaniu?

[quote]Chyba masz coś nie tak z mózgiem, geniuszu. Nigdy Ci nie uwierzę, skoro oddajesz 7 strzałów na mecz, a przeciw 40. Sama logika mi podpowiada, że to jest nierealne. Jeden mecz tak się da wygrać, ale nie wszystkie. [/quote]

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że wygrałem tak WSZYSTKIE mecze, geniuszu?
Powtarzam, że w drugim sezonie mojej gry w LM i LE pokonałem takie drużyny jak Sevilla, Milan, Borussia i porównując to z moim bardzo przeciętnym składem uważam, że na tym etapie gry nie powinno mi to przyjść tak łatwo.
Koniec gadki, bo ani to nie jest miejsce, ani nie mam zamiaru dalej polemizować z twoją kulawą argumentacją.[/quote]

Powiem tak, masz rację po części, ja grając Zagłębiem Lubin, w pierwszym sezonie miałem mistrza(nie bez kłopotów co prawda ale jednak) i półfinał PP. Potem przyszła LM i dostałem się do fazy grupowej już po zdobyciu mistrzostwa oczywiście, zabrakło mi również 1 pkt, żeby awansować, a miałem Real, BVB i bodajże Salzburg, nie pamiętam już dokładnie, no i doszedłem w pierwszym sezonie do 1/4 LE, BEZ S&L, znowu zdobyłem mistrza i ćwierćfinał PP. A w trzecim sezonie, no to już wszystkich prałem po 3:0, 4:0 w lidze, jedynie z Legią zawsze miałem problem. A w LM byłem w 1/16 bodajże i odpadłem z Arsenalem, po ciężkim boju. A np. grając innym, "lepszym" klubem, z większą renomą i niby lepszymi zawodnikami(Lech,Legia) nie mogłem sobie poradzić nawet z wygraniem z Zawiszą. Znowu Ruchem, po 2-3 sezonach zatrudniony zostałem, szło mi świetnie, spadli do 1 ligi, ja awansowałem wygrywając z 90% przeciwnikami po 6:0,7:0, jak awansowałem do EX to znowu mistrza zdobyłem, nie było łatwo, no ale w ogóle prawie wzmocnień nie robiłem i miałem samych Polaków, tak jak Ruch ma teraz... Więc coś jest nie tak, jakby poziom nie jest zbalansowany odpowiednio do drużyn, albo... no nie wiem... Raczej to nie łut szczęścia. Chociaż w FM 12 bodajże, do jakiego klubu nie poszedłem to wszystko wygrywałem, bez super kasy i piłkarzy, więc tutaj się waham czy FM jest coraz łatwiejszy...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.04.2014 o godz. 09:49

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 13:47    #1494
[quote="laveta"]Jaki niby miałbym zysk w tym, że używałbym S&L, a potem robił screeny i narzekał, że gra jest coraz mniej wymagająca.
Widzisz sprzeczność w swoim skrajnie idiotycznym rozumowaniu? [/quote]

Dużo osób tak robi, nawet używają gotowych taktyk, a później piszą manifesty, jacy to oni są genialni.

[quote="laveta"]Czy ja gdziekolwiek napisałem, że wygrałem tak WSZYSTKIE mecze, geniuszu?
Powtarzam, że w drugim sezonie mojej gry w LM i LE pokonałem takie drużyny jak Sevilla, Milan, Borussia i porównując to z moim bardzo przeciętnym składem uważam, że na tym etapie gry nie powinno mi to przyjść tak łatwo. [/quote]

Ale można tak wywnioskować. Skoro słaba Sevilla oddała 40 strzałów, to Borussia i Milan pewnie jeszcze więcej oddali. Ja bym się nie czepiał, gdyby te mecze były chodź trochę wyrównane. Jak każdy wie, komputerowi wystarczy jeden strzał, aby strzelić 3 gole, więc stąd pochodzi ta moja nieufność do Ciebie. Przy takiej liczbie strzałów komputer powinien strzelić Ci ponad 10 goli. Jakby nie patrzeć, statystki tego meczu dobitnie pokazują, że ta gra nie jest łatwa, bo z Twojej strony jest istna obrona Częstochowy. Gdyby była łatwa, to Ty byś miał 40 strzałów, komputer 7, i bym nie marudził. Pokaż mecze z BVB i MIlanem. Jeśli wygrałeś je po wyrównanym boju, to Ci uwierzę.

