Strona

Super-retro-update - co o tym sądzicie?? WAŻNE - Wasze opinie

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2007, 19:59    Pytanie
Witam
Jest to mój pierwszy temat na tej stronie, aczkolwiek liczę na odzew :) Otóż już od grudnia 2006 roku zacząłem robić bardzo oryginalnego, ale wymagającego ogromnego wysiłku, pracy i poświęcenia - update'a, który aktualizuje składy i inne dane z sezonu 2006/07 na ... 1995/96. Oczywiście będzie parę błędów, np. nie będzie EURO 96, jak już to EURO 97 :) No i cofam roczniki zawodnikom o 11 lat. Całkiem sprawnie mi to idzie - mogę powiedzieć, że polską ligę już dawno ukończyłem niemal w pełni (muszę zaktualizować jeszcze II ligę) w której prym powiny wieść takie drużyny jak Widzew, Legia czy ŁKS. Są także takie drużyny jak Sokół Tychy czy Siarka Tarnobrzeg, a w II lidze można zobaczyć jeszcze bardziej nieznane drużyny - dodatkowo jest tam ciekawa rywalizacja, bo gra w niej 40 drużyn (w sezonie 1995/96 grało bodajże 20 drużyn w dwóch grupach). Dużo zmieniłem także w Bundeslidze, pozostaje jeszcze dodać nowych-starych piłkarzy do II Bundesligi. Jak sam sobie tak grałem to zauważałem pewną różnicę w I Bundeslidze chociażby, która mnie bardzo cieszy - każdy może wygrać z każdym, jak to było wówczas. Oczywiście najbardziej trudnymi do pokonania drużynami są Borussia Dortmund i Bayern Monachium. Jak sam grałem Bayernem (Papin, Klinsmann, Strunz, Kahn, Scholl, Matthaeus, Kostadinov czy choćby mniej znani Gerster i Probst) z St. Pauli to dostałem w plecy 0:1! Naprawdę ciekawie i przyjemnie się grało.

Ale do rzeczy - co o tym myślicie? Czy to dobry pomysł?? Czy jest sens dalej kontynuować??? Macie jakieś propozycje?? Piszcie, to dla mnie ważne!

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2007 10:53    #190
To puśc Brazzo x] ... I z Schollem , khanem , salihamidziciem mozesz sobie zagrac równiez w FM na bazie 7.00 - raczej :) nom ale czekaj czekaj na Bayern w latach świetności xD

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2007 11:48    #191
Sam nie wiem ... w sumie już mam mniej czasu i raczej więcej nie zmienię w każdym razie zmienię problemy płacowe, reputacje klubów, sędziów i takie tam ... nie wiem czy zmienię jakieś inne ligi .... Postaram się go wydać we wrześniu

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2007 16:30    #192
fenix zrezygnowałes ;> ? Jak sie ktos za cos bierze to idzie do końca i robi to dobrze wiec zrób to porzadnie żeby banda krzykaczów Ci nie opluwała :) ... Osobiścnie nie bede na nim grał bo gram w XXI w ale niektórzy pewnie chetnie by sobie zapykali wiec jak sie podjąłes to dkończ swoje dzieło xD

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2007 16:59    #193
Ale co tam dokańczać .... Nic się szczególnie nie zmieni poza płacami, poprawkamiczy drobnymi uzupełnieniami kadry ... Jak coś to niech ludzie piszą dokładnie co by chcieli bo ja sam nie wiem co teraz zmieniać i co dodawać itd. Na stan obecny to wiem że płace mam poprawić no ale chyba nie chodzi tylko o płace?

Piszcie ludzie co byście chcieli bo ja nie wiem w tej chwili co mam zmieniac

 pilkarzyk Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2006
Skąd: Ciechocinek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2007 22:08    #194
Świetny pomysł Fenix! - a sztaby szkoleniowe zmieniłeś? xD

 pilkarzyk Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2006
Skąd: Ciechocinek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2007 22:10    #195
Aha - sorry za 2 posty - ciekawe, czy da się wyrzucić z Unii Europejskiej kraje, których wcześniej w niej nie bylo? xD Pewnie nie...

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2007 22:30    #196
Sztaby tak ale tylko w Bundeslidze nie no sorry Internet niby jest taki wielki a nigdzie nie można znaleźć sztabów druzyn z tamtejszego sezonu nawet naszej Ekstraklasy .... No można wyrzucić z UE niektóre kraje, można - to myślę, że się da zrobić tylko muszę wiedzieć kto nie był wtedy w unii :P

 pilkarzyk Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2006
Skąd: Ciechocinek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2007 10:13    #197
No to dziwne z tym brakiem informacji o sztabach...A co do Unii to na pewno jest w wikipedii - wiem, bo robiłem niedawno referat o UE ;)

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2007 23:49    #198
Fenix a tak wogóle to skończyłeś update, bo od dawna nic nie słychać. Proszę o pilną odpowiedź.

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2008 20:05    #199
Witam,
Znów wznowiłem próby tworzenia tego update'a i mam do Was wielką prośbę. Potrzebuję listy trenerów podanych niżej klubów, którzy trenowali drużynę w sezonie 1995/96 (tzn. zaczynali sezon jako trenerzy tych drużyn od 1 lipca, chyba rozumiecie o co chodzi). Mam nadzieję ze trochę mi pomożecie bo klubów jest dość sporo.

Oto one:

Szombierki, Delmenhorst, Stilon, Cracovia, Stal St, Ślęza Wrocław, BV Cloppenburg, Chrobry Głogów, TuS Celle, Eintracht

Braunschweig, SC Concordia, Bałtyk Gdynia, Avia Świdnik, Ruch Chorzów, Reinickendorfer Fuchse, Wigan Athletic, West Brom,

Radomsko, Libourne, Pomezania Malbork, Polonia Gdańsk, Polonia Bytom, Polonia Warszawa, SC Paderborn, Orlen Płock, vfB

Oldenburg, Birmingham City, Śląsk Wrocław, Okocimski Brzesko, Stomil Olsztyn, Stal Mielec, Excelsior Rotterdam, Odra Opole,

RW Oberhausen, SC Norderstedt, Naprzód Rydułtowy, AC Torino, Motor Lublin, Miedź Legnica, SV Lurup, SK Luneburg, SpVgg

Ludwigsburg, Lublinianka Lublin, AC Padova, AC Bari, Lechia Zielona Góra, Hutnik Kraków, KSZO Ostrowiec, KS Myszków, KP

Police, Holstein Kiel, Hessen Kassel, Jeziorak Iława, Jagiellonia Białystok, Hutnik Warszawa, GKS Bełchatów, Atalanta

Bergamo, Nottingham Forest, US Cremonese, Hetman Zamość, Greuther Furth, Raków Częstochowa, Kickers Emden, Walia, Serbia,

Irlandia, Irlandia Płn, Dania, Zawisza Bydgoszcz, Wisła Kraków, SV Wilhelmshaven, VfR Mannheim, Warta Poznań, VfL Herzlake,

TSV Vestenbergsgreuth, Unia Tarnów, Świt Nowy Dwór, Piacenza Calcio, Siarka Tarnobrzeg, NIgeria

Przypominam - STAN NA SEZON 95/96!!!!!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.