Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017 16:09    #731
Zespołem pokroju Tottenham zdobyłem mistrza po 6 sezonach.Prowadząc Manchester United,mistrza zdobyłem po 9 sezonach + CL również po 9 sezonach.Do tej gry trzeba mieć anielską cierpliwość.Mimo nie jednego wk... wpisu odnośnie tej wersji gry ( FM 15 ) uważam że gra ma skopane wiele rzeczy w tym transfery i te kontuzje.Po rozegraniu około 1000 godzin uważam że trening chyba kompletnie nie ma wpływu na działanie moich graczy w grze.Trenujesz kondycję na poziomie przeciętnym to zaś gracze są słabi,jak dasz tydzień na wysoki,to kontuzje się sypią jak cholera.Trenowanie ofensywy jak i panowania nad piłką przed tygodniowym meczem też ma jakieś dziwne anomalia.W tej grze jak zauważyłem istnieje coś takiego jak losowość.Co to znaczy ? przypuszczam że gra po prostu sobie losuję nas jako gracza jako zwycięzców po którymś razie.Choćbyś trenował graczy ciężko to i tak gra wylosuję inny zespół jak mistrza bo tak może wynikać z algorytmów i losowości gry.Zespołem MCity zdobyłem mistrza po 3 sezonach a MU i Totkami po prawie 6 i 10 sezonach jak wspomniałem.Graczy nie miałem gorszych.Gra po prostu kieruję się czymś w postaci ilości sukcesów i klubu który ma najwięcej mistrzów itd. jest również ciekawie jeśli chodzi o spadki klubów pokroju AC Milan czy Arsenal.W świecie realnym chyba nikt by sobie nie wyobrażał spadku z ligi takich ekip jak Chelsea czy Liverpool,a tak się w tej mojej wersji w odległych latach dzieje.Mam zamiar jeszcze pograć troszkę w tą grę i zakończyć ją bo na dłuższą metę człowieka może to wkurwić niemiłosiernie.Ciekawie również jest w mojej lidze rodzimej,gdzie Piast Gliwice potrafi wyjść z fazy grupowej Ligi Mistrzów i być w najlepszej 116 i co roku zdobywać mistrza PL gdzie na swoim koncie ma już chyba 17 tytułów z czego 7 pod rząd.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
2
17.07.2017 23:05    #732
Czy jest ktoś mi w stanie to wyjaśnić , bo juz naprawde nie wiem . Mam ustawionego do wykonywania rzutów karnych chłopaka , który ma statystyke w/w umiejtnosci 18. I tylko on jest ustawiony . Ale nie , ktoś zdobył dwie bramki z akcji , i mam karnego i to on podchodzi do wykonania rzutu karnego , bo moze miec hat-tricka. Co z tego , ze jego umiejetnosc wykonywania 11-stki to 7... Nigdy mnie to nie bolało jakoś , ze tak bylo zawsze , iz ktos , kto ma dwie bramki strzelone z automatu podchodzi do karnego . Ale czara goryczy przelala sie , gdy remisujesz 2:2 w 4 rundzie eliminacji LM. W pierwszym meczu na wyjezdzie bylo 1:1 ... 87 minuta meczu , rzut karny dla mojej druzyny... I zamiast etatowego wykonawcy rzutu karnego, KTÓRY PRZYPOMNE MA 18PKT w wykonywaniu karnych , podchodzi ów grajek , który w tym meczu strzelil dwie bramki,KTORY PRZYPOMNE X2 MA 7 PKT . Naturalnie w pizdu przestrzelił :D Mecz zakonczyl sie remisem 2:2 i odpadamy z LM i czeka nas przygoda w LE. Ale jeszcze jeden juz chce odejsc bo obiecalem mu awans do LM w poprzednim sezonie . I wszystko dlatego , bo on musiał gamoń spróbować mieć hat-tricka ... Trzymajcie mnie :D

 intermario Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.09.2009
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2017 10:00    #733
"Niestety", ale tutaj wychodzi realizm FM, nie podporządkował się Twojej decyzji :)

 koronka Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2017 10:53    #734
Kolejny błąd/ problem. Zakończony sezon w Ekstraklasie jakoś w połowie maja. Zawodnicy zamiast rozjechac sie na urlopy, to kwitną w klubie i dalej trenują. Ok wporzadku, ale kurde przychodzi połowa czerwca wypadałoby zaczac się przygotowywać do sezonu( start w połowie lipca) a zawodnicy właśnie rozjezdzaja sie na urlopy....nosz ku* jak ja mam przygotować piłkarzy? Tylko dwa sparingi i tydzień treningu?

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2017 18:40    #735
Ta gra jest zajebiście niedojebana. 2 mecze z rzedu:
Realnie 2 strzały w bramkę - https://i.gya(...)45f4.png
Realnie 4 strzały w bramkę - https://i.gya(...)8d44.png

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.07.2017 o godz. 18:40

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2017 19:22    #736
Życie :-P

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2017 20:00    #737
Jakim ta gra jest gównem...

http://s5.if(...)awne.png

Najzabawniejsze jest to że 6straconych bramek wyglądało identycznie, a Kuśmik, jak zresztą w sumie wszyscy strzelcy mieli krycie indywidualne a do meczu podszedłem defensywnie. Dwie identyczne bramki w pare sekund i trzecia identyczna 30sekund później. Kurwa, co za zjebana gra. I tak po 10zwycięstwach i 3remisach w lidze nagle dostaje wpierdol 8-3, BO TAK. To nie ma żadnego wytłumaczenia w stylu bo ci zawodnik źle zagrał, takie rzeczy są absolutną fikcją a fm jest po prostu chujostwem. No jak. No kurwa jak. No kurwa japierdole jak.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2017 20:02    #738
I dlatego w to nie gram. Szkoda nerwów i czasu.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2017 20:28    #739
Kilkanaście dni póżniej:
https://i.gya(...)4958.png

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2017 21:21    #740
[quote="student137"]Kilkanaście dni póżniej:
https://i.gya(...)4958.png[/quote]

Zaraz Romatico odpisze Tobie "Życie" :)

Ale życie to jeden, góra dwa mecze w krótkim odstępie czasu kiedy drużyna ma pecha. A w FM może się zdarzyć nawet seria pięciu - sześciu meczów kiedy po prostu dzieją się cuda...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.