W moim przypadku, komputer nigdy tylu strzałów nie oddał:
http://zapod(...)png.html - jako beniaminek, inauguracja sezonu
http://zapod(...)png.html - znając życie, to komputer by mi strzelił gola, gdyby miał chodź jedną akcję w meczu
http://zapod(...)png.html -tu masz tego przykład. Ja 11 strzałów -3 gole, komputer 5 strzałów - 2 gole. Co jest właśnie skuteczność komputera. Najbardziej to widać, jak gra się ze słabszymi drużynami.
http://zapod(...)png.html - Albo jak na złość napastnicy nie chcą strzelić gola. Kiedyś w meczu miałem 15 setek, i ani jednej nie trafiłem, komputer jedna akcja i gol. Szlak człowieka może wtedy trafić.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 24.04.2014 o godz. 14:02

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 15:10    #1495
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 mamut Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2014 20:40    #1496
Półfinał Ligi Mistrzów gram Milanem pierwszy mecz przegrałem 1:3 już myślałem, że odpadnę a tu taka niespodzianka :D FM13

http://pl.tinypic.com/r/2nuomc4/8

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 24.04.2014 o godz. 20:41

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2014 10:43    #1497
Tak czytam i odnosze wrażenie,że najelepszymi Fmami były 10 i 11:) Szkoda tylko,że nigdzie do 11 nie mozna znalezc uaktualnienia składów.

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2014 12:28    #1498
Ostatnia z moich rozgrywek - Mistrzostwa Europy U-19

W grupie wygrana 6-2 z Francją, później porażka 1-0 z Turcją i wygrania z Czechami 2-1

Zacięty półfinał z Włochami



Od 102 minuty graliśmy w 10, piękna bramka ze 120 minuty w ostatniej akcji meczu daje nam remis i rzuty karne.

Finał z Tucją



Po pierwszej połowie przegrywamy 3-0 i teraz stało się coś niemożliwego. Do gry w drugiej połowie na zmęczonych rywali wysyłam M. Stępińskiego, było to też podyktowane tym, że nasz napastnik w wyniku kontuzji musiał zejść z boiska. I teraz co się dzieje, wykorzystujemy rzut karny, następnie M. Stępiński zdobywa bramką na 3-2 i kluczowy moment meczu w 77 minucie kontuzji doznaje zawodnik Turecki, a zespół turecki wykorzystał już wszystkie zmiany. Grają do końca meczu w 10! Strzelamy im w ostatnich 10 minutach 3 bramki i ostatecznie wygrywamy 5-3.

Polecam taką rozgrywkę, nie jest ciężko wygrać. Mecze są co dwa, albo trzy dni przez co przy dobrym wahlowaniem składem, można w każdym meczu mieć sporą przewagę kondycyjną nad rywalem.
Mistrzostwa Świata U-20 też dla mnie, ale tam to już była moja totalna dominacja. Więcej meczy, rywale do meczu przystępowali z kondycją na poziomie 70%, gdzie ja bardzo ostrożnie grałem na dwa słady, czasem wystawiąjąc nawet rezerwowego bramkarza w pole, aby nie przemęczać innych zawodników :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.05.2014 21:48    #1499
Pogrom Barcy - https://www.youtu(...)dEfjQq24

Jestem z siebie dumny xD Jak za dawnych, dobrych czasów. Nadal pamiętam ten pogrom Milanu w LM - to było coś niesamowitego.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 adiqo Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2014 14:12    #1500
Okazały rekord strzelonych bramek w jednym sezonie Bundesligi :p
http://oi58.tinypic.com/2urv38y.jpg

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution