Własny kanał na You Tube o tematyce FM

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014, 20:05    #1
Jak sądzicie , umieszczenie własnych filmików odnośnie rekordów jakie mam w grze FM jest dobrym materiałem i pomysłem np. na zarabianie troszkę pieniążków ? Nie ukrywam że mi się to spodobało i chciałbym uzyskiwać z tego pieniążki z racji dużej ilość odwiedzin.Myślicie że takie rekordy zainteresują ludzi na całym świecie ( mowa o piłce ) ? Nie traktujcie tego w sposób że mi na kasie zależy ale uznałem że można łączyć przyjemne z pożytecznym.Zapraszam do dyskusji ...:)

https://www.youtu(...)3eVw_QhA mój kanał :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gigliati Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 20:19    #2
[quote="Gallacher"] Nie ukrywam że mi się to spodobało i chciałbym uzyskiwać z tego pieniążki z racji dużej ilość odwiedzin.[/quote]

Mam nadzieję, że to tylko prowokacja i głupi żart. Dlaczego?

1 subskrypcja
332 wyświetlenia


Dlatego.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 20:24    #3
Głupim żartem to jesteś ty kolego jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.Wiem ile mam wyświetleń i subskrypcji i nie chodzi mi o obecnie statystyki bo nie jestem kretynem żeby wystawiać takie statystyki i pisać że są to rekordy lecz miałem na myśli rekordy w grze.Poza tym chce wysłuchać opinii ludzi jak widzą umieszczanie filmów z rekordami z gry i czy może to w dość dużym stopniu zainteresować maniaków tej gry ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gigliati Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 20:37    #4
Ok mogę być głupim żartem, ale głupstwem jest też myślenie, że z samego wrzucania rekordów i suchych statystyk zrobisz kilkaset czy kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Zresztą jeśli jesteś tym jakoś szczególnie zainteresowany pod kątem tematyki FM, to popytaj osoby które już takie kanały mają, chociażby Chrzano, AlessandroGames, Kassi czy German, który jest aktywnym użytkownikiem cmrev,

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 20:43    #5
A kto napisał że ja muszę same"suche" statystyki wrzucać ? Mam jednej film gdzie doszedłem bardzo daleko i mam sporo pucharów także chyba nie myślisz że będę dochodził do rok np. 2400 bez pucharów ? dojście jak najdalej ma być tylko dodatkiem i nie jestem graczem który nabija sobie lata by dojść jak dalej.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Szarlatan Wróg ludu

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 3
0
28.01.2014 21:31    #6
jestem za odłączeniem śląska.
/ile chcesz zarabiać ślązoku? 100 czy 5000 zł miesięcznie?

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 21:47    #7
Predzej zarobisz na gameplayach ktore sobie nagrasz z roznych gier typu CoD NFS czy FIFA niz na filmikach ze statystykami w FM-ie. Mnie osobiscie nie ciekawilo by ogladanie filmiku z tego jak ktos przechodzi sezon w Football Managera, juz wole sobie sam pograc.

PS. Chcesz zarobic na YT? Nagraj jakis mega durny filmik ze znajomymi lub z jakimis zulami w roli glownej i daj jakis chwytliwy tytul bo takie cos ma wyswietlen od ch***

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 22:00    #8
Na YT to nie wiem czy to dobry pomysł, ale może lepiej by było jakbyś streamował np.na Twitch'u.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.01.2014 o godz. 22:02

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 22:03    #9
Nie chce zarabiać dużo ale tutaj nie o kasę chodzi ale pomyślę jeszcze nad pomysłem by coś do takich filmów dodać.Druga sprawa która mnie jeszcze ciekawi czy grając w FM i pokazujący filmy na YT muszę mieć jakieś pozwolenie od samego producenta do wizerunku ? Hipotetycznie zarobię trochę grosza a producent się dowie to może pójść na drogę sądową ? ma ktoś obeznanie w tym ? co by nie było grę mam oryginalną i wszystko robię swoim aparatem ewentualnie ze swojego komputera.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 22:07    #10
Generalnie zeby zarobic na YT to musisz miec naprawde mnostwo wyswietlen a wyplaty robia dopiero od bodajze 70€

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution