Strona

Super-retro-update - co o tym sądzicie?? WAŻNE - Wasze opinie

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2007, 19:59    Pytanie
Witam
Jest to mój pierwszy temat na tej stronie, aczkolwiek liczę na odzew :) Otóż już od grudnia 2006 roku zacząłem robić bardzo oryginalnego, ale wymagającego ogromnego wysiłku, pracy i poświęcenia - update'a, który aktualizuje składy i inne dane z sezonu 2006/07 na ... 1995/96. Oczywiście będzie parę błędów, np. nie będzie EURO 96, jak już to EURO 97 :) No i cofam roczniki zawodnikom o 11 lat. Całkiem sprawnie mi to idzie - mogę powiedzieć, że polską ligę już dawno ukończyłem niemal w pełni (muszę zaktualizować jeszcze II ligę) w której prym powiny wieść takie drużyny jak Widzew, Legia czy ŁKS. Są także takie drużyny jak Sokół Tychy czy Siarka Tarnobrzeg, a w II lidze można zobaczyć jeszcze bardziej nieznane drużyny - dodatkowo jest tam ciekawa rywalizacja, bo gra w niej 40 drużyn (w sezonie 1995/96 grało bodajże 20 drużyn w dwóch grupach). Dużo zmieniłem także w Bundeslidze, pozostaje jeszcze dodać nowych-starych piłkarzy do II Bundesligi. Jak sam sobie tak grałem to zauważałem pewną różnicę w I Bundeslidze chociażby, która mnie bardzo cieszy - każdy może wygrać z każdym, jak to było wówczas. Oczywiście najbardziej trudnymi do pokonania drużynami są Borussia Dortmund i Bayern Monachium. Jak sam grałem Bayernem (Papin, Klinsmann, Strunz, Kahn, Scholl, Matthaeus, Kostadinov czy choćby mniej znani Gerster i Probst) z St. Pauli to dostałem w plecy 0:1! Naprawdę ciekawie i przyjemnie się grało.

Ale do rzeczy - co o tym myślicie? Czy to dobry pomysł?? Czy jest sens dalej kontynuować??? Macie jakieś propozycje?? Piszcie, to dla mnie ważne!

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2007 00:04    #180
Wiem, wiem, pamiętam ten sezon bo oglądałem go na DSF-ie jak wiele innych :) Oczywiście że wiem o czym mówisz będę musiał wszystko zmienić tzn. zestawienia drużyn w europejskich pucharach też. :D Reputacje też zostaną zmienione na tamtejsze.

 Carrot Młody aktywista

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2007
Skąd: Lublin / Chicago
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2007 00:14    #181
wielkie dzieki :D odwalasz kawal dobrej roboty i mam nadzieje ze ten update bedzie genialny :D bo sie na taki zapowiada :D

 Strzelba Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2007
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2007 11:33    #182
człowieku odwalasz kawał dobrej roboty oby tak dalej. i mam pytanie czy bedzie liga holenderska zalezy mi na niej poniewaz jestem fanem Ronaldo a jak wiadomo w sesonie 95/96 grał on w psv:)
PS. jakbys mial konto to bym cie chetnie doladowal smsem muowie powaznie hehe

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2007 11:47    #183
Dzięki za miłe słowa :) Awięc wznowię tworzenie tego update'a ale gdzieś tak za 3, 5 dni bo ostatnio postanowiłem nadrobić parę zaległości i GRAm sobie w FM i to całkiem z sukcesami :)

Liga holenderska powinna być i będzie w niej ostra rywalizacja między Ajaxem, PSV i Feyenoordem, choć Roda Kerkrade ma też niezły składzik z Hespem, de Kockiem czy van Hoogdalemem na czele.

 Senac Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2007
Skąd: Konin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 14:49    #184
Gratuluję!!! Super update i napewno włożyłeś w to ogrom roboty. Czekam z niecierpliwością na końcową wersję. Aha jeśli chcesz aby wszystkie ligi działały na patchu 7.0.2 musisz pozostawić niezminioną liczbe drużyn tzn. aby móc załadować ligę Niemiecką wystarczy cofnąć jeden zespół z Regionalliga north do niższej ligi. Pozdrawiam

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 16:37    #185
Dzięki ale raczej nie zamierzam zmieniać lig bo robiłem to już wcześniej przed wydaniem patcha 7.0.2 i nie zamierzam teraz tego zmieniać bo chcę by było realistycznie.... a przecież lepiej jest zainstalować od nowa fm (nawet w innym katalogu, ja tak zrobiłem - no chyba że ktoś ma mało miejsca na dysku), wgrać patcha 7.0.1 i grać normalną (jak na temte czasy) ilością lig niż na 7.0.2 ligą bez kilku zespołów. Przecież w takiej polskiej to wówczas było ponad dwa razy tyle drużyn co teraz jest...

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2007 20:58    #186
eeeeee szacunek i respect dla twórcy ale ja jednak pozostne w XXI wieku :) ... po co patrzec w przeszłośc ? ;> zyje sie teraźniejszością :)

 Senac Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2007
Skąd: Konin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2007 14:08    #187
Wszystko fajnie i wogóle ale..
ale byłoby jeszcze lepiej jakbyś skorygował trochę płace zawodników. (Dudek w Sokole Tychy zarabia 200tys zł tyg. :]
Nie mówie odrazu wszystkim ale tym bardziej znanym chociaż, no i reputacje troszeczke im zmniejszył.

 kryszak Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2005
Skąd: czÄ?stochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.08.2007 15:28    #188
kiedy mozna sie spodziewac , oczywiscie tak mniej wiecej, finalowej wersji tego update?

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2007 10:15    #189
Tez nie moge doczekac sie pelnej wersji update'a bo chcem od nowa zaczac sezon moim kochanym Bayernem z mlodym kahnem, schollem i salihamidziciem. FENIX POWIEDZ KIEDY BO NIE WYTRZYMAM!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.