Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2017 22:18    #701
@Gallacher: a może pod tą taktykę masz złych zawodników?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2017 22:43    #702
@Foxyr
Nie sądzę.Pod system 4-3-3 dobieram graczy takich samych jak w poprzednich klubach.Efekty widać w moim klubie bo ze średniego Man Utd który ostatni finał CL miał w 2022 doszedłem do finału w roku 2077 i doszedłem do półfinału.Nie mogę powiedzieć że coś jest nie tak bo jest ok jeśli chodzi o mój zespół bo potrafię ograć takie zespoły w lidze jak Totki,ale z City bywa źle,mimo że udawało się wygrywać.Mamy 19 kolejkę a City dopiero 1 porażkę zaliczyło a ja ich mam już 3 czy 2 bodajże.Ja tą grę obrabiam od Października zeszłego roku,a więc o budowaniu to ja się znam,tylko mam wrażenie ze wygranie zespołem klasy średniej widocznie potrwa chyba z 6 sezonów jak to miało w przypadku Tottenhamu.Zacząłem sezon lepiej niż dobrze,potem remisy i porażka,a City chula sobie jak walec.Wszyscy gracze na danej pozycji mają atrybuty klasy światowej,fakt,City ma kosmicznych graczy,ale czy to powód by co sezon być zwycięzcą ? to wygląda tak,jakby 3 graczy biegło na odcinek 200 metrów o prędkości 50 km/h(hipotetycznie zakładam oczywiście) z czego dwóch pierwszych powoli zwalniało a ten 3 biegł nadal 50 i się praktycznie nie zmęczył.prowadziłem City i zdobyłem z nimi 2 tytuły oraz CL a także z Totkami i sam ponosiłem porażki na rzecz Tottenhamu który wygrywał na przemian Ligę.Wiecie dlaczego Totki teraz są klubem który po City jest w tej grze liczy się jako kandydat ? bo ja stworzyłem sukces w tym klubie co spowodowało że klub zaczął liczyć się w lidze.daję sobie łeb urżnąć że jak uda mi się z MU zdobyć ligę angielską i odejdę to ten klub zacznie wygrywać po kilka razy pod rząd bo ten mechanizm w tej grze tak wygląda.Taktyka biegła,trenerzy na 4,5 gwiazdki z czego tylko jeden z 4 i jeden bramkarz z 3,5 bo cięzko znaleźć kogoś lepszego odnośnie treningu bramkarskiego.Osiągnąłem w tej grze bardzo dużo a mimo to w sumie nadal się wkurwiam bo jednak mało mi i nadal chce wygrywać i sobie nabić sporo godzin na steame,chce pobić rekord z FM 2012 gdzie miałem około 1272 godzin,obecnie dociągam do 1000 a więc jeszcze troszkę muszę pograć by pobić,ale nie dużo.Gram sobie bo lubię,ale czasem idzie się wkurwić na ta grę i nie rozumiem tego mechanizmu gdzie zespół jest w stanie po 15 sezonów pod rząd wygrywać,zresztą wstawiłem w tym temacie wiele linków do screenów odnośnie jak City każdego co roku leje.Na dłuższą metę jest to wkurwiające.PSG też się nie liczyło w Lique dopóki z nimi nie wygrałem ligi francuskiej bo wcześniej dominowały takie ekipy jak Stade Reims czy Ajaccio(czy jak to się tam piszę) a więc uważam że taktyka jest dobra bo wiele z nią wygrałem,czego nie potrafiłem z systemem 4-4-2.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2017 23:16    #703
A jesteście w ogóle pewni, że gracie w FM17? :-P

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2017 10:10    #704
ja jestem pewny że gram w FM'a le 15 i od samego początku swoje wątki piszę odnośnie tej wersji.:)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2017 18:24    #705
Ostatnio United miałem pod koniec sezony 2 finały,PA oraz CL.Oba finały przejebane.Przegrana w PA przeciwko City przetrawiłem bo mam ten puchar już chyba z 7 razy zdobyty różnymi klubami,ale CL gdzie przegrałem w ciągu 3 sezonów 2 razy to już kurwa nie potrafię pojąć.Przegrałem finał z Totkami po karnych gdzie byłem blisko a teraz przegrany finał z Realem minimalnie gdzie prowadziłem :| ta gra jest szmaciarska.Mam już 2 triumfy w CL zdobyty z City i Totkami i chciałem z United,ale ta jebana gra ojebała mnie w 2 finałach.Teraz ciężko pewnie będzie dojść 3 raz do finału,a jak znowu się uda i przejebie to wyjebie ten kurewski szit z laptopa.jedyne pocieszenie to takie,że Mój United powoli stopniowo zaczyna odradzać się w lidze angielskiej bo zdobyłem wicemistrza,bo City każdego lało jak chciało i tytuł im przypadł.Ta gra ma takie momenty(a jest ich wiele) że aż chce się tym twórcom napluć w twarz.Kontuzje to jakieś niedopracowane gówno bo pod końcówkę sezonu tracę 3 kluczowych graczy i to jeszcze wszyscy napastnicy i mój zespół gra słabo i przegrywam i remisuję co powoduję że walka o mistrza jest już zamknięta.Na szczęście długo się nad tą grą nie będę pastwił i jak dojdę do wieku 100 a zostało mi jeszcze gdzieś 18 lat,to save zachowam a tą grę usuwam i kończę z tą wersję definitywnie.Cyrki jak chooj w tej grze są.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2017 18:51    #706
Czy mi się zdaje, ale narzekają tylko Ci co w dupę ciągle dostają?

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2017 19:47    #707
Wydaje Ci się, ja na wyniki nie narzekam, ale czasem napiszę tu o czymś co mnie wkurza w mechanice gry.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2017 21:02    #708
@romantico
Mam nadzieje że nie masz mnie na myśli bo to nie byłoby trafne.Ja w tej wersji zdobyłem bardzo wiele,ale jak człowiek jest głodny sukcesów i rozgrywa 2 finały w ciągu 3 sezonów i wszystkie przegrywa minimalnie, lub w okolicznościach gdzie prowadzisz i klub wbija Ci w 80 minucie na 3-3 to idzie się wkurwić.W drugim finale prowadzisz a potem twój zespół do końca gra padlinę i przegrywasz.Zawsze mnie irytowało gadanie ludzi że "nie potrafią przegrywać" itp. ja potrafię przegrywać,ale w tej grze pewne rzeczy są wstanie człowieka wkurwić.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2017 21:21    #709
Gallacher, a co maja powiedzieć włodarze Juventusu? Tyle finałów Mr. Green

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2017 21:35    #710
Gallacher, 1000% zgoda

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.