spadek reputacji managera :(

 wojtalinho Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 231
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2006, 04:55    Pytanie
więc zaczne od początku, zacząłem grać lechem i po 7 sezonach gdzie dobrze mi szło w europejskich puchar przeniosłem się do Wolverhampton Wolves ( juz byli w premiership) i wygryałem z nimi lige i odpadłem w finale pucharu uefa. Poszedłem do Barcelony (majac juz reputacje kontynentalną) tam przez piec lat wygralem 5 razu lige, raz lige mistrzow i pare razy puchar hiszpanii. Miałem juz wtedy reputacje światową. Ale że gra taką potęgą mi się znudziła przeszedłem do pogrążonego w problemach Arsenalu. Tam miałem za cel uwaga!! awansowac do wyższej ligi, oczywiście kolejny bug gry i w miesiącu lutym (miałem 1 miejsce w lidze i raczej pewne mistrzostwo) zostalem z klubu wyrzucony za to że nie udało mi sie awansowac do wyższej klasy rozgrywek... po 2 misiącach bez pracy powróciłem na stare śmieci czyli do lecha, później patrze na sztab szkoleniowy i obok mego nazwisko reputacja jest tylko KRAJOWA :|

i tu moje pytania:
1. czy spadek mojej reputacjhi jest związany z tym że przeszedłem do gorszej ligii czy klubu?
2. jestem w końcówce sezonu i gram lechem w półfinale P.Uefa, i czy jak go wygram wzrośnie reputacja klubu z krajowej na kontynetalną?

 Fistasheq Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2006 05:07    #1
2. Możliwe* (oczywiście ;])

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2006 05:21    #2
1. Zwolnienie z Arsenalu, przejście do zdecydowanie słabszej ligi... jak w prawdziwym życiu ;) Nic dziwnego, ze zdecydowanie spadła ci reputacja.
2. Nawet bardzo możliwe. Oczywiście niczego nie można być pewnym, ale biorąc pod uwagę fakt, że miałeś juz reputację światową, jest to bardzo prawdopodobne

 Łunio Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2006
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2006 07:08    #3
Grzechoo, ale w drugim pytaniu jest o reputacje klubu :p mi się wydaje że nie wzrośnie, jakbys wygrał cały puchar i to by było jedyne osiągniecie (nie wliczając polskiej ligi) to chyba nie wzrośnie. Musisz pare razy wygrać jakieś międzynarodowe puchary. Jesli się myle to mnie poprawcie :P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.