Śmieszne sytuacje

razDwa Proletariat

0
03.07.2006, 14:00    Pytanie
Jak myslicie jak bardzo można podkręcić piłkę? Okazuje się ze bardzo mocno :) Akcja lewą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne przeciwnika, piłka leci zatacza łuk, wpada w pole karne. Akcja jakich wiele? Otóz nie bo piłka zatoczyła taki łuk że wpadła w moje pole karne :)

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2006 14:42    #1
Mój zawodnik kiedyś strzelił tak, że piłka poleciała ponad bramką po czym skręciła w prawo, wyleciała za ekran z prawej strony, po czym wrócił z powrotem i wylądowała w miejscu skąd oddany był strzał :D

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2006 15:04    #2
mi az tak nie podkrecaja :( szkoda, musze jakis trening zastosowac :P Ale wg mnie najlepiej podkrecali w Championship Managerze 4. Tak to chlopaki podkrecali :D

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2006 16:25    #3
A, zapomniałem wspomnieć, że to cudo nie zdarzyło mi się w FM 2006 :D To było chyba w... CM 03/04, chyba jak Parmą grałem... Ale nie dam sobie ręki odciąć ;)

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

 majki1916 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.03.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2006 17:01    #4
ja wlasnie dostałem info od scouta ze koles ma kontrakt do 1900 roku :)(Radojicic)

Post pomocny

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2006 17:29    #5
Ostatnio najbardziej nieprawdopodobna sytuacja to:
obrońca (mój) wybija piłkę z własnego pola karnego. Ta leci w stronę bramki przeciwnika (wooolnoooo), bramkarz drużyny przeciwnej spaceruje sobie, ale po chwili jest już kontuzjowany i leży na boisku... (piłka jeszcze się nie wtoczyła do bramki, spokojnie powinien się doczołgać nawet i ją wyłapać :]), a piłka wtacza się do bramki...

Wydaje mi się, że w rzeczywistości bramkarz rzuciłby się w jej kierunku (nawet jakby miał złamaną nogę :]) wybił gdziekolwiek i dopiero wtedy zacząłby się zwijać z bólu... Ale to TYLKO ( :) ) FM...

Post pomocny

 rinho Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2006 18:42    #6
Taaa - w rzeczywistości bramkarze to do siebie mają, że najważniejsza jest drużyna. chyba nikt się tak nei potrafi poświęcać.

Post pomocny

 RIzzo Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Parysów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2006 01:39    #7
a ja mialem tak, że Veron zagrał prostopadłą piłke ta zatrzymała sie metr od bramkarza, ten czeka, biegnie Adriano, ten czeka i w końcu gol dla mnie. :D o co chodziło temu "bramkarzowi" to nie wiem. Silnik meczowy wciąż wymaga poprawy;p

Post pomocny

 rinho Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2006 02:07    #8
Stosunkowo często zdarza mi siętaka sytuacja, że: jest np. faul niedaleko pola karnego przeciwnika, rzut wolny wykonuje też przeciwnik. Jako że blisko od bramki wybija więc to bramkarz. w murze stoi jedna moja osoba i często bramkarz trafia właśnie we mnie i piłka trafia do siatki. Jak pierwszy traz to zobaczyłem, to mi sięwydało nawet realistyczne, rzadko bo rzadko, ale w rzeczywistosci też popełniają takie błedy. Ale za dziesiątym razem zacząłem wątpić w realistycznośćtych zagrań :D

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2006 03:40    #9
Miałem to samo co Bartex55 ;) A kolega miał coś lepszego! Jego zawodnik oddał strzał z połowy boiska, oczywiście baaaaaaaardzo chybiony, a na pasku taki kometarz: "Takich sytuacji nie można marnować!" :D I to wszystko za czasów wspaniałego CM 03/04

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.