UEFA Euro 2016

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2016 23:04    #71
Finał Polska - Islandia Kappa
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2016 23:08    #72
Te Euro będzie obwołane najbardziej zaskakującym.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2016 09:21    #73
Napiszę to jako pierwszy - KUR*A MAĆ! Było blisko, tak słaba Portugalia (albo raczej portugalski teatr, bo Oscary powinny się dla niektórych posypać) była jak najbardziej go ogrania. Niestety chyba nie umiemy grać prowadząc, bo znowu za bardzo oddaliśmy inicjatywę (choć Szwajcaria lepiej to wykorzystała), zamiast docisnąć. Więcej złych uwag nie mam, żal tylko Stępińskiego, półfinał był opcjonalny, a jak poprawimy grę na dobicie przeciwnika, to już za dwa lata, Polska będzie mistrzem świata.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2016 09:39    #74
Niestety moje prognozy z manifestu się nie potwierdziły. Muszę żądać zwrotu kasy od wróżbity Macieja :-)
Grali, grali i przegrali, choć nie musieli.
Ważną kwestią jak dla mnie to.... jedność narodowa. Widać, że piłka łączy.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
2
01.07.2016 09:41    #75
Wkleję to co napisałem na Facebooku:
WIELKIE POCZUCIE NIEDOSYTU!
Byliśmy jakieś dwa kopnięcia - dobre Błaszczykowskiego i złe któregoś z Portugalczyków - od medalu Mistrzostw Europy, ale nie dajmy się ponieść euforii tych, którzy nigdy nie osiągają sukcesu, że zrobiliśmy coś kompletnie niesamowitego albo niespotykanego. Medalu nie mamy. Cuda mistrzostw kontynentu należą wciąż do Czechosłowacji z 1976 roku, do Danii z 1992 roku i Grecji z 2004 roku, a nie do nas. Dla nas na kartach tej historii wciąż miejsca nie ma.
Zrobiliśmy jeden mecz ponad stan, wygrany w rzutach karnych, bo wyjście z grupy było celem minimum, o którym mówili wszyscy wokół reprezentacji.
Dzisiaj pierwszą połowę rozegraliśmy dobrze, zaś już na początku drugiej kompletnie oddaliśmy inicjatywę, a dogrywka wyglądała jak modlitwa o fizyczne przetrwanie do rzutów karnych. To nie było dobre, chociaż tak naprawdę mecz ze Szwajcarią był podobny.
Obudził się Lewandowski, a pecha miał Błaszczykowski. Nasza drużyna podniosła swoją reputację, byli prawdziwym zespołem, mają fajny kapitał i przede wszystkim doświadczenia. Dostarczyli mnóstwo pięknych emocji, ale z przegranej nie można tworzyć sukcesu, bo byłby to fałsz prowadzący tylko do kolejnych porażek. My w przyszłości wciąż czekamy na sukces, który nie zapisze się tylko w pamięci fanów i fanek, a zostanie wygrawerowany na medalach i pucharach. Tego życzę naszym piłkarzom, bo to fajni ludzie są. Pierwsza okazja na Mistrzostwach Świata w Rosji w 2018 roku. Medal w Moskwie? Byłoby cudownie.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
1
01.07.2016 09:58    #76
@Pucek

Niestety byliśmy nadal o 2 kroki od medalu dlatego, że w tym Euro medale dostają tylko zespoły, które zagrają w finale.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2016 10:04    #77
W sumie to szkoda, że nie ma meczu o 3 miejsce na ME. Co do samego spotkania - mop wykerował im grę. Należy jednak spojrzeć z pozytywnej strony na naszą defensywę - bramki w fazie pucharowej traciliśmy TYLKO PO PRZEBŁYSKACH RYWALI. I to buduje. A tak btw:

2k12 - "Jak Lewy czy inni napastnicy mają strzelać, skoro nie ma podań takich jak w Borussi?"
2k16 - No właśnie... Milik z taką skutecznością na poziomie reprezentacyjnym skiśnie w tym Ajaxie. Żaden wielki klub nie kupi piłkarza, który zawodzi w najważniejszych starciach sezonu.

Mimo wszystko brawa dla chłopaków, dla mnie są moim prywatnym Mistrzem Europy. Na taką reprezentację czekałem ;)

PS. O ironio, właśnie się skapnąłem, że kupiłem Sanchesa do mojego Lecha wczoraj xDDDD Jestem antypolakiem i zdrajcą!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.07.2016 o godz. 10:06

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2016 10:19    #78
[quote="kondi192"]@Pucek

Niestety byliśmy nadal o 2 kroki od medalu dlatego, że w tym Euro medale dostają tylko zespoły, które zagrają w finale.[/quote]
Faktycznie, sprawdziłem. Masz stuprocentową rację.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2016 10:27    #79
Co nie zmienia faktu, że ten przepis jest conajmniej dziwny. W każdej innej dyscyplinie na Mistrzostwach Europy jest pojedynek rozstrzygający o tym, kto jest 3 w Europie w danym roku a tutaj co? Mamy 2 zespoły, ktore są trzecie a i tak gówno z tego mają bo nawet medali zabrakło, hehe :))

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2016 10:37    #80
Zyjmy jak najdluzej tym Euro bo po tym jak zagralo Zaglebie i Cracovia we wczorajszych meczach LE to wstyd i zenada.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.