Transfery i Reprezentacja

 smirnoff1982 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013, 23:31    #1
Witam!
Mam dwa pytania. Czy u Was też występują takie fantastyczne sytuacje z transferami??
Przykładowo Steaua za Stanciu chce 20 mln Euro - oczywiście nie kupuje. Za dwa sezony inny dają ( w tym ja i idzie do mnie) cenę jaką jest wart - 5 mln i bez problemowo przechodzi. Często sjest tak z innymi graczami. To mogę zrozumieć - każdy chce za swojego najlepszego grajka sporo zarobić, ale...
pojawił się w PAOK nowy talent, którego wartość wynosi niecałe 500 tyś i przechodzi za 35 mln EURO!!!!!! do Bayernu SZOK!!!!
druga strona medalu - kupiłem Halilovicia za 5 mln euro, jego wartość u mnie to 2,8 mln Euro ( po pół sezonu) a w następnym okienku klubu oferują mi za niego 2,0 mln Euro. Za piłkarza którego pół roku szybciej kupiłem za 5, jest moim najlepszym graczem - a oferty mam poniżej wartości. Oferty za innych graczy także są niższe niż wartość piłkarzy. Ciężko kogoś sprzedać z zyskiem, o czym nie mogę powiedzieć w przypadku innych klubów - gdzie sporo zarabiają na sprzedaży graczy - gdzie tu uczciwa konkurencja.

Druga sprawa - reprezentacje.

Mam już 5 sezon w międzyczasie Fornalik przewalił wszystkie eliminacje a dalej jest trenerem!!! Gdzie tu realizm??? Jak gram nie widziałem aby zwolniła się jakaś posada w jakiejkolwiek reprezentacji.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.12.2013, 23:39

 ColonelNosio Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 14:05    #2
Podłączam się do pytania o transfery. U mnie w FM14 również występują absurdalne sytuacje, np. grając Wigan Olympiakos chciał koniecznie wyciągnąć ode mnie Beausejora. Proponują uparcie 1.8 mln funtów. Negocjuję, chcę przynajmniej 4. Oni dochodzą do ok. 3.2 mln a jak chcę więcej zrywają rozmowy. Po paru dniach próbują znowu go kupić za 1.8 mln funtów. Podczas całego okna transferowego miałem ok. 5 ofert na Beausejora, wszytkie za 1.8 mln funtów. Dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.

 eseba12 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2013
Skąd: Białogard
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 16:59    #3
Jeśli chodzi o kupno zawodników to zgodzę się, że kluby bardzo często chcą za piłkarzy chore sumy, ale czasem udaje można trafić na niezłą okazje. Natomiast jeśli chodzi o sprzedaż to u mnie jakiś wielkich problemów nie ma oczywiście jeżeli piłkarz nie gra to kluby oferują śmieszne kwoty, ale udało mi się np sprzedać Stturridge, który w sezonie nie zagrał 10 meczów za 45 mln funtów.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.